Zdatnost

Rutina fitness Jennifer Lopez: Tak tvrdě popová legenda trénuje pro své zpevněné tělo!

Pokud existuje někdo, kdo dokáže zastavit čas, je to určitě Jennifer Lopez. Existuje mnoho důvodů, proč popovou legendu milovat a obdivovat. Získala dvě ceny Grammy, dala nám spoustu skvělých písniček k tanci jako „Jenny From the Block“ a hrála v některých našich oblíbených komediích jako „The Monster-in-Law“ a „Manhattan Love Story“. Přestože je Latině nyní 51 let, je na tom nejlépe a nepochybně vypadá jako 30letá fitness modelka. Její zpevněné břicho, silný trup a samozřejmě ten ikonický zadeček závidí a obdivují lidé po celém světě. Ačkoli si přirozeně myslíme, že všechna těla jsou krásná, musíme uznat, že není snadné dosáhnout této úrovně zdatnosti a získat dobře definovaný žaludek – bez ohledu na věk! Jaké je tedy tajemství JLo pro toto tělo kladiva? V našem článku vám řekneme, jak vypadá fitness rutina Jennifer Lopez a jak zpěvačka jí, aby vypadala tak mladá a báječná!

Účesy Jennifer Lopez Jlo Fitness Běžné tipy na cvičení břicha

Skalní abs a super tónované tělo-JLo stále vypadá na polovinu 30. let a dokonce modelům a hobby kulturistům dělá ze závisti zelenou. Pokud jste si ale mysleli, že zpěvákovo tělo je výsledkem dobrých genů nebo občasné hodiny pilates, jste na úplném omylu. Aby Latina ve svém věku vypadala takto, investuje nejen spoustu peněz do osobních trenérů a soukromých kuchařů, ale také čas. Žádné lenošení s ní není – dodržuje přísnou dietu a fitness plán, ze kterého téměř nikdy nevybočuje. Bez ohledu na to, zda je na turné nebo doma – tréninkový plán JLo nemá žádné dny odpočinku a dává 100 procent pokaždé, když vejde do posilovny.

Jaká je fitness rutina Jennifer Lopez?

Cvičení pro bicepsy pro ženy Jennifer Lopez Fitness rutina

Jennifer Lopez nám stále připomíná, že věk je jen číslo. “Jsem stoprocentně přesvědčen, že trénink je součástí toho, co mě dělá tak šťastným.” Tanec byl vždy velmi důležitou součástí mého života. Klíčem k mému štěstí je věnovat čas pohybu svého těla a dělat něco, co je pro mě dobré. Opravdu věřím, že pokud se o sebe staráte a neustále pracujete, abyste zůstali zdraví, můžete se lépe starat o ty, které milujete. Proto je trénink rozhodně mojí prioritou. “- To řekla popová legenda v rozhovoru pro„ Womenshealth “. Tréninková rutina Jennifer Lopez je v zásadě založena na čtyřech pilířích – prknech, klicích, dřepech a vytrvalostním tréninku.

Břišní tréninkový plán Jennifer Lopez rutinní cvičení

Latina má dva osobní trenéry, kteří jsou zodpovědní za vaši nejlepší formu. Když je v Los Angeles, trénuje s Tracy Andersonovou Andersonovou metodou, kterou používají jiné hvězdy jako Gwyneth Paltrow a Cortney Cox, aby se udržely ve formě. JLo trénuje s Davidem Kirschem v New Yorku a miluje, že ti dva mají velmi odlišné tréninkové metody. Kirsch je velkým fanouškem prken, kliků, boxu a krátkých intervalových tréninků, zatímco Anderson se věnuje spíše freestylovému tréninku. To znamená méně závaží a spoustu cviků na zadek a nohy, které zároveň trénují břišní svaly. Kvůli jejímu hektickému rozvrhu je rutina cvičení JLo vždy brzy ráno.

A tady je rutina cvičení JLo pro těžké břišní svaly

Jennifer Lopez Cvičení na tělesnou hmotnost rutinní plán cvičení břicha

Pevný žaludek Latiny je skutečný sen. Každý, kdo se věnuje fitness, ví, jak těžké je získat perfektní šestku a že cvičení na břicho není taková zábava. Běžná mylná představa je, že trénink ab je vše a konec pro definované břišní svaly. Kardio, dřepy, trénink ramen a zad také hodně zatěžují žaludek. Není proto divu, že rychlé sprinty, box a kardio jednotky a také cvičení jógy ke stabilizaci svalů jsou nedílnou součástí fitness rutiny Jennifer Lopez. Tréninkový plán JLO pro žaludek se skládá ze 3 sad a vypadá takto:

Sada 1:

  • Visí zvednuté nohy Pro spodní břišní svaly je jedním z nejtěžších cviků ab. Chcete-li to provést, držte oběma rukama výsuvnou tyč a držte horní část těla, nohy a paže co nejrovněji. Nyní se zhluboka nadechněte a zvedněte nohy nahoru tak daleko, jak je to možné, bez švihu. Pomalu se vraťte do výchozí polohy a proveďte 50 opakování bez přestávky.
  • Cvičení na prkně – Všechny možné varianty prken tvoří druhý pilíř fitness rutiny JLo. Dvě cvičení, která David Kirsch rád používá k mučení Latiny, jsou chůze po bočních prknech a prknech. U první varianty jdete do klasické boční polohy prken a dynamicky zvedáte a spouštíte boky. Pro chodící prkno začněte v nízké poloze prkna a přesuňte se zleva doprava a zpět na všechny čtyři. Proveďte 50 opakování jedné variace.

