19 nejlepších multivitaminů pro muže v roce 2021: Stručný průvodce

Nedostatek vitamínů se stává stále větší součástí života každého z nás. Existuje povědomí o nedostatku vitamínů a o tom, jak jej v dnešní době překonat! Vitaminy a minerály jsou základní součástí našeho života jako dýchání. Několik studií dokazuje, že jsou nezbytné pro udržení zdraví našich těl a pomáhají vám v boji proti nemocem. Muži jsou některými z obětí nedostatku vitamínů a minerálů v jejich tělech. Je nutné mít představu o základním multivitaminu pro muže a zdrojích, odkud jej můžete získat.

Základní vitamíny a minerály, které muži potřebují:

Organické látky produkované rostlinami nebo zvířaty se nazývají vitamíny a nejsou syntetizovány v našem těle (kromě vitaminu D), a proto je třeba je získávat z potravy. Zatímco minerály jsou anorganické a jsou k dispozici z půdy, horniny nebo vody a minerály můžete absorbovat z prostředí. Vitamíny jsou dva druhy, rozpustné ve vodě, které obsahují osm vitamínů B a vitamín C. Vitaminy A, D, E a K jsou rozpustné v tucích.

 • Dokonalá pokožka a dobrý zrak-vitamín A.
 • Produkuje energii – vitamín B1 (thiamin).
 • Chrání vaše tělo před radikulami – vitamín B2 (riboflavin).
 • Snižuje potenciální srdeční rizika – vitamín B3 (niacin).
 • Zvyšuje imunitu – vitamín B5 (kyselina pantothenová).
 • Produkce myelinu a buněk – vitamín B6 (pyridoxin).
 • Zvyšuje metabolismus a zdraví pokožky – vitamín B7 (biotin)
 • Vylepšení nervového systému – vitamín B9 (folát).
 • Produkce červených krvinek – vitamín B12 (kobalamin).
 • Růst tělesné tkáně-vitamín C.
 • Silnější kosti-vitamín D.
 • Imunita – vitamín E.
 • Zdraví srdce a kostí-Vitamin-K
 • Zdraví štítné žlázy – jód.
 • Hořčík pro biochemické fungování těla
 • Omega 3 mastné kyseliny pro zdraví mozku
 • Vápník pro zdraví kostí.
 • Železo zabraňuje anémii.
 • Cholin pro funkce jater.

Nejlepší zdroje potravy pro esenciální vitamíny:

Mnoho potravin obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro zdravé fungování vašeho těla. Provedením několika dietních změn přidáním nějakého zdravého ovoce, zeleniny a mléčných výrobků dosáhnete zdravé změny. Zde je seznam potravin, vitamínů a minerálů, které poskytují, abyste zůstali fit a byli snadno přístupní.

19 nejlepších multivitaminů pro muže:

I přes veškerý dietní příjem někdy bude potřeba užívat doplňky pro konkrétní nedostatek v závislosti na vašem těle. Podívejte se na tyto multivitaminové doplňky, zejména pro muže, které jsou na trhu snadno dostupné.

1. GNC Mega Men 50 Plus jeden denní multivitamin:

Gnc Mega Men 50 Plus

KUP NYNÍ

Ultra koncentrovaná multivitaminová tableta od Gnc mega men 50 plus jedna denně dodává 39 životně důležitých živin, které obsahují 18 vitamínů a minerálů v jedné kapsli. Bojuje proti radikálům z vašeho těla, protože je plný antioxidantů. Obsahuje také kyselinu listovou a vitamín B1, které pomáhají zvýšit metabolismus a produkci energie. Multivitamin GNC mega men má také L-arginin, který zvyšuje sexuální zdraví, protože lykopen podporuje optimální funkci prostaty a správný tok moči.

Vedlejší efekty: Nepříjemná chuť, podrážděný žaludek, nevolnost a návaly jsou některé z vedlejších účinků, a pokud tyto příznaky přetrvávají, kontaktujte lékaře.

2. Essattovite Men:

Essattivite Men

KUP NYNÍ

Tyto multivitaminové tablety obsahují 300 mcg lykopenu, který pomáhá zlepšit zdraví srdce, směs vitamínů A, E a zinku, které mají antioxidační vlastnosti, které pomáhají vašemu tělu uzdravit se. 15 mcg mcg Brahmi, což zvyšuje vitalitu a reprodukční zdraví u mužů. vitamíny D3 posilují vaše kosti a ašvaganda pomáhá správnému trávení a také snižuje únavu.

