Zdatnost

Jednoduchá cvičení jógy zlepšují střevní peristaltiku a trávení

cvičení jóga cvičit ásany trénink sport dělat zdraví

Hledáte cvičení proti nadýmání? Možná vám můžeme dát pár tipů. Funkční Cvičení jógy snižují stres a pomáhají normalizovat trávicí systém a peristaltiku, tj. obnovit harmonii v žaludku a střevech. Můžete se jím inspirovat.

Cvičení jógy – pomáhá proti nadýmání

břišní nadýmání cvičení-jógová praxe tipy zdraví-peristaltika trávení

Přejídání je vždy problém na večírcích a oslavách. Příznaky začínají následující dny a projevují se jako oteklé břicho, bolest nebo mírný tlak v břiše. Pokud je peristaltika stimulována, člověk se cítí nepříjemně. (Nadýmání břicha může být také způsobeno nedostatečnou trávicí silou trávicích orgánů. Abychom tuto příčinu plynatosti vyloučili, pomáhá nám lepší žvýkání). Jak můžete svému trávicímu systému pomoci??

Cvičení jógy zajistit dobré zdraví a dlouhověkost. Jóga je zábava, představuje výzvu pro tělo a odpočinek pro duši. Jste tak fit a flexibilní po celý rok. Mnoho cvičení jógy má aktivační účinek na trávicí systém. Pokud jste začátečník, nezapomeňte se rozcvičit.

Peristaltická jóga pro zdraví a pohodu

cvičení asana jógy-proti bolestem břicha, nadýmání, přejídání

Tuto polohu byste měli provádět po jídle, protože má pozitivní vliv na trávicí trakt. Dejte obě kolena na místo, posaďte se mezi paty. Narovnejte páteř. Dejte ruce v bok a vydržte v této poloze alespoň minutu. Kromě břicha dobře reagují i ​​svaly nohou a odstraňují revmatické a neuralgické bolesti.

Jóga pro žaludek – Asana „Superman“

Peristaltika Trávicí problémy Nadýmání Tipy na léčbu břišní dutiny

Lehněte si na břicho a uvolněte se. Zvedněte ruce a nohy dopředu, aby se již nedotýkaly podlahy. Nyní zkuste pomalu natáhnout nohy a ruce nahoru. Ohněte tělo nahoru a hlava se také zvedne. Toto cvičení jógy procvičuje břišní svaly, paže a ramena. Než budete pokračovat v dalším cvičení, udělejte si malou přestávku, abyste se uvolnili.

Jóga asana „luk“

Jóga asana střevní střeva stimulované tipy pro zdraví

Zkuste rozhoupat tělo dopředu a dozadu. Tato cvičení je třeba provést asi 2 hodiny po jídle. Pak jste nádherně svěží a plní nových sil na dlouhý den. Není vhodné pro osoby se srdečními problémy nebo poškozením meziobratlové ploténky.

Pozice jógy-břišní cvičení-peristaltika trávicí soustavy

Uklidňující pozice jógy je poloha hlavy od kolena. Sedni si na podlahu. Pokuste se ohnout horní část těla co nejvíce dopředu. Roztáhněte ruce směrem k nohám. Držte tuto pozici asi minutu. the Cvičení jógy přinést požadované efekty, pokud se provádí pravidelně. Myslete na normální frekvenci dýchání.