Zdatnost

Oblečení Zumba – barevné fitness oblečení, které se pohybuje s vámi

kolekce oblečení zumba-ženy-muži-léto-2013

Celý svět už tančí Zumbu! Fitness sport, který kombinuje pozitivní hudbu a rytmické pohyby pro příjemné cvičení celého těla. Sportovní oblečení by nemělo omezovat pohyb, což je u Zumby velmi důležité. Zumba je označována spíše jako fitness cvičení než jako čistý taneční styl. Typický outfit pro cvičení Zumby by měl být barevný a kreativní, protože Zumba jednoduše znamená bavit se pohybem. Neexistují žádná přísná pravidla o tom, co je povoleno a co ne, ale když si Zumbu zamilujete, okamžitě dostanete chuť si ji hodně užít Zumba oblečení dostat.

Oblečení Zumba – noste rytmus!

zumba-oblečení-2014-noste-rytmus-ženy

Barvy jsou tak svěží, rozmanitost vzorů – skvělé. On-line najdete velký výběr legín, nákladních kalhot, korzetů a tílka v jasných barvách, jako je žlutá, růžová, tyrkysová a zelená. Nechybí ani doplňky jako tepláky a náramky, které okoření outfit Zumby. Vzhledem k tomu, že vynálezce Zumby je ve skutečnosti muž – Beto Perez – je oblečení pro muže Zumba stejně rozmanité a barevné. Podívejte se na nejnovější kolekce níže, ale dávejte pozor, abyste nepřeplnili svůj nákupní košík!

Zumba oblečení pro každého!

zumba-oblečení-kolekce-2014-nosit-rytmus

Oblečení Zumba přitahuje pozornost nejen svými funky, svěžími barvami, ale také svou lehkostí. Je uvolněný, ale zároveň zdůrazňuje tělo. Než oblečení dostanete, mějte na paměti, že oblečení Zumba je relativně malé a může se v prádle případně trochu zmenšit.

kolekce oblečení zumba-2014-dámské-oblečení

Oblečení má tenký a atraktivní design a vypadá skvěle. Materiály jsou prodyšné a příjemné na nošení. Jednotlivé kusy skvěle padnou, čehož je dosaženo díky vysokému procentu elastanu. Pokud si chcete poskládat vlastní oblečení Zumba, je nezbytné zajistit si vhodnou obuv a oblečení. Koneckonců, hraní Zumby by vám mělo být opravdu příjemné.

Barevné sportovní oblečení pro ženy

zumba-oblečení-kolekce-2014-kalhoty ve stylu harému

Možná začněte výběrem obuvi. Když se pohybujete v rychle se rozvíjejícím latinskoamerickém rytmu, jsou vaše nohy nejvíce namáhány. Kopou, skáčou a točí. Správná obuv může tlumit skoky a tlumit vaše kroky. Vhodné jsou i aerobní boty, které mají na rozdíl od běžeckých bot hladkou podrážku bez profilu. Můžete také nosit speciální obuv s otočným bodem, který vám také pomůže v zatáčkách. Kromě toho by vaše taneční boty měly být nápadem větším než vaše běžné boty, aby nikde neštípaly a cítily se lehké jako pírko.

Haremové kalhoty a podprsenka ve tvaru V

zumba-oblečení-ženy-top-legíny-taška přes rameno-tenisky-letní pocit

Taneční tenisky jsou také velmi vhodné jako součást vašeho oblečení. Zda se vám vyplatí koupit tyto speciální dvoudílné podrážky, závisí především na podlaze tanečního studia. Tyto boty jsou na parketách nestabilní a mohou klouzat, což samozřejmě může vést ke zranění. Taneční tenisky se dobře hodí do studií s tanečními parkety. Takové boty vyrábějí značky, které nabízejí výrobky pro baletní a taneční scénu.

Perfektní Zumba outfit na léto

zumba-oblečení-nákladní kalhoty-koleno-neon-zelená-modrá-písmo

Pokud jste se již rozhodli pro správné boty, můžete si vybrat padnoucí top a pohodlné kalhoty. Kalhoty nesmí za žádných okolností skřípnout a váš top musí správně sedět a neklouzat. S nepohodlným oblečením si bohužel zábava může snadno projít. Z tohoto důvodu nekompromitujte pohodlí. Materiál by měl mít vysoké procento bavlny a viskózy. Jinak jsou možné kombinace s elastanem, směsovými tkaninami, polyesterem a polyamidem. Nejlepší je vždy si oblečení Zumba před nákupem vyzkoušet. Pokud jde o výběr barvy a vzoru, je to samozřejmě věc vkusu. Vše, co vás potěší a navodí dobrou náladu, je povoleno. Je zcela na vás, zda se rozhodnete pro jednobarevné části nebo pro neobvyklá písma a vzory.

 Zelené nákladní kalhoty

zumba-fitness-oblečení-tri-me-kolekce-2014-bustier-kapuce-modrá-geometrický vzor

Pokud jde o topy, můžete si vybrat z tílků, špaget, racerbacků a V-topů. Pro vášnivé nositele triček samozřejmě existují vhodná trička ve skvělých barvách. V zásadě můžete ukázat svou kůži ve fitness Zumba. Pokud máte doma stará trička, můžete pomocí nůžek a trochy fantazie zařezat do látky a vytvořit skvělé, vlastní oblečení Zumba.

Nejnovější kolekce Tri-Me 2014

zumba-fitness-oblečení-tri-me-kolekce-2014-bustier-kapuce-legíny

U kalhot je klíčové, abyste se mohli volně pohybovat a abyste mohli lonžovat do strany, dopředu nebo dozadu, aniž by se vám stehna napnula. Příliš velké a klouzavé kalhoty také nejsou dobrý nápad. Pokud jde o kalhoty, můžete si vybrat mezi volnými, nákladními nebo harémovými kalhotami. Francouzské froté pánve a tepláky jsou také vhodné oděvy Zumba.

Skvělé geometrické vzory

zumba-fitness-oblečení-tri-me-kolekce-2014-modré-dresové kalhoty-ženy

Pokud jste již našli svůj outfit Zumba, nic vám nestojí v cestě k potěšení z tance. Zumba je také zábavná a zdravá. Rozběhne váš oběhový systém a může nahradit vytrvalostní trénink. Tímto příjemným způsobem můžete konkrétně procvičit určité svalové skupiny a zlepšit svou koordinaci prostřednictvím různých pohybů. Během diety můžete mít pozitivní vliv na hubnutí prostřednictvím tanečního cvičení.

Džínové kalhoty pro ženy

tričko zumba-fitness-men-2014-triko-červené

Pánská trička Zumba

tepláky zumba-fitness-men-2014-tepláky-modré

Modré pánské tepláky

šortky zumba-fitness-men-2014-kraťasy-modré

zumba-fitness-oblečení-ženy-2014-Tri-Me-tričko-neon-žlutá

zumba-fitness-oblečení-ženy-2014-Tri-Me-Racerback

zumba-fitness-oblečení-ženy-2014-Tri-Me-Bubble-Tank

zumba-fitness-oblečení-ženy-2014-Tri-Me-Boxy-Top

zumba-fitness-oblečení-ženy-2014-legíny-růžovo-fialové-vzorované

zumba-fitness-oblečení-ženy-2014-legíny-fialové

zumba-fitness-oblečení-ženy-2014-dlouhé-tílko

zumba-fitness-oblečení-ženy-2014-mikina-kapuce-černá