Závěsy

9 krásných a stylových vzorů krajkových závěsů

Krajkové závěsy mohou vnést do prostoru eleganci. Toto je typická volba opony věků. Díky těmto krajkovým závěsům může dům snadno vypadat jako domov. Vyzařuje z nich styl a půvab. Můžete se rozhodnout pro různé styly krajkových záclon. Řada zahrnuje drahý a luxusní krajkový materiál až po jednoduché, ale elegantní závěsy. Detaily na krajce dělají všechny rozdíly. Může být hustě naplněna květinovou prací nebo může být jemná a jednoduchá.

Nejnovější a elegantní krajkové závěsy pro váš domov:

Vyzkoušejte tyto krajkové závěsy, které jsou zde ukázány, a poté si dobře rozmyslete, co byste si chtěli koupit,

1. Krajková opona s volánem:

Zde zobrazené krajkové závěsy jsou ideální pro každou domácnost. Závěs je opatřen volánem, takže vypadá stylově. Záclonka je krátký provázek v horní části tyče. Na okraji může být vroubkovaný.

2. Panel s krajkovou oponou:

Bílé krajkové závěsy jsou nejlepší volbou pro všechny domácnosti. Panel s krajkovými závěsy je také něco, co si můžete vybrat. Tyto panely jsou hotové krajkové závěsy, které můžete jen přidat do svého domova. Ve spodní části jsou lemovány podle standardních domácích velikostí.

3. Okenní krajkové závěsy:

Okna jsou také dobrým místem pro přidání kratších závěsů. Tyto závěsy lze zavázat, aby vypadaly elegantně. Vintage krajkové závěsy byly pro okna vzteky. Díky nim vypadají okna velmi hezky a roztomilě. Díky dvojité vrstvě krajky je okno ohromující.

4. Krajkové závěsy Trousseau:

Pokuste se dostat do rukou tyto nádherné bavlněné krajkové závěsy, které mají v dolní části krajkový panel. Tyto bavlněné závěsy s krajkovými okraji jsou skvělou výpovědí. Krajka má vynikající kvalitu a to je rozdíl.

5. Krajkové balónkové závěsy:

Zde je pěkný styl, který můžete začlenit do svého domova. Tyto starožitné krajkové závěsy jsou umístěny na tyč a poté sešity ve stylu balónu. Zatáhnutím za šňůrky tak můžete zatáhnout závěsy. Když jsou zatažené dohromady, dodávají záclonám balónkový efekt.

6. Francouzské krajkové závěsy:

Tyto ohromující francouzské krajkové závěsy mají zemřít. Růže a mřížoví na krajkových závěsech jsou super velkolepé. Díky nim vypadá místnost elegantně a elegantně. Tyto závěsy si můžete vybrat do obývacího pokoje nebo ještě lépe do ložnice. Záclony vyzařují romantiku a ložnice je tím pravým místem.

7. Krajkové závěsy sněhové vločky:

Tyto roztomilé krajkové okenní závěsy jsou dalším skvělým způsobem, jak vypadat krásně. Vzor sněhové vločky na závěsech je vhodný pro zimní téma. Můžete je dát na prázdniny v zimě. Budou vypadat zvláštně i v oblastech kuchyňských oken.

8. Viktoriánské krajkové závěsy:

Vyzkoušejte tyto viktoriánské krajkové závěsy, které mají hodně stylu. Černé krajkové závěsy jsou opravdu ohromující. Detaily na záclonách jsou dokonalé a takové závěsy nenajdete snadno. Záclony ve viktoriánském stylu mají velkou hloubku designu a můžete svůj pokoj ozvláštnit.

9. Čiré krajkové závěsy:

Podívejte se na tyto krajkové krajkové závěsy, které můžete mít pro pokoje ve vašem domě. Závěsy jsou lehké a můžete je mít i v bílé barvě. Vyberte si designy, které byste chtěli do svého domova.

Krajkové závěsy dodají vašemu domovu elegantní vzhled. Mají hezké květinové vzory, které skvěle doplní váš domov. Pořiďte si tyto závěsy ve viktoriánském, starožitném nebo vintage stylu. Krajkové závěsy jsou vyrobeny z krajkového materiálu a mají obvykle bílou barvu. Mají květiny a listy a vzory jsou obvykle velmi pěkné. Můžete je získat v lehké hmotnosti nebo v luxusních bohatých tónech.