Závěsy

9 ohromujících a podmanivých návrhů skládaných opon

Skládané závěsy mají dvojité a trojité záhyby. Tyto záhyby vypadají na prutu úžasně a podmanivě. Některé závěsy jsou ozdobeny kreativními záhyby, které vypadají bezkonkurenčně. Když uvidíte nádherné záhyby, nikdy si nevyberete jednoduché závěsy. Skládané záclony můžete dokonce ozdobit krajkou a lemováním. Ať už je to malé nebo velké okno, skládané závěsy to rozjasní.

Nejnovější a krásné návrhy skládaných záclon pro domácnost:

Pořiďte si těchto 9 skládaných záclon, které se vám budou ve vašem domově určitě líbit,

1. Lemovaná záhybová opona:

Jedná se o skládaný závěs tužky se světlými vzory. Horní volán má na sobě nalepené textilní volánky tmavého odstínu. Barva závěsu dobře ladí s barvou stěny. Jedna část závěsu je svázána širokým opaskem a dokonce i povlak na polštář odpovídá. Tato záclona může dát vašemu domovu bohatý vzhled, získejte tuto oponu, která je také ve vašem rozpočtu.

2. Skleněná záhybová opona:

Tato štíhlá záhybová záclona je z bílé průhledné látky. Špetka na zácloně je velmi pěkná. Čistě bílá opona na bílém okně vypadá tak nádherně. Tato záclona z lněné tkaniny vyžaduje při její údržbě velkou péči a pozornost. Vyzkoušejte tento vzor, ​​abyste svému domovu udělali dobrý vzhled.

3. Jednoduchá skládaná opona:

Tato skládaná záclona ze šedé tužky je zcela prostá a přímočará. Jeho nezdobený vzhled ho odlišuje od ostatních. V horní části opony jsou velmi malé záhyby bez mezery. Na této oponě se objevují čtyři trubky jako vzor. Vypadá to jednoduše, ale může to upoutat pozornost.

4. Hypnotizující skládaná opona:

Jedná se o trojitý záhyb, který má hypnotizující kvalitu. Design závěsu je okouzlující. Bílá opona má na sobě zelené svislé podšívky střední velikosti. Když to někdo uvidí, zůstane roztržitý. Říká se mu také bílá a zelená pruhovaná opona.

5. Elegantní záhybová záclona:

Je to skládaný čistý závěs elegantního vzhledu. Tato bílá jasná záclona obsahuje vyšívací práce v bílé a růžové barvě, které jsou prostě úžasné. Skládaná část závěsu má připevněnou bílou krajkovou tkaninu, která je opět zavěšena na háčku.

6. Skládací opona Fern Listy:

Je to skládaná záclona s bílou tužkou s uměleckým potiskem. Tato tlustá opona má potisk listů kapradiny. Nahoře je malý světlý potisk listu a postupně se zvětšuje. Od středu opony je stále větší a tmavší.

7. Výklopná záhybová opona:

Výdaje mají francouzský skládaný závěs. Uvnitř je obyčejný bílý závěs. Ve dvou částech je hedvábná opona hnědé barvy. Obě tyto části jsou spojeny gumou. Nahoře jedna připevněná další tkanina s krajkovým okrajem.

8. Záclona z plisovaného kresleného mraku:

Je to krásný dvojitý záhyb z polyesterové tkaniny. Opona má design oblačnosti bílé barvy zobrazující vzdušný vzhled. Za touto polyesterovou oponou je průhledná záclona stejné barvy a potisku. Dává okouzlující vzhled.

9. Plisovaná opona Valance:

Je to dvojitě štípaná záhybová záclona, ​​která vypadá tak atraktivně. Uprostřed je bílý krajkový závěs s květinovým potiskem. Na výdajích je tmavá opona, která je prostá. Kombinace bílé a tmavé barevné opony s skládanou prací vypadá úžasně.

Skládané závěsy vypadají velmi působivě a efektivně. V záhybové zácloně je tolik barevných odrůd, ze kterých je výhodné vybírat. Můžete si vybrat z těchto záclon v závislosti na vaší stěně a nábytku.