zdravá výživa

Dieta Beyoncé – Queen B je veganská, aby zůstala fit

Dieta Beyonce po těhotenství Coachella 2018

Beyoncé je mnohými považováno za vzor silného tělesného sebevědomí. Má nejen křivky, ale také napnuté ruce a nohy a celkově fantastickou postavu. Matce tří dětí však chvíli trvalo, než přišla na to, jak být tou nejlepší verzí sama sebe – a jak toho dosáhnout zdravým způsobem. “Nejsem přirozeně štíhlá,” přiznala sedmatřicetiletá zpěvačka během vystoupení na “Good Morning America”. “Mám křivky.” Bojoval jsem s dietami a našel jsem něco, co by mi fungovalo. “Jaká je tedy Beyoncé dieta dnes? Zde jsme dali dohromady vše, co se paní Carterová dozvěděla o zdravém stravování.

Beyoncé sází na rostlinnou stravu

Beyonce Jay Z 2013 Forbes celebrity pár s nejvyšším příjmem

Zatímco Beyoncé není úplnou vegankou, ona a její manžel Jay-Z věří ve výhody převážně rostlinné stravy. The Carters si vybrali veganský životní styl v roce 2013 poté, co oznámili partnerství s trenérem a odborníkem na výživu Marcem Borgesem. Vaše doručovací služba by měla lidem usnadnit začátek veganského životního stylu.

Přestože Bey nejí pořád bez masa, tvrdí, že 22denní výživový program opravdu změnil její stravovací návyky.

Každou chvíli se Beyoncé stane úplně vegankou – například v rámci přípravy na velkou událost, jako je Coachella – a tvrdí, že je to pro její tělo dobré. Aby se Beyoncé připravila na svůj vzhled na Coachella 2018, držela 44 dní veganskou dietu.

“Zdraví jsme dříve vnímali jako dietu – některé pro nás fungovaly, některé vůbec.” Ale od té doby, co jsme začali vnímat zdraví jako pravdu, se pro nás stalo posláním sdílet tuto pravdu a tento životní styl s co největším počtem lidí, “napsali Bey a Jay nedávno v předmluvě k Borgeově nejnovější knize„ The Greenprint: Rostlinná dieta „Nejlepší tělo, lepší svět“.

Beyonce dietní avokádový toast k snídani

snídaně

Stejně jako mnoho dalších celebrit se Beyoncé snaží jíst čistě a vyhýbat se zpracovaným potravinám. „Vždy snídám – z. B. bílé míchané vejce, zeleninový smoothie nebo celozrnné müsli s nízkotučným mlékem, “řekla časopisu„ Shape “. Pokud udělá veganskou výzvu, dopřeje si avokádový toast.

Když Beyoncé nemá čas na jídlo, udělá si proteinový koktejl na rostlinné bázi. „Snažím se každý den vypít alespoň 3,5 litru vody s citronem,“ řekla People.

Beyonce veganská strava hodně zeleniny

oběd a večeře

Beyoncé řekla Shape, že její průměrný oběd se skládá ze „spousty ryb a zeleniny“.

Podle „Elle“ jeden z jejích oblíbených rostlinných salátů pochází z veganské hotspotové kavárny „Gratitude“ v Los Angeles. Salát se skládá z kapusty, okurky, mrkve, listů nori, koriandru, bazalky, jarní cibulky a pražených mandlí a je zjemněn zálivkou z tahini, citronu, olivového oleje, česneku a sezamového oleje.

Beyonce Diet veganské zeleninové zdravé saláty

Borges také odhalil, že zpěvák miluje křupavý salát z rukoly, červené quinoa, melounu a vločkových mandlí podávaný s olivovým olejem, jablečným octem a javorovým sirupem.

Beyonce Diet Dreamgirls Master Cleanse s kajenským pepřem

Už žádné nárazové diety

Aby se Beyoncé připravila na svou roli v „Dreamgirls“ (2006), provedla Master Cleanse – známou také jako Cayenne Pepper, Maple Sirup a Lemon Juice Cure. Zpěvačka byla pod tlakem, aby rychle shodila 15 liber, a přiznala Oprah, že i když jí to pomohlo zhubnout, nebylo to zdravé.

“Chtěl jsem zhubnout a fyzicky se změnit.” A bylo to těžké, protože miluji jíst, “řekla. „14 dní jsem se postil a podařilo se mi zhubnout.“

Beyonce Diet Master Cleanse Drink Lemon Juice Cayenne Pepper Maple Sirup

Recept na dietní limonádu Beyoncé

Limonáda je vyrobena ze 2 polévkových lžic citronové nebo limetkové šťávy, 2 polévkových lžic javorového sirupu, 1/10 čajové lžičky kajenského pepře a 250 ml vody. 6 až 12 sklenic limonády se pije denně po dobu 10 dnů. To je to jediné, co jíte. Na podporu detoxikace je ráno a před spaním povolen projímavý čaj. Pro silnější očistu tlustého střeva se také doporučuje opláchnutí slanou vodou. Skládá se z 950 ml teplé vody a 2 čajových lžiček neionizované mořské soli a pije se ráno nalačno.

Limonádová dieta Beyonce Lemon Cayenne Pepper Maple Sirup

Harvardská lékařská škola uvádí, že zdravotní rizika pro režim kajenského pepře a citronu jsou obrovská. Patří sem: nedostatek základních živin, dehydratace, nedostatek elektrolytů, zhoršená funkce střev a metabolická acidóza. Na webových stránkách kliniky Mayo gastroenterolog Michael Picco říká, že většina lékařů nedoporučuje režimy čištění tlustého střeva, protože „trávicí systém a střeva přirozeně likvidují odpad a bakterie“.

Beyoncé dieta pro Dreamgirls 2006

Cheat Meals

Zatímco Beyoncé jí většinu času zdravě, ví, jak je důležité se čas od času rozmazlovat. “V neděli si vždy dopřeju cheat.” Můžu mít co chci. Obvykle mám nejraději pizzu, “řekla magazínu Shape. Mezi její další oblíbená cheat jídla patří těstoviny, dušené jídlo (tak se říká tradiční afroamerické kuchyni) a cheetos.

Cheatová jídla Beyonce Diet jsou povolena v neděli

Zatímco zpěvačka příliš alkoholu nepije, příležitostně si dá něco alkoholického. Mezi její oblíbené alkoholické nápoje patří červené víno, rosé a limoncello.

Zatímco Beyoncé je nepochybně ukázněná ve své stravě, její postoj k jídlu je super zdravý a naprosto proveditelný. Zatímco se spoléhá hlavně na zdravé stravování, občas si něco dopřeje – protože život je příliš krátký, že??

Beyonce Coachella 2018 na špičkové postavě