Závěsy

9 největších plátěných závěsů pro domov v létě

Záclony pro váš domov poskytují nejen stín před slunečním zářením, ale také váš domov vypadají domácky. Váš výběr materiálu pro závěsy je osobní volbou s možnostmi včetně bavlny, lnu, hedvábí nebo saténu. Lněný materiál je dobrou volbou díky nízké hmotnosti a svěžím pocitům v létě. Materiál je vyroben z lněných rostlinných vláken a právě to mu dodává chlad. Můžete si vybrat lněný materiál v různých barvách a také potisky. Podívejte se na tyto různé možnosti, které jsme zaznamenali u lněných záclon.

Nejnovější a krásné lněné závěsy pro váš dům:

Zde jsou top 9 návrhů lněných záclon.

1. Povlečené záclony:

Tyto čisté lněné závěsy jsou vzteky kvůli nízké hmotnosti a chladu. Průhledné závěsy mohou být průhledné a váš pokoj bude vypadat velký a vzdušný. Přírodní materiál je ideální pro váš domov a bílá barva je také něco, co dělá místnost jasnější.

2. Hnědá plátěná opona:

Tyto lněné závěsy jsou vyrobeny z přírodních produktů a hnědá barva je také něco, co můžete získat přirozeně. Lněný panel je skvělý do velké místnosti. Můžete je mít hotové a pak je můžete umístit kamkoli budete chtít. Barva se perfektně hodí k většině použitých barev čalounění.

3. Pruhované lněné závěsy:

Bílé lněné závěsy jsou skvělé pro váš pokoj, protože jsou navíc pruhované jinou barvou. Zde je volba přírodní hnědá, která dodává závěsům nějaký charakter. Pruhy jsou skvělým doplňkem obyčejných záclon a lze je použít v jakékoli místnosti domova.

4. Texturované plátěné závěsy:

Zde máte nádherný výběr plátěných závěsů, které mají texturu. Tyto šedé lněné závěsy jsou pěkným a ohromujícím doplňkem pro váš domov. Texturu v těchto záclonách je možné embosovat nebo provést jakoukoli prací. Díky textuře vypadá opona elegantně.

5. Kámen praný lněný závěs:

Je skvělé jít přirozeně a kupovat udržitelné věci. Tyto přírodní plátěné závěsy jsou dobrým způsobem, jak zůstat ekologický. Kamenný vzhled je dobrý způsob, jak váš domov vypadat rustikálně. Barvy mohou být šedé, hnědé nebo bílé.

6. Tmavý měděný lněný závěs:

Vyberte si tyto nádherné záclony s tmavým měděným ložním prádlem, které budou ve vašem domě odvážným výrazem. Tyto luxusní záclony mají dobrou barvu pro použití ve velkých místnostech. Délka záclon je dlouhá a díky tomu místnost vypadá větší.

7. Povlečení na závěsy:

Jedná se o chladné modré lněné závěsy, které jsou dobře zavěšeny na tyčích. Závěsy mají místo tyčových otvorů v horní části křídla. Ty musí být svázány nahoře a vypadat velmi rustikálně a bohémsky. Vyzkoušejte tyto neobvyklé záclony do svého pokoje, aby vypadaly trendy.

8. Reliéfní lněné závěsy:

Vyzkoušejte tyto nádherné reliéfní krémové lněné závěsy, které jsou velkolepé. Květinové potisky na záclonách působí velmi dívčí a vypadají elegantně. Podívejte se na reliéfní styl těchto závěsů. Můžete vidět květinové ražení na záclonách a díky tomu je velmi cool.

9. Povlečené závěsy Valance:

Vyberte si pěknou sadu plátěných zatemňovacích závěsů pro vaše okno nebo dveře s volánem. Jsou velmi pěkné se stužkami vpředu. Lněný materiál je nádherný a místnost působí chladně a svěže.

Povlečení je dobrou volbou mít v závěsech zejména na léto. Díky nim bude váš domov chladnější a bude působit svěžím dojmem. Tyto záclony v krásných barvách jsou příjemným doplňkem vašeho domova. Plátěné závěsy jsou vyrobeny ze lněných rostlin a díky tomu jsou prodyšné. Můžete si vybrat závěsy v hnědé, krémové, bílé nebo dokonce šedé barvě. Vyzkoušejte panely, záclonky nebo dokonce vázané styly.