Závěsy

15 okouzlujících designových závěsů pro dům

Záclony jsou vždy velmi žádané, protože mají sklon místnost pozvednout a obohatit. Designéři vždy přicházejí s fascinujícími nápady, jak obnovit styly záclon. Přicházejí s podmanivým designem a zářivými barvami, stejně jako jemné barvy podle dekorace pokoje. Designové závěsy přicházejí v různých provedeních, barvách a vzorech, které jsou velmi elegantní a elegantní.

Nejnovější & Nejlepší návrhářské závěsy pro domácnost:

Níže je uvedeno několik druhů luxusních designových záclon, které vám pomohou vytvořit ten správný pro váš domov.

1. Záclony oranžové hřebenatky:

Jedná se o jasně oranžovou, bílou a hnědou hřebenovou designovou záclonu. Má tři úrovně a záclonku. Záclonka má tři mušle, vrstvené oranžové, hnědé a oranžové. První vrstva je bílá poloprůhledná s oranžovými květy. Další vrstva je oranžová a poslední je hnědá. Pořiďte si tento klasický kousek, který je skvěle ušitý na míru.

2. Designová opona Blue Silk:

Nádherně zpracované designérské závěsy z modrého hedvábí. Záclonka má trojúhelníkový tvar s trojúhelníkovou konstrukcí. Každý vrchol sešitého trojúhelníku má kulatou perlu na ozdobu. Tato záclonka je vrcholem jinak prosté opony. Má střapce na závěsy.

3. Bílá a žlutá návrhářská opona:

Vyzkoušejte tuto jednoduchou, ale klasickou dekoraci závěsu pro příležitosti, jako jsou zásnuby nebo svatby. Před bílým pozadím jsou zavěšeny žluté panely. Alternativní žluté panely jsou připevněny a v místě spojení je umístěna kytice květin. Barva má tendenci odrážet světlo a prosvětlovat prostor.

4. Čistá návrhářská opona:

Jedná se o nádherný čistý závěs, který je centrem přitažlivosti pro funkce, jako je obřad vláken, obřad pojmenování, střetnutí, svatby a další funkce. Tato opona vytváří čistou magickou atmosféru. Na jedné straně má krásný hřeben v bílé a žluté kombinaci. Střední vrstva má klesající střih s nádhernou saténovou krajkovou podšívkou.

5. Černobílá designérská opona:

Klasický černobílý kombinovaný závěs může určitě ladit s dekorací obývacího pokoje. Úroveň má celkem čtyři panely – dva černé a dva bílé. Černé panely jsou prosté, zatímco na bílém jsou vytištěny nádherné černé květy. Záclonka je bílá s květinami a na spodním konci našité trojúhelníkové černé kousky.

6. Designová modrobílá hedvábná opona:

Tato záclona určitě dodá vaší ložnici půvab. Tato elegantní rouška je šitá s velkou péčí, aby vytvořila okouzlující efekt. Záclonka je krásně navržena s kombinací modré, bílé a extra roušky bílé s modrými květy. Jedná se o dvouúrovňovou oponu s jednou vrstvou obyčejné bílé a druhou modrou s bílým okrajem.

7. Elegantní krémová návrhářská záclonová tkanina:

Jedná se o naprosto kouzelný návrhářský závěs krémové barvy, který ve vašem domě vytvoří překrásný efekt. Je tam mnohem méně šití. Prostá designová záclonová tkanina je jen zavěšena kolem záclonové tyče a vytváří efekt hřebenatky. Jedná se o dvoupodlažní záclonu délky podlahy, přičemž první vrstva je prostá průhledná bílá.

8. Purple Designer Curtain:

Zde je fantasticky fialový designový závěs, který je skvěle přizpůsoben pro obývací pokoj. Je dvoupatrová a má panely a dvojitou záclonku. Jedna z drapérií je potištěna fialovými květy a je plochá přes závěsový panel, zatímco obyčejná fialová je ušitá jako jediný hřeben. Hladká vrstva je světle růžové barvy a je z krajkového materiálu s výšivkou na základně. Panely jsou celkem čtyři – dva tištěné a dva obyčejné.

9. Cream Designer Curtain:

Zde je další jedinečný design opony, který přichází se spoustou volánů. Záclonka této okenní opony je poloviční než její délka. Naberená naberačka je všitá kolem vnitřních konců záclon a patra. Na obou koncích jsou našity dvě velké mašle, aby připnuly ​​záclonku k vrstvě.

10. Designová kuchyňská opona:

Jedná se o jednu ze snadno vyrobitelných záclon, která určitě vytvoří designový efekt. Tkanina na záclonu je na tyči přehozena tak, aby byla na obou stranách stejná. K dispozici jsou látkové zipy, které visí z tyče přes záclony a ovládají výšku závěsu, aby dovnitř pronikalo sluneční světlo. Pásy mají suchý zip, takže výšku lze upravit. Tento jedinečný designový závěs nechá všechny oči otevřené.

11. Designové koupelnové závěsy:

Jedná se o krásnou modrou designovou koupelnovou sadu. Záclony mají krásně vroubkovanou záclonku čistě modré a volánky bílé s modrými pruhy. Okno koupelny má také podobnou vroubkovanou záclonku. Stůl se všemi toaletními potřebami je pokryt pruhovanou oponou, která má jako záhlaví obyčejnou modř a na základně má volánky.

12. Designové sprchové závěsy do koupelny:

Jedná se o zcela trendy designový sprchový závěs do koupelny. Má dvouvrstvý volán, který je vroubkovaný a zdobený zlatou krajkou. Úrovně mají kravaty, které jsou také ohraničeny podobnou zlatou krajkou.

13. Dvojitě vyšívaná krajková opona:

Fantastická opona, do které se vejdou hotely, domy a kavárny. Je dvouúrovňový s jednou krajkou a jedním sametem / saténem. Druhý slouží k blokování silného slunečního světla. Volán je krásně ušitý a je jednodílný. Celá záclona má nádhernou květinovou výšivku.

14. Arabské designérské závěsy:

Arabové jsou velmi známí tím, že vytvářejí exotické vzory pro své závěsy. Záclony v arabském stylu přicházejí v teplých barvách, jako je královská modrá, limetkově zelená, třešňově červená, které jsou také výraznými barvami. V tomto stylu jsou pod koberec zavěšeny malé koberce. Záclonka a panelové závěsy jsou sametové. Na záclonce je našita zlatě zbarvená třásňová krajka.

15. Embosované šedé designové závěsy:

Tento druh závěsu je vhodný pro okno ve stylu zálivu. Dodává se jako sada skládající se z hlavního závěsu, příčného závěsu, dvou drapérií a dvou lan. Má krásné střapce, které mají dva odstíny zelené. Hlavní část této šedé designové opony má reliéf s květinovým vzorem.

Vždy si vyberte designový závěs, který se snadno udržuje. Můžete také pozvednout krásu svého pokoje pomocí kombinace barev, které ladí s dekorem. Můžete mít záclony různých barev a délek s použitím vysoce kvalitní látky. Začněte tedy výběrem lákavých vzorů a barev. Materiály, které se obecně používají pro záclony, jsou pevná bavlna, poly hedvábí, samet, satén, síť, krajka atd..