Zdravé jídlo

Nejlepší 9 zdravé šťávy pro boj s rakovinou

Rakovina je epidemií obrovských rozměrů, ale díky moderní medicíně a pokračujícímu výzkumu jsou rakoviny mnoha forem poměrně dobře léčitelná. Vědci spojili rakovinu mnoha forem se špatnou stravou a špatnými životními návyky, a proto je spolu s léky a chemoterapií zdravá strava nedílnou součástí léčby a dokonce i prevence. Celostní přístup v boji proti rakovině je denní příjem ovoce a zeleniny bojujících proti rakovině s vysokým obsahem antioxidantů, vitamínů, folátů a protizánětlivých vlastností. Zatímco vaření může často vést ke ztrátě těchto léčivých vlastností, je nejlepší cestou vyrábět šťávy a smoothies. Čtěte dále, abyste získali přehled o několika jednoduchých šťávách, které pomohou v boji proti rakovině.

Zdravé šťávy pro boj s rakovinou

Recepty na zdravé šťávy v boji proti rakovině:

1. Mango/špenát/ananasová šťáva:

msp šťáva

Vše, co k sestavení této jednoduché šťávy doma potřebujete, je jedno středně velké mango, půl šálku ananasu a 2 šálky špenátu. Jednoduše je smíchejte a vytvořte směs s vysokým obsahem antioxidantů, protizánětlivých vlastností, vitamínů A, C, D a K, chlorofylu, železa, folátu a alkalizačních vlastností.

2. Šťáva ze zázvoru/melounu/klíčky:

wgs ​​šťáva

Vezměte šálek melounu, dva šálky klíčků a půl palce zázvoru a smíchejte je dohromady. Tato šťáva je bohatá na protizánětlivé vlastnosti, lykopen, chlorofyl, vitamíny A a C, kyselinu listovou a alkalizující vlastnosti.

3. Kale/jablko/citron/zázvorová šťáva:

kg šťávy

Další skvělou volbou pro míchanou ovocnou a zeleninovou šťávu, která pomáhá v boji proti rakovině, je tato směs 2 šálků kelu, jednoho jablka, půl citronu a půl palce zázvoru smíchaných dohromady. Kromě kvercetinu, vitaminu A a C, chlorofylu a kyseliny listové je o této šťávě také známo, že má alkalizační vlastnosti.

4. Římské listy/okurka/medová citronová šťáva:

jui

Tento účinný lektvar pro boj s rakovinou se skládá ze 4 romských listů, 1 středně velké okurky a jednoho šálku medového melounu. Tato silná šťáva, bohatá na alkalizační vlastnosti, protizánětlivé vlastnosti a vitamíny B a C, je celostním přístupem v boji proti rakovině. O této šťávě je také známo, že obsahuje beta karoteny a draslík.

5. Celer/ Kiwi/ Římské listy/ Zázvorová šťáva:

kiwi

Vše, co k pohodlné výrobě této šťávy doma potřebujete, je jedno kiwi, čtyři romské listy, tři stonky celeru a půl palce zázvoru. Tato šťáva je bohatá na živiny bojující s rakovinou a má vlastnosti, jako je vitamín A, B a C, chlorofyl, vápník, hořčík, draslík, železo, kyselina listová, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

6. Mrkvová šťáva:

Mrkvový džus

Odšťavňování surové mrkve místo vaření by mohlo pomoci zachovat její vlastnosti v boji proti rakovině. Je třeba dokonce vzít v úvahu, že pití šťávy sestávající ze 6 surových mrkví je mnohem snazší než jíst surovou mrkev na jedno posezení. Jednoduše pro tuto šťávu smíchejte více mrkví a užívejte si její antioxidační vlastnosti, vitamíny A, B, C, D, E, K, hořčík, sodík, draslík, vápník, fosfor, síru, silikon a chlor.

7. Řepný džus:

šťávy na rakovinu

Mezi jeho mnoha výhodami je známo, že červená řepa do značné míry účinně bojuje proti rakovině. Je známo, že červená řepa zbavuje tělo škodlivých rakovinotvorných toxinů. Řepa je také známá tím, že zvyšuje kyslík v krevním oběhu, což je životně důležitá součást léčby rakoviny. Je známo, že červená řepa je bohatá na železo a podporuje růst nových zdravých buněk.

8. Křižová zeleninová šťáva:

Křižová zeleninová šťáva

Je známo, že brukvovitá zelenina má vysoký obsah živin, které bojují proti rakovině způsobující volné radikály. Je známo, že podporují opravu a růst buněk. Prominentními příklady kapustové zeleniny jsou řeřicha, zelí, kapusta, tuřín, rukola, zelí a květák. Lze je lisovat v různých kombinacích a vytvářet šťávy bojující s rakovinou.

9. Noni Juice:

Šťáva Noni

O šťávě Noni je známo, že je účinná v boji proti rakovině v počátečních fázích, protože zabíjí rakovinné buňky a stimuluje produkci bílých krvinek.