Zdatnost

Jaké jsou nejlepší kardio stroje do domácí posilovny?

Mnozí by chtěli pro svou kondici udělat více, ale ve skutečnosti se jim nechce chodit po práci nebo v den volna na kole. Chodit do posilovny také není vždy jednoduché, takže zařídit si domácí posilovnu ve vlastních čtyřech zdech není špatný nápad. Pokud máte přestavěný suterén nebo pokoj, můžete si splnit svůj sen mít vlastní fitness studio se správným vybavením.

Která zařízení by neměla v domácí posilovně chybět??

Domácí posilovna eliptický stroj a cvičební míč

Chcete -li efektivně spalovat tuky, jsou vaší nejlepší volbou kardio stroje. Ale který z mnoha různých kardio strojů je ideální pro hubnutí a co běžecký pás, veslovací trenažér a? Trenér orientačního běhu? Pokud máte za cíl zhubnout a rozhýbat kardiovaskulární systém, neměli byste se soustředit jen na silový trénink, ale také myslet na kardio tréninky. V této oblasti existuje zvláště mnoho způsobů, jak lze ideálně kombinovat vytrvalostní a silový trénink. Je však důležité, aby kola byla součástí tréninkového plánu, protože je to směs, díky které je sport doma a sport venku tak zdravý.

Vytrvalostní trénink v domácí posilovně na crossovém trenažéru

Buďte tam s radostí

Každý, kdo někdy byl ve fitness studiu, si určitě ještě pamatuje ty, kteří jaksi apaticky chodili na běžícím pásu a na stepperu stáli zjevně znuděně. Ostatní si během této doby hrají se svým smartphonem nebo dávají přednost živému rozhovoru se svými sousedy, než by se soustředili na trénink. Tento přístup nečiní tento sport efektivním, protože by se měli zapojit i ti, kteří si na sport udělají čas. Pokud trénujete ve své domácí tělocvičně, musíte nechat venku mobilní telefon a soustředit se na sport, protože jedině tak si ho můžete užít.

Trénujte efektivně doma

Která zařízení jsou doporučena?

Fitness vybavení pro domácí veslařské ergometry

Samozřejmě je otázkou ceny, jaké vybavení do domácí posilovny přijde. Doporučeno je a Veslovací ergometr, trénuje všechny hlavní svalové skupiny a spaluje 1000 kalorií za hodinu. Za necelých 300 eur toto zařízení není příliš drahé. Klasikou je běžecký pás, který si vybírá mnoho lidí, kteří si doma zařídili posilovnu. Běžecký pás umožňuje stanovit cíle a běhat za každého počasí. V závislosti na rychlosti lze spálit 400 až 1 000 kalorií, ale náklady na necelých 800 eur za toto zařízení jsou velmi vysoké. Stairmaster, který v běžném životě nahrazuje lezení po schodech, také není výhodný. Za hodinu lze spálit až 1000 kalorií a nohy a spodní část jsou optimálně procvičeny. Cena za takového schodišťového mistra se pohybuje těsně pod 1050 eur.

Kardio stroje na běžícím pásu domácí posilovny

Každý, kdo rád jezdí na kole, ale ve skutečnosti se necítí na jízdu na kole krajinou za každého počasí, by si měl do své domácí tělocvičny dát cykloergometr. S tímto můžete snadno spálit 1000 kalorií za hodinu. Cyklistika trénuje nohy a hýždě, stejně jako skákání přes švihadlo, cvičení, které stojí málo, ale je velmi účinné. Obvykle k udržení vaší postavy a udržení kondice stačí pouze jedno fitness zařízení. Pokud chcete ještě více kondice, můžete stále běhat nebo jezdit na kole.

Domácí cvičení skákání přes švihadlo v obývacím pokoji