Zdatnost

Kangoo Jumps Training – výhody a zkušenosti

Kurz Kangoo Jumps-zúčastněte se

Slyšeli jste o tom? Kangoo skoky trénink slyšel? Kangoo je 45minutové intenzivní kardio cvičení, které kombinuje taneční pohyby, běh a skákání ve studiu. Nosí neobvyklé klokaní skokové boty s jakýmsi „peřím“ připevněným k podrážce. Kangoo jumps boty se nosí také pro takzvané pogo jogging v parku. V následujícím textu se dozvíte, co je na tomto typu školení speciální a jaké má výhody.

Kangoo Jumps Training – Boty

kangoo-skoky-boty-trénink-hubnutí-budování svalů

Skákací boty s názvem Kangoo Jumps jsou pro tento typ tréninku nezbytné. Švýcarský designér je vyvinul v devadesátých letech k rehabilitaci zraněných sportovců, ale fitness trenér Mario Godiva je často uváděn jako první, kdo to v roce 2008 uvedl na veřejnost. Jsou podobné inline bruslařům bez koleček, ale jsou vybaveny neobvyklým pružinovým systémem. Můžete s ním skákat, běhat a dokonce i tančit. Odpružené boty jsou vhodné pro všechny ve věku od 6 do 80 let a přicházejí v různých modelech a barvách v závislosti na individuálních potřebách. Cena za průměrný model se pohybuje kolem 200 eur. Pokud si nemůžete dovolit koupit vlastní pár, můžete je vyzkoušet ve třídě Kangoo Jumps za poplatek kolem 4 eur za hodinu.

Kangoo Jumps Training – Fitness výhody

Kangoo Jumps-Tréninková cvičení-třída-tanec-aerobik

Kangoo skoky nabízejí efektivní vytrvalostní trénink a zároveň výrazně snižují napětí v kloubech. Trénink ve skákacích botách je zábavný a pomůže vám zhubnout a vybudovat svaly. Tento skokový pohyb ve srovnání s klasickým joggingem je jednodušší, ale procvičíte rozsáhlejší svalové skupiny. S botami Kangoo spálíte o 25 procent více kalorií než s běžnými běžeckými botami, což především zaručuje efektivní hubnutí. Zlepšují se koordinační schopnosti a držení těla. S botami Kangoo můžete cvičit uvnitř i venku. Jsou vhodné nejen pro běh (jakýmkoli terénem), ale také pro nordic walking, aerobní trénink a dokonce i pro cvičení ve vlastních čtyřech stěnách.

Úvahy před nákupem bot Kangoo

Trénink Kangoo Jumps, který je pro klouby snadný

Pokud si chcete koupit vlastní boty Kangoo Jumps, musíte být připraveni investovat peníze také do náhradních dílů. Podle výrobce by boty měly vydržet několik let, ale je vhodné vyměnit pružiny T – popruhy, které jsou nataženy mezi dvěma listy pružiny – po 50 až 80 hodinách používání, aby se omezil odskok účinek a rozbití prohloubených platforem.

První kroky a zkušenosti

Kangoo skoky-trénink-studio-hop-tanec-zhubnout

Mělo by trvat jen několik minut, než najdete rovnováhu a zvyknete si na podivný pocit gravitace. Pro začátečníky je vhodné skočit na rovný, suchý povrch na místě, dokud si nezvyknou na 3 kilové boty. Jakmile si uvědomíte radost ze skákání, už byste se nikdy nechtěli vrátit na Zemi. Praxe ukázala, že běhání je z kopce, což je opravdu zábava. Můžete snadno běhat po horách bez skutečné námahy. Jiní uvádějí, že boty jsou opravdu stabilní (v porovnání s očekáváním) a po 45 minutách cvičení máte pocit, jako byste se zúčastnili extrémního běhu nebo strávili hodinu v sauně.

Závěr

kangoo-jumps-training-jogging-through-any-terén

Pokud hledáte skvělý sport, kde je nuda mimozemská, pak vám trénink Kangoo Jumps může poskytnout radost, kterou jste od cvičení očekávali.