Vedlejší efekty: Neexistují žádné specifické vedlejší účinky.

3. Multivitamin pro muže Naturyz:

Pánský sport Naturyz

KUP NYNÍ

Jedná se o pánský sportovní multivitamin od Naturyz. Obsahuje směs 55 životně důležitých živin a účinných posilovačů, které zahrnují vitamíny, posilovače testosteronu, minerály, antioxidanty, sportovní aminokyseliny, fytonutrienty vitality, trávicí enzymy, které pomáhají vašemu tělu doplnit potřebné vitamíny a minerály. Podporuje také zdraví kostí a očí.

Vedlejší efekty: Neexistují žádné specifické vedlejší účinky.

4. Denní sporty mužů MuscleXP MultiVitamin se 47 živinami:

Muclexp Muži denně vitální sporty

KUP NYNÍ

Multivitaminové pánské denní sporty Muscle XP mají komplexní a kompletní složení, které dodává 47 minerálů, vitamínů, fytonutrientů, antioxidantů, aminokyselin a trávicích enzymů, které se mísí do jedné tablety. Splňuje a prosazuje všechny požadavky, kterým čelí muži.

Vedlejší efekty: Ačkoli neexistují žádné vedlejší účinky, je nutné udržovat dávkování.

5. Optimální výživa, NA Opti-Men Multivitamin:

Na Opti Men

KUP NYNÍ

Pokud hledáte multivitamin, který podporuje zdravý životní styl, pak je pro vás Optiv-men multivitamin tím nejlepším. Je to perfektní doplněk živin, který má malou velikost a pomáhá ztrácet zbytečný tuk. Je to směs přísad, které mají antioxidanty, vitamíny a extrakty, které tvoří základ a pomáhají podporovat zdravé tělo.

Vedlejší efekty: Zácpa, žaludeční nevolnost a průjem jsou některé z vedlejších účinků, které se snižují, jakmile si vaše tělo na tablety zvykne.

6. Jednodenní jednodenní multivitaminové tablety pro zdraví mužů:

One A Day Men

KUP NYNÍ

Jedná se o multivitaminový a multiminerální doplněk, který je formulován tak, že podporuje zdraví srdce a udržuje váš krevní tlak na zdravé úrovni a dodává vašemu tělu imunitu, která pomáhá v boji proti nemocem.

Vedlejší efekty: Některé menší vedlejší účinky jsou podrážděný žaludek, nepříjemná chuť a bolest hlavy. Pokud existují závažné účinky, jako je kopřivka, je lepší poradit se s lékařem.

7. Centrum Silver Men:

Centrum Silver Men 50

KUP NYNÍ

Centrum silver men je multivitaminový doplněk, který vám dodá živiny, jako je hořčík, vitamíny D a B6, které pomáhají funkci svalů. Zinek a vitamíny B podporují zdraví mozku, vitamíny A, C, E a lutein pomáhají udržovat vaše oči zdravé. Všechny živiny v těchto tabletách pomáhají udržovat zdravé tělo.

Vedlejší efekty: Nevolnost, podrážděný žaludek, nepříjemná chuť a zrudnutí jsou některé z vedlejších účinků. Je lepší se poradit se svým lékařem, pokud jste alergičtí na nějaké přísady.

8. TrueBasics Multivit Men:

Truebasics Multivit Men

KUP NYNÍ

Skutečný základ multivitaminu pro muže je směs živin, které nabízejí různé výhody. Saberry, lutemax pomáhají aktivnímu životnímu stylu plnému energie a imunity. Omega-3, ginkgo biloba, cholin, Celastrus paniculatus pomáhají zlepšit vaši paměť. Účinnost u mužů je posílena přísadami jako Tribulus, ashwagandha, výtažky ze semen mucuny, Safed Musli.

Vedlejší efekty: Lidem se nemusí líbit výrazná chuť.