Trénink vytrvalosti Jennifer Lopez Cvičení Rutinové tipy

  • Sedy -lehy s kettlebells – Všichni víme, že sedy-lehy a kliky jsou jedny z nejoblíbenějších cviků na břicho. Přidávání závaží, jako jsou činky a kettlebell, je skvělý způsob, jak zvýšit obtížnost cvičení. Lehněte si na záda a před hrudník držte kettlebell (vážící nejméně 4 kilogramy). Napněte břicho a posaďte se. Ujistěte se, že záda zůstávají rovná. Přeneste si kettlebell přes hlavu s nataženýma rukama, držte jej 3–4 sekundy a vraťte se do výchozí polohy.

Sada 2: Proveďte všechna cvičení ze sady 1 s 35 opakováními na cvičení.

Sada 3: Proveďte výše uvedená cvičení znovu, ale tentokrát proveďte pouze 21 opakování. A ještě jedna důležitá věc – Jennifer Lopez nedělá přestávky mezi cvičeními. Musíte tedy vyvinout skutečné úsilí!

A tady je tajemství toho pevného zadku: rutina Jennifer Lopez pro spodní část těla

Jennifer Lopez Fitness Raoutine jlo tréninkový plán procvičení hýždí břicha

Na začátku své kariéry byla JLo několikrát odmítnuta kvůli svému zakřivenému tělu a stokrát jí bylo řečeno, že potřebuje zhubnout. Ale v dnešní době jsou její neuvěřitelné křivky a pevný zadek obdivovány po celém světě. Aby si vaše tělo nikdy nezvyklo na konkrétní cvičení a aby bylo vše zajímavější, mění Jennifer Lopez svůj tréninkový režim každé 1-2 měsíce. A přesto existuje několik cvičení, která jsou vždy zahrnuta v tréninkovém plánu JLO.

  • Dřep – Stejně jako miliony dalších žen po celém světě, Jennifer Lopez také spoléhá na staré dobré cvičení dřepu pro hýždě. Zde se mění s hmotností nebo bez ní a každý týden provádí různé dřepy. Absolutně oblíbeným cvičením Davida Kirsche, které vždy integruje do rutiny cvičení JLo, je takzvaná sumo squat walking. Chcete-li to provést, přejděte do klasické polohy dřepu a položte nohy trochu širší než šířka boků. Namiřte kolena směrem ven a zkřížte ruce za hlavou. Pak udělejte 20 kroků vpřed a 20 vzad – vaše stehna zaručeně pálí, slibuji!

Popová legenda těmto cvičením vděčí za své pevné dno

Jennifer Lopez Fitness rutinní tréninkový plán na celé tělo jlo fitness

Pokud stejně jako my obdivujete tělo zpěváka a chtěli byste mít tak pevné nohy, pak pro vás máme ještě pár cviků z cvičební rutiny Jennifer Lopez!

  • Výpady s činkami – 3 sady po 50 opakováních na jednu nohu
  • Leg press – 3 sady po 20 opakováních a 10 kilogramů hmotnosti
  • Výpad na most je trochu komplikovanější cvičení, které také vyžaduje trochu koordinace. Začněte s klasickou pozicí výpadu s pravou nohou pokrčenou dopředu a levou nohou pokrčenou dozadu. Pravá ruka je na pravém stehně a levá ruka je na podlaze. Nyní protáhněte levou nohu, abyste se dostali na můstek, a natáhněte pravou ruku nahoru ke stropu. Otočte levou nohu, abyste se vrátili do výchozí polohy. Proveďte 3 sady po 25 opakováních na každou stranu.
  • Dřepy ve skoku se skokovým boxem – Postavte se před skákací box nebo bednu vysokou alespoň 50 centimetrů a před hrudník držte 10 kilogramů kettlebell. Nyní se mírně přikrčte a skočte oběma nohama na bednu jedním švihem, kde se dostanete zpět do přikrčení. Vraťte se do výchozí polohy a proveďte celkem 3 sady po 30 opakováních.

A jak vypadá JLo dieta?

Průvodce dietní rutinou Jennifer Lopez Jlo

Zatímco konzistence v tělocvičně a pravidelné tvrdé tréninky jsou klíčem k tomu, abyste v tomto věku zůstali fit, Jennifer Lopez také věří, že jíst zdravou a vyváženou stravu je stejně důležité. Zpěvačka jí pouze nezpracované jídlo a vše by mělo být organické. Den vždy začíná lahodným smoothie z jogurtu, čerstvého ovoce, medu a proteinového prášku vlastní značky Bodylab. Typický oběd například sestává z lososa se salátem a spoustou dušené zeleniny. Kale recepty se zrnitým krémovým sýrem a praženými dýňovými semínky patří k jejím oblíbeným pokrmům. Večer se pak uchýlí k dalším zdrojům bílkovin, jako je kuřecí nebo vepřový řízek s quinoou nebo pečené sladké brambory.

jlo fitness rutina Jennifer Lopez břišní cvičení

Suma sumárum, Jennifer Lopez má údajně kolem 1400 kalorií denně. To je asi o 500 kalorií méně, než by žena jejího věku mohla aritmeticky konzumovat, aniž by přibrala. Popová diva je také důsledná ve svém výběru nápojů – už roky nepije kávu ani alkohol. Místo toho vypije alespoň 2–3 litry vody denně. Není divu, koneckonců musí svému tělu zajistit dostatek tekutin pro další zpocený tréninkový plán JLo. A přestože svačinka pro většinu z nás znamená balíček chipsů nebo tabulku čokolády, Jennifer Lopez se nenechá svádět nezdravým jídlem. Místo toho se mezi jídly rozhodne pro zdravé občerstvení a vždy má s sebou ovoce a syrové ořechy.

Jennifer Lopez fitness rutina jlo dieta průvodce břišní cvičební plán