Jak se vyhnout znečištění ovzduší?

Znečištění ovzduší! Jste podráždění znečištěním ovzduší? Udělejte něco, abyste se vyhnuli znečištění ovzduší. Zabránění znečištění ovzduší je zásadním krokem k ekologizaci. Znečištění nyní zatemňuje nebe ve městech po celém světě a spolu se vzduchem, kterému všichni dýcháme, je stále více kontaminován částicemi spolu s oxidem uhelnatým. Zatímco doprava je téměř veškerým jasným generátorem znečištění ovzduší, další funkce vaší existence navíc manipulují s číslem uvolnění, které u zakoupeného zboží vytvoříte celé..

Jak se vyhnout znečištění ovzduší

Všechny znečišťující látky jsou nebezpečné pro lidské zdraví i pro životní prostředí. Jak tedy můžete jednotlivě zabránit znečištění ovzduší? Možná budete ohromeni, když zjistíte, jak hodně může vaše tvrdá práce pomoci. Proto jsem v tomto příspěvku prozkoumal některé užitečné rady, které jsou užitečné, aby se zabránilo znečištění ovzduší.

Tipy, jak se vyhnout znečištění ovzduší:

1. Pohybujte se v The Sunrise:

Ozón je v tuto dobu obvykle na nízké úrovni, zhruba od 6:00 hod. Na 10:00 hod., A navíc stoupá po celý den, protože denní světlo rozkládá uhlovodíky z automatického opotřebení a mění je v mlhu.

2. Rostlinné stromy:

Musíte vědět, že stromy omezují znečištění ovzduší; kromě toho je jejich výsadba jednou z nejaktuálnějších a nejúspěšnějších akcí, které můžete dosáhnout, abyste pomohli vzduchové výhodě ve vaší oblasti. Stromy vytvářejí kyslík a také nasávají oxid uhličitý, který se valí do jídla.

3. Reorganizujte svůj postup vytápění a chlazení:

Pokuste se svému tělu umožnit, aby se přizpůsobilo měnícím se ročním obdobím místo vašeho topení a klimatizace, aby byla teplota stabilní po celý rok. Výbuch tepla plus vzduch je hlavním odběrem energie, takže unikne vašim ručním ventilátorům a teplým svetrům, které vám pomohou změnit změny počasí dříve, než se spoléhat na termostat.

4. Používejte ekologicky nezávadné barvy:

Abyste se vyhnuli znečištění ovzduší, můžete také kdykoli použít čisticí prostředky. Takové barvy a čisticí prostředky produkují do vzduchu méně částic produkujících smog a navíc jsou lepší pro vaši dechovou sílu.

5. Opětovné použití, opětovné zpracování a hnůj:

Úspěšná organizace domácího odpadu je další vynikající způsob, jak snížit znečištění ovzduší. Opětovné použití, recyklace a kompostování mohou pokrýt obrovský výsledek vaší produkce odpadků, což znamená méně odpadu dostupného na skládky – obrovský zdroj znečištění ovzduší.

6. Vyhněte se dlouhým horkým sprchám nebo jiným koupelím:

Pamatujte, že ohřev vody vyžaduje spoustu energie, a proto je důležité sledovat, kolik teplé vody spotřebujete. Můžete tvořit kratšími sprchami i vynecháním koupele; zatímco společně potřebujete hojnost horké vody. Otočte ohřívač vody na 49 ° C (120 ° F), aby se voda v žádném případě neohřívala od této teploty.

7. Analýza vašeho domova:

Musíte zkontrolovat radon-nebezpečný radioaktivní plyn, který je bez zápachu i chuti. V případě, že test ukazuje důležité úrovně radonu, obtížnost lze úspěšně stanovit náklady. Dobře udržovaná kamna na dřevo a krby. Zvažte výměnu starých kamen na dřevo za modely s certifikací EPA. Navštivte www.epa.gov/burnwise.

8. Letní práce:

Utěsněte plynovou nádrž během chladnějších večerních hodin, abyste omezili odpařování. Chraňte před rozléváním plynu a také „nedoplňujte“ nádrž. Silně zašroubujte uzávěr palivové nádrže.

9. Poučte se o znečištění ovzduší:

Odlišné regiony mají různé problémy se znečištěním ovzduší. Může dojít k uzavření továrny, která znečišťuje ovzduší ve vašem městě; jinak je možná místní vinice hlavním viníkem ve vaší oblasti.

10. Preferujte méně balení:

Pochopte, že plasty, fólie a lepenka používané v obalech jsou vyráběny lidmi pomocí postupů, které škodlivě ovlivňují převahu v ovzduší. Pořiďte si do obchodu vlastní látkovou nákupní tašku místo papíru, který je jinak plastový.