Zdatnost

Z aplikací pro chytré telefony se stávají profesionální poradci pro zdraví a fitness

Poradenství v oblasti zdraví v oblasti zdraví-bezplatné aplikace pro chytré telefony

Žijeme v moderním světě mobilní komunikace a také potřebujeme znát nejnovější trendy ve vývoji technologií. Je to trendy, ale také velmi užitečné mít iPhone. Jeho nespočet funkcí a aplikací fotoaparátu přitahuje mnoho lidí. Mohou nám ale vyspělé gadgety také pomoci žít zdravěji? Odpověď zní jednoznačně „ano.“ Stovky zdarma Aplikace pro chytré telefony jsou volně dostupné na internetu. Tyto programy jsou velmi užitečné, protože vám dávají skvělé tipy, sledují a vypočítávají váš příjem kalorií nebo jiné životně důležité vlastnosti ve vašem těle. Jedním slovem – pomáhají nám žít zdravěji.

Nejlepší aplikace pro chytré telefony, které nabízejí odborné rady ohledně fitness

skvělé aplikace pro sportovní tipy pro chytré telefony snižují zdravou kondici

Calorie Coubter And Diet Tracker je databáze s informacemi o více než 2 milionech jídel a nápojů a je cennou pomocí při sledování diet. S ním můžete vypočítat, sledovat a uložit svůj denní příjem kalorií. Aplikace vám dává tipy na zdravé stravování a na to, jak si můžete udržet zdravou váhu.

Bezplatné aplikace pro chytré telefony pro zdravé stravování

Databáze aplikací smartphone my-net diář-deník udržet web

MyNetDiary má podobný design, s jediným malým rozdílem – prostřednictvím kamery mobilního telefonu naskenuje čárový kód na produktu a zobrazí podrobnou analýzu jeho nutričních hodnot a poskytne vám užitečná doporučení pro pestrou stravu.

fooducate bezplatná databáze aplikací pro chytré telefony statistiky potravin

Další bezplatná aplikace se stejnými funkcemi je Fooducate, pomocí které může uživatel nahrávat vlastní analýzy určitých potravin na web. Pokud jsou schváleny, mohou být k dispozici i ostatním uživatelům.

aplikace pro okamžitý srdeční tep-pro poradce bez smartphonu-zdraví-fitness

Okamžitá srdeční frekvence vám umožňuje přesně měřit srdeční frekvenci. Položte palec na fotoaparát a stiskněte jej – takto telefon změří váš srdeční tep a poté jej uloží do databáze. Aplikace poskytuje informace nejen o vašem srdečním tepu, ale také o vaší srdeční zátěži po celý den.

Bezplatné poradenství v oblasti zdraví pro chytré telefony

FitnessClass nabízí působivé množství obrázků a video materiálů, které fungují jako osobní fitness trenér. Ukazuje vám vizuální lekce, jak správně provádět cvičení. Odhaduje také, kolik kalorií je spáleno při každém cvičení. V nabídce jsou také týdenní programy se specifickou denní cvičební sadou.

RunKeeper Fitness Advice App Free Assistant Runner Jogging

Health tip aplikace školení zdraví školení odborně zdarma

Tip na zdraví – to vám umožní zaslat otázku na lékařské fórum a získat odbornou odpověď. Pokud je odpověď zpožděna nebo se uživateli nelíbí, může další odpovědi vyhledat v uživatelské databázi.

Aplikace smartphone-Android runkeeper-fitness tipy na běhání s daty

RunKeeper je věrným asistentem běžců. Vypočítává a ukládá všechna data související s během: vzdálenost, aktuální a průměrnou rychlost, spotřebu kalorií. V organizátoru můžete určit konkrétní cíle nebo vybrané trasy.

Jak vám to zní? Skvělé ne? Nyní víte, jak můžete svůj iPhone stále používat! No super!

Myfitnesspal

Kalorie Counter Diet Fitness Poradenství Telefon Apps myfitness-pal-ipad

Dietní tipy

App-Dieta Tipy Obrázky-Video Material-Advisor online web zdarma