Zdravé jídlo

Top 9 pohodlných potravin pro nevěstu

Svatby vyvolávají u nevěsty všechny druhy emocí. Jsou chvíle, kdy cítí absolutní blaženost a vzrušení, a pak jsou dny, kdy zažívá extrémní stres a úzkost. Je známou skutečností, že ve stresu přemýšlíte o přejídání. Jsou to hříšná jídla, po kterých toužíte, a něco, co uspokojí vaše chuťové pohárky.

pohodlí-jídla-pro-nevěstu

Když budoucí nevěsta touží po pohodlných jídlech v takových stresových chvílích jen několik týdnů před svatbou, musí existovat způsob, jak omezit všechny tyto kalorie a vše, co je s těmito potravinami nezdravé.

Zde je devět nejlepších pohodlných jídel pro nevěstu, které nepovedou ke zvýšení kalorií a špatnému chování pokožky –

Nejlepší pohodlná jídla pro nevěstu:

1. Tmavá čokoláda:

Pohodlí pro nevěstu 1

Čokoláda je možná to nejlepší jídlo, které byste pro ženu mohli najít. Jezte hořkou čokoládu místo normální nebo mléčné čokolády, abyste měli bez pocitu viny a bez kalorií dobrý pocit. Tmavá čokoláda, kterou jíte, by v ideálním případě měla být neslazená a obsahovat 70–80% kakaa.

2. Nízkotučný jogurt:

Pohodlí pro nevěstu 2

Kupte si nízkotučný jogurt a spojte ho se svým oblíbeným zdravým ovocem. Není to jen skvělé pohodlné jídlo, ale je také dobrým zdrojem různých vitamínů a dalších živin pro vaše tělo.

3. Těstoviny v červené omáčce:

Pohodlí pro nevěstu 3

Bílá omáčka v těstovinách by měla být nahrazena červenou omáčkou, což je zdravější varianta. Omáčku z červených rajčat v těstovinách lze spojit se zdravou zeleninou s přírodními antioxidanty. Chcete -li přidat trochu chuti, přidejte trochu strouhaného tvarohu. Aby byly tyto těstoviny ještě zdravější, použijte celozrnné těstoviny a tvaroh z odstředěného mléka.

4. Pečené svačiny & Ořechy:

Pohodlí pro nevěstu 4

Ve chvílích stresu touží nejlepší z nás po něčem smaženém a tučném. Taková jídla si mohou na kůži a žaludku opravdu vybrat daň. Alternativou jsou v tomto případě pečené svačiny nebo dokonce ořechy. Ořechy jako mandle a vlašské ořechy jsou bohaté na zdravé tuky a jsou opravdu prospěšné, pokud jsou konzumovány s mírou. Denní příjem těchto ořechů v ideálním množství dodá vašim vlasům a pokožce zdravý lesk.

5. Odstředěné mléčné koktejly:

Pohodlí pro nevěstu 5

Husté koktejly jsou plné cukru a kalorií. Tyto kalorie určitě odstraní stres, ale mají obrovskou cenu. Alternativou v tomto případě je vaše oblíbené čerstvé ovoce v odstředěném mléce. Přidejte toto ovoce do vychlazeného odstředěného mléka, promíchejte v hustý koktejl a máte lahůdku pro své chuťové pohárky.

6. Ovocné šťávy:

Pohodlí pro nevěstu 6

Čerstvé ovocné šťávy jsou jednou z nejzdravějších potravin pro zářící pokožku a fit tělo. Dejte si tyto ovocné šťávy bez jakýchkoli sladidel pro zdravou, svěží a na vitamíny bohatou pochoutku.

7. Ovoce & Zelenina:

Pohodlí pro nevěstu 7

Jezte čerstvé ovoce a zeleninu a rozlučte se s tučným, slaným a kořeněným jídlem těsně před dnem D..

Čerstvé ovoce a zelenina jsou nabité potřebnou vlákninou, která vás zasytí na delší dobu. Obsahují také antioxidanty, které vaše tělo detoxikují.

8. Saláty:

Pohodlí pro nevěstu 8

Jezte saláty, které obsahují klíčky nebo salát, abyste ve svůj svatební den zůstali v nejlepší formě. Zkombinujte zdravou zeleninu a ovoce ve svém salátu, pokud chcete jíst něco báječného, ​​a přitom bohatého na živiny.

9. Zdravé poklesy:

Pohodlí pro nevěstu 9

Dipy z nízkotučného jogurtu jsou opravdu dobrou volbou k pečenému občerstvení. Další možností s nízkým obsahem tuku je salsa dip.

Tyto dipy lze použít k pečenému občerstvení nebo je lze kombinovat s čerstvou zeleninou určenou do salátů.

Jedná se o absolutně nízkokalorické a na živiny bohaté jídlo, bez jakéhokoli kompromisu s chutí a mňamkou, po které nevěsta touží ve chvílích stresu.