Zvlhčovače

9 nejlepších zvlhčovačů pro suchou pokožku v Indii

Suchá pokožka je v dnešní době vážným problémem. Suché skvrny se stávají velkým problémem pro mnoho žen se suchým typem pokožky. Suchá pokožka vyžaduje lepší hydrataci a aplikaci lepších zvlhčovačů. Produkty, které přicházejí s přírodními extrakty, jsou velmi účinné na suchou pokožku a mohou u těchto typů pokožky úspěšně obnovit vlhkost. Pobyt na chladných místech nebo ponechání zapnuté klimatizace může způsobit vážné poškození vaší suché pokožky.

Nejlepší zvlhčovače pro suchou pokožku v Indii:

Spolu s krémem na obličej by měl být ve vašem seznamu přání dobrý zvlhčovač, pokud jde o péči o pokožku. Ale otázka, kterou si koupíte? Nebojte se, protože jsme již uspořádali seznam 9 nejlepších zvlhčovačů pro suchou pokožku, které jsou speciálně určeny pro lidi trpící problémy se suchou pokožkou.

1. Nivea Creme Moisturizer:

zvlhčovače pro suchou pokožku

KOUPIT ZDE

Bezpochyby je to nejlepší zvlhčující krém pro suchou pokožku, jaký kdy v Indii byl. Za přijatelnou cenu tento výrobek úspěšně uzamkne vlhkost v pokožce a udrží ji hydratovanou po značnou dobu. Dodává se s dobrotou glycerinu a vitaminu B5. Dostane se do pokožky, zjemní ji a vyživuje od jádra.

2. Hydratační krém Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator:

Zvlhčovače pro suchou pokožku 2

KOUPIT ZDE

Nejlepší na tomto zvlhčovači je jeho kompatibilita. Je vhodný pro všechny typy pleti a je jedním z nejlepších zvlhčovačů pro náplasti na suchou pokožku. Tento produkt má jedinečnou recepturu bez obsahu oleje, která účinně dodává pokožce vhodné proporce vlhkosti.

3. Filozofie Naděje ve sklenici hydratační:

Zvlhčovače pro suchou pokožku 3

KOUPIT ZDE

Tento zvlhčovač je dodáván s bohatým hydratačním složením pokožky, které vyživuje pokožku a činí ji měkkou a zářící. Pro celodenní akci si kupte a naneste tento zvlhčovač na suchou pokožku a uvidíte výsledky během několika dní.

4. Přírodní péče o tělo Cantu Shea Body Butter:

Zvlhčovače pro suchou pokožku 4

Zvlhčovač je vyroben z bambuckého másla, které je bohaté na vitamíny, jako jsou vitamíny A a E. Vypadá to jako hustý balzám v malé plastové nádobě, která má sladkou a příjemnou vůni. Jedná se o jeden z nejdostupnějších a nejúčinnějších zvlhčovačů pokožky vůbec.

5. Hydratátor Aesop petrželové semeno:

Zvlhčovače pro suchou pokožku 5

KOUPIT ZDE

Je to rychle se vstřebávající zvlhčovač, který může použít každý, protože je vhodný pro všechny typy pleti. Výrobek je v podstatě tekutý zvlhčovač, který jde hluboko do pokožky a slouží póry a vnitřní vrstvy obličeje s dobrotou antioxidantů, což dále činí pokožku hladkou a zářící. Za rozumnou cenu je to jeden z nejlepších zvlhčovačů pro suchou pokožku.

6. Eucerin Originální hydratační mléko:

Zvlhčovače pro suchou pokožku 6

Jste nemocní ze suché pokožky? Na suchou pokožku od Eucerinu použijte hydratační krém na obličej. Toto zvlhčující mléko přichází s úžasnou vůní a lze jej aplikovat i na citlivou pokožku. Jeho funkce bez podráždění z něj činí jeden z nejprodávanějších zvlhčovačů na současném trhu.

7. Estee Lauder Hydrationist Maximum Moisture Creme:

Zvlhčovače pro suchou pokožku 7

Toto je nejlepší zvlhčovač pro starosti se suchou pokožkou. Poskytuje vaší pokožce jednorázovou vlhkost, kterou pokožka vyživuje po celý den. Je také účinný při snižování známek stárnutí a přirozené spravedlivosti pokožky.

8. Tělové mléko Eau Thermale Avene se studeným krémem:

Zvlhčovače pro suchou pokožku 8

KOUPIT ZDE

Tento luxusní krém zklidňuje pokožku a dodává jí dobré množství vlhkosti. Je nabitý mastnými kyselinami a prvky bez oleje, které působí i na citlivou pokožku. Je to další nejlepší zvlhčovač obličeje pro suchou pokožku

9. Liz Earle Skin Repair Moisturizer:

Zvlhčovače pro suchou pokožku 9

Na tomto produktu není nic špatného, ​​je dobrým zvlhčovačem pro suchou pokožku. Pokud jde o značky péče o pleť, Liz Earle je jednou z nejdůvěryhodnějších a nejefektivnějších společností ve světě krásy. Tento zvlhčovač je dodáván s mastnými kyselinami a přírodními antioxidanty, jako je avokádový olej, který hydratuje pokožku a také ji čistí zevnitř.