Zdravé jídlo

Top 8 receptů na zdravý nízkokalorický oběd v Indii

Dnešní svět je rozzuřený zdravím. Bezohledná soutěž, která vládne světu, jasně říká, že požehnání být zdravý není srovnatelné s ničím jiným větším. Abychom udrželi plán včas, často přicházíme o správné živiny, které budují naše tělo. Snídaně často chybí a večeře byla pikantní. V dnešním článku si povíme, jak vám nízkokalorické recepty na oběd mohou nabídnout lahodná jídla, stačí znát správný druh receptů.

Recepty na zdravý nízkokalorický oběd v Indii

Nejlepší recepty na oběd s nízkým obsahem kalorií:

Zde jsme zařadili 8 jednoduchých a snadných nízkokalorických receptů na oběd v Indii. Pojďme se na ně podívat.

1. Chickpea Falafel Sandwich:

recepty na oběd s nízkými kaloriemi

Chcete -li začít s tímto receptem, přidejte do misky trochu škrobu z kukuřičné mouky, vejce a cizrnu a vytvořte z ní karbanátky. Do směsi můžete dokonce přidat tymián a petržel a po dokončení ji dát do chladničky. Na chléb pita namažte tahini omáčku a nakrájejte černé olivy, kukuřici, rajčata a cibuli nakrájenou na kostičky a vytvořte z ní salsu. Smažte placičky do zlatova a položte na talíř.

2. Salát Caesar z krevet:

recepty na zdravý nízkokalorický oběd 2

Caesar salát připravte se zelnými listy smíchanými s celerem, špenátem, černými olivami a jarní cibulkou přelité trochou olivového oleje. Můžete do něj přidat i tymián a petrželku. Nyní pro krevety, vařte a upravte. Před nanesením na něj namalujte citrónovou šťávu a bílou sóju.

3. Smoky Beef Chili:

recepty na zdravý nízkokalorický oběd 3

Uvařte v míse fazole lima, zatímco hovězí žebra duste v omáčce bar-b-q. Jakmile je maso hotové, vhoďte ho do pánve s máslem a uvařte do zlatova. Fazole slijte a připravte salsu s cibulí, rajčaty a kukuřicí a po dokončení přidejte hovězí žebra, chilli pastu a rajčatový protlak a restujte.

4. Grilovaný kuřecí a sýrový sendvič:

recepty na zdravý nízkokalorický oběd 4

Základním požadavkem jsou vařené kuřecí vyrážky roztrhané na polovinu, toast a celistvost sýra. Aby se grub začal obalovat cibulí a kroužky rajčat, než vklouznou do kuřecích kousků posypaných kmínem, chilli vločkami a oreganem. Nyní nastrouhejte sýr a posypte ho nahoru, než ho uzavřete v housce a ugrilujete k dokonalosti.

5. Salát z hnědého chleba:

recepty na zdravý nízkokalorický oběd 5

Chcete -li začít s tímto salátem, potřebujete k němu kus masa, ať už je to slanina nebo kuřecí plátek. Kousky nakrájejte na kostičky a potřete je bylinkami, než je hodíte na pánev. Na pánvi orestujte červené víno a přidejte listy salátu s jarní cibulkou a paprikou a poté vmíchejte kousky kuřete a chleba.

6. Jehněčí žebro opečené červeným vínem:

recepty na zdravý nízkokalorický oběd 6

Do pánve nalijte bílé sójové a červené víno a osmahněte je, než přidáte kostky hrášku a cibule. Předtím byste měli jehněčí žebra podusit a ugrilovat, abyste je nyní mohli přidat do směsi a vytvořit dokonalý oběd. Můžete dokonce přidat bramborovou kaši jako přílohu nebo zapečenou brokolici jako přílohu.

7. Kuřecí kukuřičná nudlová polévka:

recepty na zdravý nízkokalorický oběd 7

Smíchejte olivový olej v pánvi s vodou a vložte nudle, zatímco vaříte kuřecí kousky na samostatné pánvi. Až budete hotovi, začněte dělat polévku přidáním parmazánu, sladké kukuřice, cibule do šálku vody a přidejte do ní špetku kukuřičné mouky. Až budete hotoví, spojte všechny ingredience dohromady a před podáváním zalijte kořením podle chuti.

8. Salát z manga a černých fazolí:

recepty na zdravý nízkokalorický oběd 8

Chcete -li si dát lehký oběd, nedejte si salát z černých fazolí a manga vyrobený z těch nejkvalitnějších mang, díky kterým by se vaše chuťové pohárky pokazily. Zatímco vaříte černé fazole, mango nakrájejte na malé kousky. Salsu připravte na stranu přidáním octa a limetky na rajčata, cibuli a kukuřici nakrájené na kostičky. Nyní sceďte fazole a přidejte vše jako salát.