Ztráta váhy

Jak zhubnout za týden doma?

„Zaměření na dokonalé zdraví“ je věc, které by se měl každý věnovat. Tělesná hmotnost člověka je podíl zadržování tuku a vody v těle. Nejdůležitější věcí, kterou si zde musíte pamatovat, je, že hubnete pro sebe a pro svou vlastní kondici. Při správné kombinaci správné stravy a přiměřeného cvičení může člověk skutečně zhubnout až 5 kg za týden.

Zhubněte za týden doma

Jak zhubnout za týden doma:

Zde je 21 tipů, jak zhubnout, řiďte se jimi a uvidíte úžasnou změnu ve své tělesné stavbě.

1. Citronová šťáva:

Citron by měl být součástí vaší stravy, pokud jste nastaveni na hubnutí. Pomáhá vám zbavit se přebytečných kil, vyloučit z těla toxiny a dodat vám přirozenou záři. Začněte tedy den s citronovou šťávou. Zapijte limonádu teplou sklenicí vody. To zvyšuje metabolismus vašeho těla a cítíte energii pro vaše cvičení.

2. Pijte hodně vody:

Voda je důležitou složkou, pokud jde o hubnutí. Pomáhá vyplavovat toxiny z vašeho těla a udržovat váš systém zdravý a čistý. Začněte zdvojnásobením množství vody. Nejen, že vám tato pitná voda neustále udržovala plné bříško. Pomůže vám také snížit příjem jídla.

3. Cvičte pravidelně a udržujte si správné držení těla:

Držte se 45 minut přísného cvičení denně. Pokud chcete rychlé výsledky, musíte pro to tvrdě pracovat .. Vždy pamatujte na „opakování každého formuláře“. Nikdy nedělejte kompromisy s vaší formou, pokud to děláte, přestaňte si na několik sekund odpočinout a začněte znovu. Pokuste se udělat 12 až 16 opakování každého pohybu, mezi jednotlivými cviky odpočívejte 15 sekund. Místo výtahu jeďte po schodech. Tonizuje spodní část břicha a stehna. 30krát denně lezením nahoru a dolů po schodech spálíte až 600 kalorií denně. Vždy se ujistěte, že jakékoli cvičení, které sledujete, je správné. Nedokonalé držení těla vede ke zranění. Čím více se potíte, tím více máte tendenci rychleji ztrácet. Nezapomeňte být vytrvalí, tj. Žádné přeskakování tréninků, jídla, zotavení nebo odpočinek-držte se plánu. Pokud se na pár dní soustředíte na kondici, nezískáte skvělé tělo ani nedosáhnete cílové hmotnosti. Musí to být neustálé úsilí.

4. Zvukový spánek:

Spánek je velmi důležitým kritériem při hubnutí. Dostatek spánku vede k větší energii a vytrvalosti při cvičení. Malým dětem a mladistvým se doporučuje spát alespoň 8-9 hodin denně. Nejen, že tento spánek snižuje stres, ale také dává člověku duševní klid. Užívání stresu vede k většímu příjmu nezdravých potravin. Za měsíc jste nepřibrali ta kila navíc, takže nečekejte, že za tolik času zmizí. Dejte si čas a neztrácejte naději snadno. Pokračuj v práci.

5. Obětujte jedno ze svých jídel:

Když jste labužník, je pro vás nemožné opustit všechna svá oblíbená jídla najednou. Nebojte se, lidi, mám pro vás řešení, stačí obětovat jednoho z oblíbených a uvidíte, že si toho vaše tělo ani nevšimlo. Omezení jednoho z vaší stravy odstraní několik kalorií, což přispěje k menšímu množství tuku ve vašem těle.

6. Nepřeskočte snídani:

Když začnete svůj den zdravým jídlem, máte tendenci být celý den energičtí. V žádném případě si tedy nenechte ujít snídani. Pozdní snídaně, řekněme po desáté hodině, snižuje rychlost metabolismu v těle, což zase zvyšuje množství tuků v těle. Udělejte si zdravou snídani; zahrňte celozrnný toast s jedním nebo dvěma sázenými vejci, pečené fazole na toastu nebo müsli s jogurtem a ovocem. Zařaďte do svého jídelníčku čerstvé ovoce a zeleninu.

7. Mít „na vrcholu sexu“:

Sex není jen o užívání si fyzického potěšení, ale přináší také spoustu výhod. Sex je tlustý blaster. Nejlepší pozice sexu je být nahoře, znamená to, že jste nejaktivnější a máte tendenci spálit více kalorií. Také pumpuje faktor dobrého pocitu a pomáhá vám zbavit se řezbářství. Získejte navrch v reverzních kovbojkách (tj. Tváří v tvář svému muži), aby vaše stehenní a zadkové svaly extra tlačily. Takže vězte, když znáte tajemství, dívky se přitulí k vašim chlapům. Nezapomeňte mít každou noc!

8. Jezte před zrcadly a zhubnete:

Jíst před zrcadlem pomáhá snížit množství přijímaného jídla o 1/3 jeho poměru. Když vidíte svůj odraz v zrcadle, jak nasává potraviny, které pro vás nejsou dobré, ve vaší mysli se objeví vnitřní hit, díky kterému si uvědomíte množství a druh jídla, které máte..

