Závěsy

Top 9 Elegantní šedé závěsy Design pro domov

Závěsy do domácnosti jsou skvělým doplňkem, který zvýrazní krásu vašeho domu. Výběr záclon se může lišit v závislosti na tom, co se vám líbí a nelíbí, a také na uspořádání vašeho domu. Barva záclon vždy hraje hlavní roli při rozhodování o záclonách. Barevné schéma zde lze použít ke kombinaci s ostatními položkami v místnosti, jako je pohovka nebo obývací pokoj. Mezi barvy používané zřídka patří šedá barva. Protože tato barva patří mezi tmavší odstíny, musí být použita v místnostech, které jsou vzdušné a světlé.

Nejnovější a krásné návrhy šedé opony pro váš dům:

Vyberte si z těchto 9 variant a ozvláštněte svůj domov,

1. Záclony s šedým očkem:

Jedná se o obyčejné šedé závěsy, které jsou o odstín tmavší. Zde viděné šedé závěsy mají otvor pro očko pro záclonovou tyč. Záclonu můžete jednoduše zasunout skrz tyč bez jakýchkoli potíží. Vyberte si je do obývacího pokoje nebo dokonce do ložnice.

2. Šedé závěsy tužky:

Jedná se o luxusní směs měkkého ženilky, která ze šedých závěsů udělá něco ohromujícího. Záhyby tužky v horní části závěsů jsou dobrým dekorativním efektem. Šedá barva uhlí je dokonalá s okolím. Můžete také nechat tyto závěsy podšité, aby měly větší váhu.

3. Světle šedé závěsy:

Další skvělou možností jsou světle šedé závěsy, které jsou kombinací tmavě šedých a bílých záclon. Tato barva je dobrá pro malé místnosti, stejně jako barva nepřekonává. Díky vnějšímu světlu vypadají tyto závěsy velmi úchvatně. Otevírání očka je další skvělou funkcí.

4. Stříbrně šedé tiskové závěsy:

Zde je nádherný stříbrně šedý závěs, který bude ve vašem domě vypadat velkolepě. Velké potisky na záclonách pocházejí z královské kolekce. Díky stříbrně šedé barvě vypadají závěsy také luxusně. Ve svém obývacím pokoji se můžete rozhodnout pro tmavší čalounění.

5. Drcené sametově šedé závěsy:

Podívejte se na tyto elegantní drcené šedé sametové závěsy do obývacího pokoje nebo ložnice. Díky sametovému materiálu vypadají závěsy mimořádně zvláštně. Mohou být použity pro příležitosti, aby domov vypadal zdobený.

6. Květinové šedé závěsy:

Vždy se můžete rozhodnout pro tyto hotové světle šedé závěsy s květinovým potiskem. Šedé vzorované závěsy vám dávají možnost vybrat si oblíbený vzor do svého pokoje. Nechte svůj pokoj vyniknout ze zbytku s těmito hezkými květinovými podtóny v závěsech.

7. Tenké šedé závěsy:

Jedná se o dokonalé tenké tmavě šedé závěsy, které můžete použít pro své pokoje. Tenké závěsy lze snadno spravovat a prát. Dávají také smysl pro rušné domácnosti. Tmavě šedá barva nevypadá matně, protože materiál je tenký a tak trochu průhledný.

8. Hedvábné šedé závěsy:

Vyberte si tyto krásné hedvábné černé a šedé závěsy pro svůj úžasný obývací pokoj nebo kancelář. Šedé závěsy mají nahoře panel bílé, tmavě šedé a poté černé. Vypadají moderně a stylově pro módní místnost. Vyberte si tyto záclony a získejte výrazný vzhled svého domova.

9. Kostkované šedé závěsy:

Dalo by se také rozhodnout pro šedé vzorované závěsy, které mají příjemný pocit. Tyto kostkované závěsy se šedou a bílou barvou budou příjemným doplňkem vašeho domova. Můžete je také vyzkoušet pro kancelářské prostory.

Šedé závěsy jsou moderní barvou záclon. Mohou být v tmavých, světlých nebo dokonce v černobílých tónech. Vyzkoušejte také skládané, lemované nebo kostkované styly. Šedé závěsy jsou příjemným doplňkem vašeho domova. Pokud máte rádi střízlivé barvy, pak je pro vás volba šedá. Díky těmto závěsům bude váš domov vypadat ultramoderně.