Zdatnost

Jak mohu kardio tréninkem cíleně zhubnout?

Zůstat fit a pravidelně cvičit

Mnoho Němců touží po lepší postavě. V tomto duchu nás po celá desetiletí formují nejen média, ve kterých hubují štíhlé, mladé a dobře vypadající celebrity a které jsou díky internetu, televizi nebo časopisům známé v každé domácnosti v republice. V celém světě lidé myslí na udržitelnost, životní prostředí a zejména na své vlastní zdraví. Nechcete jen hubnout, chcete se cítit pohodlněji a udělat něco dobrého pro své tělo. Co mohou lidé udělat, aby zlepšili svůj vzhled, žili zdravěji a zhubli? Kardio cvičení je dobrou volbou pro ty, kteří se chtějí udržovat v kondici cílovým způsobem.

Kardio trénink: správná kombinace

Cvičte, udržujte se v kondici, běhejte venku

Každý je jiný, má individuální sklony, silné a slabé stránky. Proto nemá smysl přijímat hotové tréninkové plány, domnělé zázračné léky (nápoje, fitness bary) nebo tvrdé diety bez přemýšlení. Naopak, člověk musí sám zjistit, jaký trénink a jaké další okolnosti mu pomohou cítit se lépe nebo zhubnout.

Měli byste si stanovit jasné a malé cíle a zeptat se fitness trenérů, zkušených známých nebo – zvláště pokud máte velkou nadváhu – lékařů, jak jich lze dosáhnout. Je důležité znát nastavovací šrouby, které musíte otáčet, abyste dosáhli svých vlastních cílů. Čistý Kardio cvičení, který slouží pouze vytrvalostnímu aspektu, nebude dlouhodobě úspěšný, stejně jako čistý silový trénink nebo zaměření na výživu. Směs kardia, silového tréninku a výživy a nezbytných relaxačních fází jsou tím správným receptem, který v zásadě může vypadat pro každého člověka na Zemi jinak.

Kardio trénink: tréninkové metody se stroji

zachovejte si výhody kardio cvičení

Pokud se chcete kardio tréninku věnovat vážně, máte mnoho možností. Nemusíte chodit do posilovny, což prostě není pro každého. Stejná zařízení, která tam stojí, nabízejí online obchody jako např cardiofitness.de nebo jiní mezitím na objednávku.

Například s crossovými trenažéry můžete procvičit mnoho svalů současně. Nohy a paže se pohybují napříč. Stejně jako ostatní kardio stroje mají moderní crossové trenažéry digitální displeje, které ukazují spálené kalorie, srdeční frekvenci a další měření. K dispozici jsou také běžecké pásy, na displeji je také zaznamenán sklon a ujetá vzdálenost. Stejně jako u skutečného kanoisty, veslovací trenažéry vyžadují a podporují mnoho svalových skupin, ale jste nezávislí na počasí a nemusíte se stát členem klubu.

Ergometry napodobují jízdu na kole a mají stejné výhody jako veslovací trenažéry. Jsou k dispozici také ve verzi s lehátky. Na rozdíl od cvičení na asfaltu jsou všechna tato zařízení, včetně stepperu, ke kloubům šetrná. To by nemělo být opomíjeno, zvláště u starších lidí, kteří cvičí. Rovněž jsou snadno dostupné posilovací lavice a vhodné vybavení pro výše uvedený silový trénink.

Pro domov

Cvičení s cvičením ve fitness salonu

Není nutné kupovat drahé stroje ani členství ve fitness klubech. Intervalové fáze typické pro kardio trénink můžete provádět sami při běhání. Bez ohledu na to, jak to děláte, pomáhá určit maximální srdeční frekvenci a klidovou tepovou frekvenci a poté zjistit, jak vysoko ji můžete na krátkou dobu tlačit..

Nejvyšší disciplínou je běhání po celá desetiletí, do kterého můžete snadno zakomponovat sprinty. Některé sporty, jako je box nebo plavání, jsou také ideální pro kardio trénink. Můžete přepínat mezi různými sporty, aby vás to během tréninku neomrzelo. Pokud je to možné, můžete při cvičení také poslouchat svou oblíbenou hudbu a být na čerstvém vzduchu. Skákací lano je zasvěcený tip.

Celkově byste měli v klidu vyzkoušet pár věcí, nestyďte se požádat někoho s vodítkem o radu a sestavte vhodné školení, které je realistické, vyvážené a zaměřené na cíl. Ti, kteří pečlivě kombinují své kardio jednotky se silovým tréninkem a vědomou výživou, mohou dosáhnout svých cílů snadněji – a nakonec být na sebe hrdí.

pravidelně cvičit-kardio-trénink-venku