Zdatnost

Udržujte nohy v kondici cvičením pilates – trénink hvězd

Cvičí břišní nohy a posilují svaly těla

Již více než deset let patří Pilates mezi oblíbené tréninkové metody hvězd – intenzivní a zároveň příjemný trénink udržuje tělo v kondici. Přísahá na ně herečka Vanessa Paradis Cvičení pilates – pomáhají jí udržovat nohy v kondici.

 S cvičením Pilates na vysněnou postavu

Udržujte rovnováhu vdechujte tréninkový plán pilates

Ti, kteří pravidelně trénují, rychle dosáhnou své vysněné postavy. Nejlepších výsledků dosáhnete kombinací 30 minut běhu následovaných 30 minutami Cvičení pilates doporučeno během dne. Minimálně 2 hodiny před tréninkem byste neměli nic jíst – jinak vám hrozí žaludeční potíže. Projděte se na místě po dobu 5 minut, abyste se zahřáli. Poté začněte cvičit vleže. Objměte rukama pravou nohu a pomalu ji přitáhněte k sobě. Druhou nohu držte rovně. Jedná se o super účinný cvik – nejprve natáhněte ruce dopředu a poté se žvýkejte. Pomalu natáhněte pravou nohu dopředu. Poté ustupte do výchozí polohy. Začátečníci se mohou opřít zády o zeď. Opakujte 20krát.

Cvičení pilates tónuje boky

Cvičení rovnovážného dýchání kombinujte svaly

Napněte svaly nohou Cvičení pilates v kombinaci s Therabandem. Pomocí stuhy můžete kolem nohou uvázat kruh o průměru asi 50 cm a poté posunout jednu nohu dopředu a poté druhou.

Nohy a boky lze potrestat jinak – stačí vyjet po schodech místo výtahu. To připravuje svaly na večerní cvičení a udržuje je v kondici.

Cvičení udržují rovnováhu vlakových nohou

Nohy cvičí dobrou postavu, ženy pilates

Cvičení Zůstaňte zdraví Cvičení na břišní paže

Cvičení pilates doma ležící

Cvičte nohy a rychle zhubněte

Cvičení začátečníci ruce nohy fotografie

Cvičení hubnutí domu udržují nohy v kondici

Tréninkové metody hvězdy hubnou, udržují si nohy v kondici