Matrace pro bolesti zad – 7 nejlepších tipů při výběru

Jaká je nejlepší matrace, aby se zabránilo bolesti zad? Hledáte matraci proti bolestem zad? Pokud ano, pak je tento článek pro vás. Bolest zad je jedním z hlavních důvodů, proč lidé začínají upouštět pohyblivost ve středním věku. Špatná matrace je jednou z hlavních příčin, proč tolik lidí trpí bolestmi zad. Předpokládá se, že matrace do postele udrží záda tím, že ji zploští; přesto, jak postel stárne, její prameny se opotřebovávají všude, kde nejvíce spíte. To způsobí, že se postel v určité sekci změní na prázdnou a strukturovanou. Spánek omlazuje tělo opravou roztrhané tkáně a svalů a také uvolněním vašich nervů pod tlakem.

matrace na bolest zad

Bolest zad lze často kondenzovat jednoduše výběrem matrace, která je vhodnější pro váš spací styl, požadavky na podporu a preference pohodlí. Matrace excelence musí nabídnout správnou podporu vašim zádům a zároveň se cítit co nejpohodlněji.

Výběr matrace pro bolesti zad:

Zde je našich 7 nejlepších tipů při výběru matrací na bolest zad. Pojďme se na ně podívat.

1. Hustá matrace pro bolesti zad:

Lidé si často pletou pevnost s podporou; Nové studie však ukazují, že maximální pevnost a úlevu od bolestí zad zajišťuje středně pevná matrace. 95% ortopedických chirurgů v jednom průzkumu uvedlo, že věří, že matrace hraje roli v léčbě bolesti dolní části zad. 31 milionů Američanů trpělo ostrou, jinak chronickou bolestí zad. Je to jedna z nejlepších matrací při bolestech zad.

2. Objevte matraci pomocí opěradla:

Kvalitní matrace musí nabízet podporu pro přirozené křivky a polohu páteře. Správné množství podpory zad také pomáhá pacientovi vyhnout se svalové citlivosti ráno. Zatímco o matracích není mnoho klinických údajů, jedna revize uvádí, že středně pevné matrace obvykle poskytují větší úlevu od bolestí zad než pevné matrace. Je to dobrá matrace při bolestech zad.

3. Matrace typu těla pro bolesti zad:

Nejtěžší, jinak zespoda, 5 stop vysoký, jinak 6’5, je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Volba měkké, středně tvrdé matrace není relevantní. To zcela závisí na vašem typu těla a úrovni medvěda, kterou potřebujete.

4. Cena není spojena s dokonalostí:

Jakmile si koupíte auto, můžete cenovou relaci často spojovat s vynikající kvalitou produktu. To ve skutečnosti není, pokud jde o matrace. Najít matrace, které pomohou vašim bolestem zad, nemusí být luxusní návrh. Pokud jde o matraci z přírodního latexu, matrace z paměťové pěny je velkým začátkem. Vyhněte se matraci s pružinami, protože to je klasika všude, kde se dostanete do podvodu. Je to dobrá matrace při bolestech zad.

5. Dokonce i pohodlná matrace pro bolesti zad:

Vaše matrace nejistě vytváří ploché tlakové body; můžete se pohybovat mimořádně často po celou noc, což může skutečně snížit dokonalost vašeho spánku. Čím více hodíte a navíc otočíte, tím méně času strávíte v hlubokém spánku, vaše tělo potřebuje k revitalizaci a obnovení. Vyberte si model, který klidně rozvádí tlak na vaše tělo, a podporuje tak lepší cirkulaci. Ve stavu sdílíte postel; budete chtít matraci určenou ke snížení přenosu pohybu mezi spícími partnery pro nerušený, uklidňující spánek. Jedná se o oblíbenou matraci při bolestech zad.

6. Vyhovující podpůrná matrace pro bolesti zad:

Zatímco nakupujete novou matraci, objevte takovou, která je tradiční pro přirozené křivky vašeho těla. Udržování páteře ve správném spojenectví během spánku je nezbytné pro příjem podpůrného a snadného odpočinku. Mnoho matrací je vyrobeno stylovými cívkovými systémy a pokročilými pěnovými technologiemi, které zajišťují, že záda získají správnou podporu pro vaše potřeby. Spánek na příliš pevné matraci může způsobit bolesti v tlakových bodech. Středně pevná matrace může být pohodlnější, protože umožňuje rameni a bokům mírně se propadnout. Je to dobrá matrace při bolestech zad.

7. Kompletní okrajová matrace pro bolesti zad:

Zkontrolujte, zda má vaše nová matrace dostatečnou obvodovou oporu. Matrace excelence by měla poskytovat pohodlnou a konzistentní oporu napříč celým povrchem a pevnou sedací hranu. Matrace s pěnovou opěrkou na okraji zajišťují skvělou práci při zachování konzistentního pohodlí napříč celou spánkovou plochou. Modely navržené s adekvátní podporou hran mají navíc o 20% praktičtější plochu na spaní. Udržujte tato kritéria v mozku při hledání vaší nové matrace a navíc budete ve svém režimu na uvolnění bolesti zad v žádném okamžiku lidsky.

Bolest zad lze často zhušťovat jednoduše výběrem matrace, která je vhodnější pro váš spací styl, požadavky na podporu a preference pohodlí.