zdravá výživa

Červené maso nezdravé? Účinky karnitinu na naše tepny

Jehněčí recepty na přípravu chutného jídla

the Účinky karnitinu na těle by mohlo potenciálně vést k kornatění tepen. Podle nového výzkumu karnitin, který se nachází v červeném mase a často v energetických nápojích, způsobuje kornatění tepen. Podle toho by to měly dělat bakterie přítomné v tlustém střevě Kartinin Zpracovat na trimethylamin-N-oxid, který je prokázán jako zodpovědný za kornatění tepen.

Účinky karnitinové diety na lidské tělo

Omáčka Česnek Zeleninová Garnit Karnitinová dieta

Výzkumný tým pod vedením Dr. Stanley Hazen z Clevelandské kliniky studoval hladiny karnitinu a jeho meziprodukt u 2 955 testovaných subjektů. Ty byly rozděleny do tří skupin: vegetariáni, vegani a lidé, kteří konzumují maso i jiné živočišné produkty. Po srovnání výsledků testů s dietou s vysokým a nízkým obsahem karininu bylo zjištěno, že Účinky karnitinu Má několik úrovní metabolismu cholesterolu.

Nový výzkum účinků karnitinu

smažené hovězí houby chutné jídlo ořechy

Ve vztahu k Účinky karnitinu vědci z toho usuzují na vyšší riziko infarktu, mrtvice a dalších problémů souvisejících s cévami. Karnitin se ve velkém nachází v červeném mase. Patří sem hovězí, jehněčí a kachní maso. Často se také nachází v energetických nápojích a v doplňcích pro budování svalů.

Červené maso obsahuje karnitin

nový výzkum zdraví červené maso

Hovězí – chutné, ale nezdravé?

Připravte si dietu s karnitinem z hovězího masa

Karnitin může způsobit kornatění tepen v červeném mase?

červené zdravé nebo ne recepty na vaření Wellington

Jíst červené maso Nezdravé efekty carnitingu

Zelenina kukuřice koření karnitin červené maso