9. Procházka fitness mantrou:

Chůze je nejlepší a nejjednodušší forma cvičení. Je to celkové cvičení těla. Rychlá chůze po 30 minutách denně má za následek ohromnou ztrátu tuku. Začněte se zvykem chodit 5 minut každý den po večeři. Nejen tato chůze omezuje nemoci a zvyšuje rychlost metabolismu vašeho těla.

10. Přidejte zeleninu do svého jídelníčku:

Zelenina je perfektní věc, kterou můžete jíst, když držíte dietu. Osoba konzumující spoustu zeleniny má svoji tělesnou hmotnost pod kontrolou. Ve svačině si tedy dejte mrkev nebo cherry rajčata. Nejen, že uspokojí váš hlad, ale také sníží tuky a dodá vaší pokožce přirozený lesk. Zelenina je tvořena převážně vodou, takže neobsahuje žádné kalorie. Můžete ho tedy mít i nadále, aniž byste se obávali přibírání na váze.

11. Konzumujte zelený čaj:

Existují různé druhy potravin, které denně konzumujeme. Dobré hubnutí vyžaduje, abyste denně konzumovali správnou dietu. Svůj den tak můžete začít šálkem zeleného čaje. Můžete to také mít těsně před a po každém jídle, abyste zůstali plní delší dobu. Tento proces je také nápomocný při snadném trávení.

12. Jezte své uhlohydráty moudře:

Musíte je konzumovat ve velmi malém množství, ujistěte se, že budete kontrolovat také obsah cukru, protože to může váš úkol při hubnutí velmi ztížit.

13. Připravte si vlastní nabídky:

Musíte se rozhodnout pro svůj vlastní jídelníček podle toho, co se vám líbí a co nelíbí, a dělat tak svým vlastním způsobem, který vám pomůže zůstat v dietním programu na velmi dlouhou dobu. Nedržte se jídelníčku ostatních.

14. Zdravá strava:

Vždy udržujte zdravý stravovací plán a dělejte dietu velmi moudře. Nikdy nevynechávejte ranní snídani se správným množstvím sacharidů, tuků a mléčných výrobků. U každého jídla musíte mít zeleninu jako důležitou součást, pak bílkoviny a jako poslední sacharidy.

15. Pijte neslazený čaj:

dbejte na to, abyste vždy pili neslazený čaj a přitom se snažili zhubnout doma. Pomůže vám to udržet si hydrataci a uleví vám od únavy. Jeho pití pomáhá vyčistit pokožku a udržet toto akné zdarma! Vždy to můžete vypít před každým jídlem, abyste si naplnili žaludek na polovinu. Ujistěte se však, že neobsahuje žádné další kalorie.

16. Nepřeskočte úplně:

Většinu zdravého jídla si můžete dát s mírou. Nikdy se nepokoušejte ořezat hotové cokoli úplně. Můžete také jíst některé nezdravé věci, jako jsou hamburgery nebo oplatky, jen jednou za týden nebo měsíc. Vyhněte se však všemu, co není vyrobeno doma, jako je McDonald’s, KFC atd.), Cukrovinkám, nealkoholickým nápojům atd..

17. Užívejte nízkokalorickou dietu:

Pokuste se shodit více kalorií, než ve skutečnosti přijmete, je to nejlepší domácí lék na hubnutí. Konzumujte více nízkokalorické diety, která sníží příjem přibližně o 1 200 a 1 500 kalorií denně. To je také lahvička vědět, že nemusíte ztratit více než dvě 2 libry své hmotnosti za týden. To není považováno za bezpečné.

18. Snižte příjem tuků:

Denně ji musíte konzumovat v průměru 35 až 60 gramů. Konzumujte nízkotučnou proteinovou dietu, která obsahuje více masa, vajec a ryb za den.

19. Cvičení:

Můžete hodně cvičit doma a zahrnout je do svého životního stylu. Necítíte to jako fušku! Provádějte malé změny, aby se vaše váha už nikdy nevrátila. Můžete se také vydat na procházku nebo si zaběhat, zatímco jdete do školy, abyste místo jízdy autem nechali své děti. Běhejte se svým domácím psem. Začněte s drtí, zatímco v televizi jsou komerční přestávky. Vyberte si se svými milými přáteli nebo rodinou možnost cyklistiky.

20. Buďte sportovní nebo se věnujte svým koníčkům:

Některé koníčky pomáhají spalovat kalorie. Hrajte také sporty, které jsou nejlepším způsobem, jak získat konkurenceschopnou energii. Můžete si zahrát sporty, jako je Spinning, nebo si zahrát zahradu, abyste si doma mohli zhubnout.

21. Zkuste jógu:

Některým se nemusí líbit přísné cvičení nebo sport. Dalším důvodem může být to, že na to nemají tolik času. Ženy si tedy vybírají jógu s nízkou intenzitou, kterou cvičí doma. To je také užitečné pro spalování kalorií a zároveň se budete cítit nabití energií.

Zhubnout nechtěnou tělesnou hmotnost není tak obtížné. Vyžaduje však velkou disciplínu, abyste zůstali v souladu s tréninkem a stravovacími návyky. Pamatujte, že úspěch je konzistence v čase. Vše musí být provedeno podle plánu. Postupujte podle tipů a je to!