9. Denní multivitamin Swisse Men’s Ultivite:

Swisse Mens Ultivite Multivitamin

KUP NYNÍ

Denní multivitamin od pánského ultivitu Swisse je formulace, která kombinuje více než 40 přísad obsahujících několik vitamínů a minerálů a přírodních bylinných extraktů a dalších živin, což je vynikající způsob, jak si udržet správné zdraví. Jedná se o způsob, kdy jedna tableta poskytuje více než 40 nutričních potřeb mužů. Pomáhá také při produkci energie, kognitivní kondici a správné svalové funkci.

Vedlejší efekty: Zkontrolujte přísady, abyste nebyli na nic alergičtí.

10. Multivitamin pro muže Rainbow Light:

Pánské duhové světlo

KUP NYNÍ

Jedná se o multivitaminový doplněk, který obsahuje kombinaci zeleninových šťáv, probiotik a trávicích enzymů, které z něj činí potravinový doplněk vitamínů. Zlepšuje srdce, prostatu a reprodukční zdraví. Je to perfektní volba pro muže s potravinovými alergiemi, protože neobsahuje lepek, mléčné výrobky, arašídy, vejce, ryby.

Vedlejší efekty: Žádné specifické vedlejší účinky, pokud ho užíváte v požadovaném dávkování.

11. Now Foods ADAM Superior Men’s Multiple Vitamin:

Nyní Food Adam Superior Mens Multi

KUP NYNÍ

Tato multivitaminová tobolka pro muže obsahuje Saw palmetto, lykopen, kyselinu alfa -lipoovou a CoQ10 spolu s výtažky z hroznových jadérek a přírodním resveratrolem, což jsou nezbytné živiny, které pomáhají udržovat dokonalé zdraví. Specialitou tohoto multivitaminu je, že nepoužívá zbytečné přísady, které muži potřebují k udržení kondice.

Vedlejší efekty: Neexistují žádné specifikované vedlejší účinky.

12. Nature made multi for him Vitamin and Mineral:

Přírodní Multi pro něj

KUP NYNÍ

Skládá se z 22 životně důležitých živin, které dodávají vašemu tělu potřebnou výživovou podporu. Vitamín A je nezbytný pro zdravou funkci očí a posiluje imunitní systém. Obsahuje vitamín D, který posiluje kosti, zuby, svaly a imunitní zdraví. Je bez lepku, bez přidaných barviv a bez umělých aromat.

Vedlejší efekty: Při správném dávkování nemá mnoho vedlejších účinků.

13. Gumové vitamíny Vitafusion pro muže:

Vitafusion Multivites

KUP NYNÍ

Jedná se o pánské gumové vitamíny od Vitafusion, které používají výrazné chutě a barvy, které jsou výživnou a báječnou alternativou těžko polykatelných pilulek. Poskytují vám příjemný způsob užívání multivitaminů, které jsou pro muže denně nezbytné. Produkce energie, zdraví prostaty a posílení imunitního systému jsou některé z výhod těchto multivitaminových gumiček. Je bez lepku a bez mléka, arašídů, ořechů nebo sóji.

Vedlejší efekty: Zácpa, průjem, žaludeční nevolnost jsou některé z vedlejších účinků, dokud se vaše tělo na tyto multivitaminy nepřizpůsobí.

14. Nature’s Way, Alive! Jednou denně pánské multivitamíny:

Pánské povahy jednou za den

KUP NYNÍ

Obsahuje prémiové vitamíny B, aktivní formu B12, Quatrefolic L-Methylfolát, aktivní formu folátu, které podporují výživu celého vašeho těla. Živiny pomáhají udržovat zdraví srdce a očí. Pomáhá také ve svalových kostech, buňkách, trávení, imunitě a metabolismu. Má také silný účinek na vlasy, kůži a nehty.

Vedlejší efekty: Častými nežádoucími účinky jsou podrážděný žaludek, bolest hlavy a nepříjemná chuť.

15. Garden of Life, můj druh Organics, Men’s Once Daily, Whole Food Multivitamin:

Mykind Pánské jednou denně

KUP NYNÍ

Jedná se o multivitaminový doplněk, který obsahuje přírodní a životně důležité živiny, které vám pomáhají udržovat zdravé tělo. Zvyšuje rychlost metabolismu ve vašem těle a udržuje energii na delší dobu. Je také vhodný pro zdraví srdce a prostaty. Všechny použité přísady jsou organické a ověřené GMO.

