Závěsy

9 elegantních a moderních designů oranžové opony pro domácnost

Opona je pouhý kus látky, přesto je důležitou součástí našeho domova. Holá okna vám vždy dodají pocit odhalení, takže se závěsy stanou důležitou součástí každé domácnosti. Záclony zvýrazňují krásu našich domovů a také poskytují uklidňující účinek po celý rok. Oranžová barva znamená radost, kreativitu a oranžové závěsy podporují teplo, soucit a společenskou atmosféru.

Nejnovější a krásné záclony v oranžové barvě s obrázky:

Prvních 9 oranžových závěsů vám představí četné použití záclon.

1. Čiré oranžové závěsy pro okna a dveře:

Vstupujeme do světa nebo se na něj díváme skrz naše dveře a okna, takže každé dveře a okno každé místnosti musíte vyzdobit stylově. Zářivě oranžové závěsy ze 100% polyesteru drcené voály jsou čisté a snadno se udržují, což umožňuje přirozenému světlu proniknout do místnosti. Oranžová je barva radosti a přináší teplo a smích.

2. Sprchový závěs Orange Ruffle:

Dodejte výzdobě své koupelny nový nádech díky volánovým sprchovým závěsům. Je vyroben z polyesterové tkaniny, ve spodní části kaskádově od světlé po tmavou barvu. Vyšívaný design dodává těmto oranžovým a hnědým závěsům jedinečný vzhled a dojem. Polyesterová tkanina je odolná a snadno se čistí. Jasná a veselá oranžová dělá z obyčejné koupelny honosný vzhled.

3. Oranžové dlouhé závěsy:

Díky dlouhým závěsům bude pokoj vypadat luxusněji a dokonaleji, ať už jde o vaši ložnici nebo obývací pokoj. Tyto záclony s oranžovým vzorem očka mohou vylepšit vzhled každé místnosti a vzor by na jediný pohled upoutal pozornost kohokoli. Zářivě oranžová barva těchto atraktivních bavlněných závěsů se snadno udržuje a podporuje pocit pohody a soucitu.

4. Oddělovače místností z oranžové látky:

Dalším použitím závěsu je rozdělení místnosti, což je levnější varianta pro ty, kteří nemohou provádět žádné větší renovace. Jasně oranžové závěsy jsou skládací látkové děliče místností, které řeší řešení pracovního prostoru pro velké haly, školky, školy atd. Vinyl potažená tkanina je odolná, světlostálá, odolná proti skvrnám a ohni, plně omyvatelná, odolná proti růstu plísní a hub.

5. Poloviční okenní opona:

Tyto transparentní oranžové a bílé závěsy z polyesteru jsou odolné proti prachu. Jedná se o barevnou sadu závěsů ve stylu závěsu, která se snadno udržuje a lze ji prát ručně. Tato poloviční sada okenních závěsů je ideální pro restaurace, hospody, kuchyňská okna, skříně a pro výzdobu dětského pokoje.

6. Skryté úložiště za závěsy:

Otevřená skříň v kuchyních, prádelnách, policích je nešikovná a musí být uchovávána mimo dohled. Ani úhledně organizovaný nepořádek kolem domu není hezký na pohled. Dalším použitím závěsů je schovat za ně úložiště. Oranžové vzorované závěsy z polyesterového/ ledového hedvábí se snadno udržují a nejlépe ladí s jakýmkoli barevným schématem.

7. Záclony jako čelo postele:

Zavěšení závěsu za postel dodá ložnici luxusní vzhled. Opona zaujme místo čela a uvede postel na výsluní. Celostěnné závěsy z oranžových a šedých polyesterových závěsů vytvářejí krásné pozadí, dodávají soukromí, vizuálně zvyšují výšku stropu a vizuálně zjemňují místnost.

8. Závěsy pozadí pro dekorace událostí:

Hladká polyesterová tkanina Ice Silk a tkanina Sheer Voile jsou nejlepším materiálem pro dekorace, kulisy. Po změření délky se látka odstřihne na požadovanou délku. Zářivě oranžové závěsy na pozadí jsou navrženy tak, aby mohly být zavěšeny na tyčích a lemovány kolem okrajů pro jemnou povrchovou úpravu. Závěsy na pozadí jsou ideální pro svatby, divadla, obchodní obuv, školní dekorace.

9. Záclony na baldachýn:

Tato 100% polyesterová kulatá obručová volánová záclona/ odolná síť je krásná a praktická. Zavěšený na stropě drží pryč otravný létající hmyz/komáry. Zářivě oranžové závěsy vytvářejí ve vaší ložnici romantickou/ útulnou atmosféru, poskytnou vám soukromí nebo osobní prostor k relaxaci. Je to skvělý dárek pro vaši dceru nebo novomanželský pár.

Záclony zabraňují pronikání přímého slunečního světla a prachu do domu, udržují místnost chladnou a především chrání vaše soukromí. Jako prvních 9 oranžových záclon vám představilo několik způsobů, jak lze závěsy použít. Využijte svou kreativitu a navrhněte si výzdobu svého domova jako každý profesionál.