Ztráta váhy

Nejlepší 8 rad do posilovny, které usnadňují hubnutí

Přibíráte, když ještě chodíte do posilovny? Cvičíte energicky a stále nemůžete snížit ani gram? Máte dost poplatků za tělocvičnu a nedostanete z těla žádný výsledek?

Posilovna Tipy pro hubnutí

Může existovat i jiný důvod, ale jedním z hlavních důvodů vašeho přerušeného úspěchu při hubnutí může být wringový způsob tréninku! Ano, i certifikovaný trenér používá špatný způsob školení. Proto ani kvůli těžkému tréninku a dietám nemůžete zhubnout.

8 nejlepších rad do posilovny pro hubnutí:

Není se čeho bát, protože níže uvádíme několik tipů, které vám pomohou s tréninkem v posilovně.

1. Proveďte HIIT školení:

Pokud jste již ztratili mnoho kilogramů ze svého těla a v určitém časovém okamžiku, pokud vaše tělo přestalo reagovat na pravidelné cvičení, musíte vyzkoušet vysoce intenzivní intervalový trénink! To by vám pomohlo se zárukou! Můžete udělat více WOD nebo méně WOD. Některé předpětí síly nebo vytrvalosti nebo předpojatost v gymnastice. Dobrým řešením je také zvedání předpětí.

Tento HIIT má vždy za následek sexy tvar těla a je skvělý pro GPP (obecná fyzická připravenost).

2. Využijte dny aktivního odpočinku:

Může mezi nimi přijít několik dní, kdy se vaše tělo bude cítit odpočívat nebo vás začnou bolet svaly. V těchto dnech si musíte vždy odpočinout! Ve dnech, kdy můžete sotva chodit a vaše záda se začínají cítit jako obří modřina, jsou dny, kdy byste se měli vyhýbat tréninku.

Odpočinek neznamená vynechat trénink nebo tělocvičnu na jeden den. Aktivní odpočinek znamená pracovat s určitou pohyblivostí a lehkým joggingem nebo rychlou chůzí. Udělejte si trochu protahovacích a lehkých strojů.

Zkuste v tento den jít pomalým tempem a jít lehkým tempem. To zlepší regeneraci vašeho těla, pomůže snížit stres vašeho těla, také pomůže obnovit vaši CNS a uvede vaše tělo do plného pohybu. To také zlepšuje spalování tuků ve vašem těle.

3. Vyhněte se umělým sladidlům:

  • Možná jste slyšeli, že cukr není zdraví prospěšný, pokud je přijímán v nadměrném množství, a vždy se musíte snažit cukru vyhýbat. Stejným způsobem, pokud začnete užívat umělá sladidla, abyste získali sladkou chuť, je to ještě horší! Mezi umělá sladidla patří Splenda, aspartam a „přirozeně ochucená“ sladidla.
  • Tato umělá sladidla zvyšují hladinu inzulínu a protože váš mozek není schopen rozeznat rozdíl mezi nimi a cukrem. Reakce těla je tedy stejná jako u cukru.
  • Pokud vám tedy váš trenér v tělocvičně navrhne umělé sladidlo, je lepší ho v této záležitosti vést. Jen má smysl se jim vyhýbat.

4. Nepřehánějte vlak:

Vždy se snažte vyhnout přetrénování za každou cenu. Přetrénování funguje takto: Snižuje úsilí o hubnutí a ve výsledku podporuje získávání tuku obrovským množstvím uvolňování kortizolu! Toto uvolníte do svého těla.

5. Naplánujte si dopředu/zabalte oběd:

Při dietě jste mohli čelit mnoha problémům, jako je neschopnost ovládat své touhy, když máte hlad. Vždy existuje způsob, jak podle toho vyvážit svůj jídelníček. Naplánujte si dietu na den nebo místo plánování musíte zabalit jídlo, abyste se nemuseli pro jídlo potulovat nebo abyste nemuseli jíst harampádí.

tipy do posilovny

6. Proveďte intervaly Tabata:

Ty jsou opravdu účinné při hubnutí. Fungují jako 20 sekund cvičení a poté 10 sekund odpočinku. Nyní musíte vybrat pohyb, například vzduchový dřep. Nyní můžete začít s časovačem a nyní po dobu 20 sekund proveďte tolik dřepů, kolik můžete v tuto dobu, a poté odpočiňte asi 10 sekund a opakujte to znovu. Tento cyklus opakujte, dokud neuplyne 4–5 minut a nedokončí se přibližně 8–10 kol.

Interval Tabata je jedním z nejbrutálnějších, nejúčinnějších a opravdu velmi jednoduchých cvičebních protokolů, které můžete provádět s jakýmkoli cvičením.

7. Nahraďte sodu, džus atd. Sodovou vodou a limetkou:

Vždy existuje chuť na nějaké sladidlo nebo studený nápoj. Ano, není povoleno mít koks nebo Pepsi, když držíte dietu. Ale je nám dovoleno uspokojit vaše touhy po nějaké karbonaci, ale bez kalorií nebo cukru. K tomu si můžete vzít sklenici super vychlazené vody a nalít pár kapek citronu. A jste připraveni s přírodním a zdravým sirupem.

8. Zdřímni:

Správný 8hodinový spánek je opravdu potřeba. Spánek je jednou z 5 nejlepších technik zdravého a dobrého života. Zdřímnutí také poskytuje vašim svalům více energie k tréninku s větší efektivitou

Posilovna Tipy pro hubnutí