Vedlejší efekty: Užívání těchto multivitaminů ve správném dávkování je nezbytné, pokud jsou užívány v nadměrném množství, může způsobit závažné alergie.

16. Mega Food Balanced Celý multivitamin pro muže:

Megafood Multi pro muže

KUP NYNÍ

Je to vyvážený multivitamin pro muže, který podporuje optimální zdraví lidí, kteří ho užívají. Skládá se z přírodních a organických složek, jako je mrkev, brokolice, pomeranče, hnědá rýže s přidanými živinami, které podporují zdravou funkci prostaty a zdraví kostí s vitamíny

Vedlejší efekty: Rozrušený žaludek, průjem a zácpa jsou některé z vedlejších účinků, které jsou dočasné a odezní, jakmile si vaše tělo zvykne.

17. Nová kapitola Každý člověk jeden denně 40+ multivitamin:

Nová kapitola Každý člověk jeden denně Multi

KUP NYNÍ

Jedná se o multivitaminový doplněk, který je šetrný a obsahuje organické složky. Je ve fermentované formě, aby se maximalizoval příjem živin. Multivitaminy této nové kapitoly obsahují superpotraviny, jako je zázvor, kurkuma a saw palmetto, což jsou bio zelenina a bylinky, které pomáhají udržovat zdraví srdce a prostaty spolu se zlepšením vaší imunity. Všechny přísady podporují optimální zdraví.

Vedlejší efekty: Neexistují žádné specifické vedlejší účinky.

18. Smarty Pants Gummy Vitamins All-in-One Multivitamin:

Smarty kalhoty pro dospělé

KUP NYNÍ

Má 15 základních živin pro muže v několika příchutích a je žvýkací multivitamin. Obsahuje vitamín B12 a folát umožňuje mnohem lepší vstřebávání živin. Tyto multivitaminy jsou také vhodné pro zdraví srdce, protože obsahují CoQ10 a omega-3 mastné kyseliny a zinek, lykopen podporuje zdraví prostaty. Je bez GMO a bez alergenů.

Vedlejší efekty: neexistují žádné specifické vedlejší účinky.

19. VNITŘNÍ vzorce odpovědí – muži nad 40 let jeden denně bez železa, základní multivitaminový vzorec pro muže:

Innate Men Over 40 One Daily Iron free

Jedna tableta vám poskytne maximální energetickou hladinu a je multivitaminem na bázi potravin. Obsahuje skutečné ovoce a zeleninu jako přísady, které pomáhají podporovat imunitní systém a zdraví srdce. Tento multivitaminový vzorec je mnohem snáze stravitelný než syntetické vitamíny dostupné na trhu. Obsahuje 20 nezbytných živin, které jsou pro muže nezbytné pro udržení zdravého života.

Vedlejší efekty: Žádné specifické vedlejší účinky.

Multivitaminy pro muže jsou nezbytné pro kompenzaci našeho těla nedostatkem živin. Několik potravinových zdrojů nám poskytuje potřebné vitamíny a minerály, ale někdy je potřeba další suplementace k překonání nějaké křehkosti. Je však také důležité si pamatovat konzultaci s lékařem, než začnete užívat některý z těchto multivitaminů. Vyberte si jeden a začněte žít zdravě!

Prohlášení: Tento článek vám v žádném případě neslibuje ani nezaručuje vyléčení jakýchkoli nedostatků vitamínů. Je to jen popis produktů dostupných na trhu. Vždy je nejlepší poradit se s lékařem, než začnete užívat jakékoli multivitaminy nebo pokud se u vás objeví závažné reakce.

FAQ:

1. Fungují vitamínové doplňky?

Ans. Vitamínové a minerální doplňky fungují dobře, pouze pokud jsou doprovázeny správným dietním režimem a cvičením, které pomáhají rychle vstřebávat doplňky a mít zdravý způsob života.

2. Jsou všechny multivitaminy vegetariány?

Ans. Některé vitamínové a minerální doplňky jsou vegetariánské. Ingredience jsou uvedeny na zadní straně plechovky a určeno, zda je veganské. Pokud tedy chcete užívat vegetariánské multivitaminy, zkontrolujte nejprve přísady.

3. Kolik času zabere multivitamíny?

Ans. Trvá několik hodin, než se multivitamin rozloží a vytvoří okamžitou energii. Další slíbené výhody hvězda