Zvlhčovače

8 nejlepších zvlhčovačů bez oleje v Indii

V tomto dnešním článku jsme tady, abychom prolomili běžné mylné představy o tom, jak zvlhčovač ne vždy váží vaši pokožku. to platí jak pro suchou, tak pro mastnou pleť, kde se mastná pokožka přirozeně promašťuje a leskne během několika sekund po aplikaci a suchá pokožka jednoduše nanese více zvlhčovače, aby byla pokožka měkká a teplá, nepřímo se účastní více vrstev mastné hydratace.

Po chvíli se pokožka začne zmatňovat a tmavnout, což způsobí mrtvolu na tváři. To je důvod, proč v tomto článku budeme hovořit o tom, jaký zvlhčovač má nebo vám pomůže získat pružnou pokožku, ale nezatěžuje vás. Toto plemeno se nazývá zvlhčovače bez oleje a níže je uveden seznam, ze kterého si můžete vybrat z nesčetných produktů.

Populární zvlhčovače bez oleje v Indii:

Podívejme se na nejlepší zvlhčovač bez oleje.

1. Hydratační krém proti akné Neutrogena Free:

zvlhčovač bez oleje

Hydratační krém proti akné nejlépe ví, kdy kontrolovat a regulovat produkci kožního mazu na kůži tím, že pracuje na pórech, které umožňují prosakování přírodních olejů. Tento nemastný zvlhčovač, doplněný o léky na léčbu akné, nejenže udrží vaši pokožku matnou a vyleštěnou, ale zároveň bude bojovat proti tvrdému akné..

2. Neutrogena Viditelně čistý hydratační krém bez oleje:

Zvlhčovače bez oleje 2

Tento dermatologicky testovaný zvlhčovač bez oleje působí na nahromadění přebytečného tuku na obličeji tím, že nasává olej a nečistoty ze spodních kapes oleje, přičemž má sklon k odbarvení pokožky a nerovnoměrné lepivosti, obnovuje a oživuje pokožku na zdravější a pružnější texturu.

3. Nivea For Men Oil Control Moisturizer:

Zvlhčovače bez oleje 3

Textura pánské pokožky je každý den tvrdší a tvrdohlavější ve srovnání se ženskou pokožkou, a proto je potřeba důkladná práce, která promění drsnou suchou pokožku na jemnou a zdravou. Tento zvlhčovač pro kontrolu oleje od Nivea, který má sklon k 7 problémům s pokožkou, řeší bělení pokožky a blokování vlhkosti, přičemž udržuje pokožku bez oleje a svěží.

4. Origins Zero Oil- bezolejový hydratační krém:

Zvlhčovače bez oleje 4

Hydratační krém s nulovým obsahem oleje udržuje a reguluje produkci oleje a hydratuje a hydratuje vaši pokožku výtažky z máty, levandule a glycerinu. Esence z citronového oleje, pila Palmetto a kyselina salicylová působí na kožní buňky, aby ji zesvětlily a rozjasnily.

5. Čistý a čistý hydratační krém pro vyvážení pokožky:

Zvlhčovače bez oleje 5

Hydratační krém na vyrovnání pokožky je skvělý produkt pro smíšenou pleť s mastnými T-zónami a suchými tvářemi. Tento zvlhčovač snímá a detekuje mastnotu a suchost a podle toho vám poskytuje dostatek výživných látek pro pokožku a zároveň udržuje pokožku matnou a bez oleje.

6. Kiehl’S Ultra Facial Oil Free gelový krémový hydratační krém:

Zvlhčovače bez oleje 6

Základ není vyroben z oleje nebo krému, ale z čistého gelu, který je úlevou pro mastnou až normální pokožku. toto je unisexový produkt a není citlivý na vaši citlivou pokožku, protože doplňuje hrubé kousky do vašeho obličeje, zatímco gelová základna uzavírá póry a brání nadměrné tvorbě oleje. Výtažky z okurky a ovoce v ní uklidňují a zklidňují pokožku.

7. Stila Sheer Color Tinted Oil Free Moisturizer:

Zvlhčovače bez oleje 7

Odolný proti vodě a potu s mírným nádechem do zvlhčovače, Stila vám přináší jeden ze svých nejlepších produktů péče o pleť, který hydratuje a upravuje pokožku z hloubky a zvýrazňuje tón pleti..

8. Peter Thomas Roth Oil Free Moisturizer:

Zvlhčovače bez oleje 8

Aloe je základní produkt, který změkčuje, vyhlazuje a vyživuje pokožku, zatímco pro vitamín A a E uzamkne vlhkost a poskytuje okamžitou úlevu suché a šupinaté pokožce. Základem tohoto produktu je gel, díky kterému je vhodný i pro mastný až normální typ pleti.