Zdatnost

Fitness cvičení, aby vaše tělo bylo fit

Od dětství čteme v našich knihách, že zdraví je bohatství a nemoc kletba. První věcí nezbytnou pro zdravé zdraví je pravidelné fyzické cvičení. Pomáhá při trávení, dodává energii a udržuje tak tělo i mysl v kondici. Takže můžete projít svou prací- fyzickou i duševní, aniž byste pociťovali napětí. Mozek nemůže fungovat, pokud tělo nefunguje správně. Zvukový mozek může ve skutečnosti pobývat pouze ve zdravém těle. Navíc, čeho využijí knižní znalosti, pokud jsme zlomení ve zdraví a nemůžeme uplatnit své já?

Fitness cvičení, aby vaše tělo bylo fit

Při přirozené síle tohoto mladého věku nemusíme pociťovat důsledky zanedbávání tělesných cvičení. Ale dříve nebo později nám lézi přinesou domů a pak budeme muset litovat svého současného zanedbávání.

Existuje mnoho záznamů, které ukazují, že více než 60 dospělých s dobrou aerobní zdatností žilo déle než lidé stejného věku, bez ohledu na to, kolik tělesného tuku nesou. Fyzická zdatnost nejen snižuje hladinu vysokého cholesterolu, ale také snižuje riziko vysokého krevního tlaku a osteoporózy. Udržování těla v kondici také snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních a srdečních onemocnění. Osoba s nízkou úrovní kondice je také spojena s delšími pobyty v nemocnicích po operacích a také zvyšuje větší šance na další stavy, jako je cukrovka.

Nejlepší zprávou je, že hodiny fitness můžeme obrátit. Roky lze srazit, pokud zvýšíme frekvenci a intenzitu tréninku. Vědci vědí, že někdo, kdo cvičí několikrát týdně a věnuje se postupně většímu úsilí, může výrazně snížit rychlost, s jakou jeho kondice s věkem přirozeně klesá. V důsledku toho můžete mít kondici někoho, kdo je mnohem mladší, a zdravotní vyhlídky někoho, kdo je o polovinu mladší. Proto musíme pravidelně cvičit. Pokud jde o druh cvičení, který nám vyhovuje, musíme se také poradit s naším odborníkem na fitness a řídit se jejich pokyny.

Mnoho z nás často uvádí v omyl, že jíst méně je dobré pro to, abychom byli zdraví. Takže hrajeme přísné diety nebo hodně z listové zeleniny. Měli bychom si uvědomit, že naše tělo také potřebuje všechny vitamíny, vápník, železo a další prvky, abychom byli zdraví. Součástí každého jídla a svačiny by měla být vyvážená strava s bílkovinami a komplexními sacharidy. Chrání nás před přetížením inzulínem. Kuřecí, krůtí a nízkotučný řecký jogurt obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny a aminokyseliny, které ve svalech pomáhají zotavit se po tréninku. Dodržujte rutinu vyvážené stravy, abyste získali všechny důležité živiny stejně.

strava

Jezte pětkrát denně, což zahrnuje tři jídla a dvě svačiny každý den. Navíc pět denních krmení stabilizuje náš krevní cukr, takže nemáme šílené výkyvy nálad ani záchvaty hladu. Vyhněte se rafinovaným sacharidům z vaší stravy, protože zvyšují naši hladinu krevního cukru, která produkuje přebytečný inzulín (hormon, který může být zodpovědný za zadržování tukových zásob). Nemělo by se tedy vyhýbat žádnému pečivu, sušenkám, čokoládě, bílé rýži a čemukoli s kukuřičným sirupem nebo cukrem.

Pijte vodu, když máte žízeň. Pro stimulaci pijte černou kávu a chcete-li si dát přednost, dejte si vodku martini nebo podobný nemíchaný, jednoduchý nápoj. Vyhněte se džusům, vanilkovým lattám, mojitům a dalším sodám, protože všechny obsahují nepotřebný cukr a kalorie.

Začněte dělat alespoň základní cvičení. Dokonce i při práci je důležité provést nějaké protahování, protože nezasahují do vašeho pracovního plánu a dokážou nás udržet mimo několik problémů. Možná si neuvědomujete důležitost protahování, dokud vás nezačne bolet záda kvůli dlouhému sedění v kanceláři. Níže uvádíme několik cvičení, jak přizpůsobit tělo?

• Pohyb krku:

Jednoduše pohybujte krkem nahoru a dolů a poté otáčejte doleva a doprava.

• Natažení paže:

Natáhněte ruce dopředu dlaněmi směrem ven a natáhněte se.

• Protažení zad:

Obě ruce na zádech, zatímco sedíte na židli a natahujte se.

• Pokrčení ramen:

Tím uvolníme naše ramena.

• Mrknutí očí:

V ideálním případě byste měli na 20 sekund zavřít oči a odvrátit pohled od obrazovky, pokud sedíte před počítačem déle než půl hodiny..

• Protažení nohou:

Když sedíte na židli, zvedněte nohy rovnoběžně s podlahou.

A jděte po schodech místo výtahů, alespoň při sjíždění dolů, pokud ne lezení nahoru.

Zdroj obrázků: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.