Zdravé jídlo

9 nejlepších negativních kalorických potravin

Negativní kalorická jídla pečují v zásadě o potraviny, které vyžadují více energie ve srovnání s množstvím, které poskytuje. Tyto druhy potravin vyžadují pro trávení spoustu energie. Negativní kalorická jídla se doporučují lidem, kteří drží dietu a snaží se naklonit. Nebudete mít hlad, protože tato jídla vyžadují hodně času na rozbití ve srovnání s jinými, které také do určité míry spalují tuky. Vychlazené nápoje jsou kaloricky negativní.

Nejlepší negativní kalorická jídla

Nejúčinnější negativní kalorická jídla na hubnutí:

Níže jsou uvedeny některé z nejlepších kaloricky negativních potravin.

1. Celer:

negativně kalorická jídla

Toto jídlo má nízký obsah vlákniny a ve srovnání s množstvím vlákniny obsahuje velké množství vody. Chutná skvěle a je jednou z nejlepších zelenin, které byste měli jíst. Tato zelenina dodá vašemu tělu nejmenší možné množství kalorií a téměř spálí vaši energetickou hladinu, která je nezbytná pro trávení. Celer udrží váš žaludek po dlouhou dobu a sníží nutkání k jídlu. To nakonec povede k menší spotřebě jídla a nízkému vytváření kalorických částic.

2. Grapefruit:

Negativní kalorické potraviny 2

Grapefruit spaluje více kalorií, než obsahuje. Toto ovoce má různé využití v oblasti zdraví a krásy a také spaluje kalorie. Hlavní část tohoto ovoce je voda a zbytek je v podstatě krmivo. Grapefruity jsou nabité jedinečným vláknem zvaným pektin, které je prospěšné při snižování bolesti. Tento druh vlákniny také udrží váš žaludek plný. Grapefruit je také považován za účinnou součást většiny přírodních prostředků pro boj se srdečními chorobami.

3. Listoví zelení:

Negativní kalorické potraviny 3

Listová zelená zelenina by měla být zařazena do diety spalující tuky, protože jde o protikalorické potraviny. Tyto potraviny obsahují velké množství vody. Množství vlákniny v listové zelenině se téměř rovná množství vody. Váš žaludek bude potřebovat hodně času na trávení vláken obsažených v těchto potravinách, což rozhodně sníží míru příjmu potravin. Hlávkový salát je také účinným protikalorickým jídlem.

4. Citron:

Negativní kalorické potraviny 4

Citronová nebo citronová šťáva je oblíbeným protikalorickým jídlem. Nelze opomenout dobrotu citronů v oblasti zdraví. Citron smíchaný s horkou vodou (teplou citronovou vodou) tvoří účinné detoxikační řešení. Správný příjem citronů sníží počet kalorií ve vašem těle.

5. Meloun:

Negativní kalorické potraviny 5

Toto ovoce účinně snižuje rychlost příjmu kalorií. Meloun v nich obsahuje velmi nízké množství kalorií a pravděpodobně nejlepší antikalorické ovoce vůbec. Toto ovoce má mnoho využití. Například – do salátů, džusů, nebo smíchané s jiným ovocem. Ovoce je bohaté na vitamín B a další důležité minerály.

6. Chudé maso s nízkým obsahem kalorií:

Negativní kalorické potraviny 6

Nízkokalorické maso obsahuje velmi nízký percentil kalorií ve srovnání s těmi obvyklými. Chudá krůta, vepřové nebo kuřecí maso jsou dobrým zdrojem bílkovin a zvýší vaši tělesnou hmotnost s velmi nízkým percentilem tuku.

7. Vývary:

Negativní kalorické potraviny 7

Tato nízkokalorická jídla mají skvělou chuť a jsou jednou z nejchutnějších a výživnějších potravin vůbec. Jídla jako vývary vás mohou zasytit a snížit potřebu jíst více. Na konci dne vám v žaludku zůstane přiměřené množství jídla bez škodlivých kalorií. Vývary jsou mnohem lepší než jiné omáčky a polévky.

8. Jogurt:

Negativní kalorické potraviny 8

Všichni jsme si vědomi četného použití jogurtu. Ačkoli má jogurt vysoký obsah kalorií než výše uvedené potraviny, dokáže úspěšně spálit množství přebytečného tuku ve vašem těle. Lidem, kteří chtějí zhubnout, se často doporučuje jogurt.

9. Pomeranče:

Negativní kalorické potraviny 9

Pomeranče mohou účinně snížit počet kalorií ve vašem těle. Toto ovoce je velmi výhodné, pokud držíte dietu na snížení tělesného tuku.