Zdatnost

Cindy Crawford a její tipy, jak úspěšně zhubnout

Žena rychle úspěšné tipy na hubnutí

Cindy Crawford je jednou z nejúspěšnějších špičkových modelek známých po celém světě. Je také první z módních ikon, které pózují pro „Playboy“. V mnoha rozhovorech vždy říkala, co dělá, aby byla její super postava fit. V tomto článku jsme shromáždili některé z nejlepších tipů, které s vámi můžete sdílet úspěšně zhubnout umět.

Úspěšně zhubněte – pravidlo číslo 1: Nehledejte ospravedlnění!

jednoduchá cvičení nápady tipy hvězdičky

Ženy velmi často říkají něco jako „Nechávám svoji postavu jít jen proto, že nemám čas na kondici. Kdybych měl k dispozici 24 hodin, určitě bych je strávil ve fitness místnosti. “

Zapomeňte na tato ospravedlnění! Nemohli byste nutně trénovat ve fitness, pokud jste mohli úspěšně zhubnout chtěl bys. Dokonce i v kanceláři, kde pracujete – například byste mohli jít po schodech místo výtahu.

Úspěšně zhubněte – pravidlo číslo 2: ponechte rutinu stranou!

Triky Cindy Crawford Fitness Training

Je normální nudit se po návštěvě stejné posilovny a při stejných cvičeních třikrát týdně po dobu 5 let. Zkuste to jinak, s rozmanitějším programem – dnes běhání v parku, zítra plavání nebo jízda na kole – a než se nadějete, budete úspěšně zhubnout.

Úspěšně zhubněte – pravidlo číslo 3: Dopřejte si téměř cokoli, co chcete! Buďte k sobě velkorysí!

budujte ženy triky pro fitness trénink

Cindy Crаwford říká: „Pokud máte čokoládu tak rádi, jezte ji, jen ne každý den. Udělejte například ten dort jako odměnu za dobře odvedené úkoly během dne nebo za ta kila, která jste už shodili. “

Vzdát se svých oblíbených nápojů a jídel není vůbec jednoduché. Mnoho z nás miluje věci jako bílý chléb nebo těstoviny, které jsou pro postavu velmi škodlivé. A přesto lidé rádi navštěvují italské restaurace a jedí pizzu a kalorické kastroly.

Samozřejmě potom by to člověk musel dohnat tím, že se cvičením zbaví zbytečných kalorií. Můžete tedy sníst cokoli, po čem oko touží.

Pravidelně cvičte – a užívejte si výsledky

pěkná postava tipy na nápady

Kondiční cvičení vás udrží v kondici

Cvičení ženy tipy hvězdy ruce budují svaly

Fitness s Rihannou – tipy na skvělou postavu