Ztráta váhy

Nejlepší drtí na hubnutí rychle doma!

Hubnutí a udržování hmotnosti je nepřetržitý proces. Toho nelze dosáhnout jedinou metodou. Je třeba to pojmout z holistického hlediska & Hubnutí by mělo být považováno za krok ke zlepšení celkového zdraví & Kvalita života. Pokud se tedy snažíte shodit nadváhu & dostat se zpět do ideálního rozmezí tělesné hmotnosti podle vaší výšky, musíte se postarat o spoustu věcí. Váš den musí začít pozitivně, musíte mít jídlo ve správný čas. Jakmile jsou všechny tyto věci pokryty, přichází další, fyzické cvičení 30 až 40 minut denně, které pomůže zlepšit výsledky vašeho programu hubnutí. Zde jsme tedy zařadili několik nejlepších drtí na rychlé hubnutí doma. Pojďme se na to podívat.

Nejlepší Cruches pro hubnutí

Nejlepší drtí na hubnutí:

Drtí pomáhá člověku dosáhnout celkového hubnutí & Specifická ztráta palce v oblasti pasu a břišní oblasti a také pomáhá zhubnout z břišního tuku. Dopřejte si cvičení jako kliky & Sed-leh dokonce 15 až 20 minut denně spolu s rychlou chůzí pomáhají vynakládat energii, která má pak přímý dopad na počet spálených kalorií. Opět platí, že počet spálených kalorií má přímou korelaci s hubnutím.

Nejprve co nejdříve, vždy byste měli dělat břišní kliky pod trenérem, abyste zvýšili účinnost. Pokud byste to udělali špatně, mohlo by to vést k vážnému krku & zranění zad. Začněte provedením tří sad po 10 drtí.

Dělat kliky se střední intenzitou, řekněme, deset minut spálí zhruba 100 kalorií. Po 10 minutách, pokud jste schopni udržet stejnou intenzitu, což je ve většině případů dost obtížné, pokud si můžete protáhnout trénink na crunch na dalších 10 minut, můžete za dvacet minut ztratit až 200 kalorií.

Podle studií libra tuku ve vašem těle obsahuje 3500 kalorií. Abyste shodili jednu libru váhy, musíte vytvořit kalorický deficit 3 500 kalorií. Pokud se budete řídit výše uvedenými odhady, můžete doufat, že během měsíce budete hubnout ekvivalentní libře, pokud budete provádět kliky po dobu 20 minut denně. To nevypadá příliš působivě, ale vaše základní svaly by byly silnější a posíleny.

Jak dělat kliky správným způsobem:

Nejlepší drtí na hubnutí

  • Lehněte si na zem.
  • Rukama podepřete hlavu & oblast krku. Pokrčte kolena a chodidla položte naplocho na podlahu. To je pozice, kde musíte začít.
  • S nohama pevně položeným na podlaze zvedněte ramena & Nahoru nahoru, od podlahy.
  • Vaše tvář by měla směřovat ke stropu.
  • Zatímco zvedáte tělo, vydechněte. V této poloze vydržte několik sekund.
  • Při návratu do výchozí polohy se nadechněte.

Když říkám, kliky posilují vaše základní svaly; Myslím tím, že funguje na následující skupinu svalů: Rectus abdominis, transverse abdominis & Šikmé svaly. Když jsou tyto svaly posíleny, pomáhají zlepšit rovnováhu vašeho těla & Vaše celkové držení těla. Silné jádro znamená silné svaly zad, pánve & Břišní oblast.

Drtí na hubnutí

Dejte nám vědět, pokud máte stále nějaké pochybnosti nebo obavy ohledně drtí na hubnutí. Rádi vám pomůžeme s nejlepšími řešeními a odpověďmi.