Zdatnost

Jak rychle zhubnout – kondiční trénink přináší pozitivní výsledky

silový trénink vhodný pro všechny posilovny, trénink paže

Ti, kteří se rozhodli jít do posilovny, jsou na dobré cestě a brzy budou rychle zhubnout umět. Některými základními pravidly nelze pohrdat!

Pokud chcete rychle zhubnout, nejprve si ujasněte své dlouhodobé cíle!

spalovat tuky rychlý plán cvičení cvičení poznámka nic si nenechte ujít

Příprava cvičebního plánu zahrnuje výběr – chcete spalovat tuky nebo se snažíte budovat svaly? Obojí není možné současně, pokud chcete zhubnout zdravě. Dále by měla být zvolena vhodná strava. Pokud chcete zhubnout, rozhodně byste měli změnit jídelníček. Rozdělte svůj denní příjem na šest lehkých jídel, každé s vysokým obsahem bílkovin – vejce, drůbež, ryby. Celozrnný chléb, ovoce, hnědá rýže a samozřejmě voda jsou součástí denního menu každého člověka rychle zhubnout chtít. Pokud jste si stanovili cíl zvýšení svalových buněk, pak by každé jídlo mělo obsahovat alespoň 2 gramy bílkovin na kg tělesné hmotnosti. Proteinové nápoje je třeba brát souběžně. Tento režim může velmi rychle vést k nárůstu hmotnosti, pokud vynecháte jediné cvičení.

Jak nám fitness může pomoci rychle zhubnout?

trénujte různé svalové skupiny samostatně, dejte si pauzu a použijte závaží

Posilovací cvičení se provádí třikrát týdně, přičemž každý den je věnován konkrétním skupinám svalů. Cvičení se opakují pětkrát až osmkrát. Krátké přestávky (2–3 minuty) jsou nyní jeho součástí. Aerobní cvičení se v tomto případě nedoporučuje, protože zabraňují rychlejšímu budování svalů. SZO rychle zhubnout chcete trénovat podobným způsobem. Všechno běží trochu rychleji a s několika opakováními. Přestávky nesmí být delší než minutu. Specialisté obvykle nedoporučují kardio cvičení. Běh a jízda na kole se používají k udržení dosažených výsledků, ale při hubnutí nepomáhají. Skákání s lanem po dobu deseti až patnácti minut je stále povoleno. Když poprvé vejdete do posilovny, směřujte své otázky na zaměstnance nebo na ostatní lidi, kteří v té době cvičí. Závaží se nesmí házet na podlahu, ale musí být umístěno opatrně. Až budete s určitým fitness vybavením hotovi, setřete jej! Osprchujte se před i po tréninku!

Voda nesmí chybět

zhubnout rychle kondice přináší úspěch pitná voda důležitá

 Ke změně stravovacích návyků neodmyslitelně patří rychlé hubnutí

ovoce vitamíny banány ananas mango citron bobule

 Kardio cvičení vám pomůže udržet si ideální váhu 

kardio cvičení získáte výsledky spuštěním odpovídajících oděvů