Zásnuby

Zásnubní sárky pro nevěsty vypadají líbivě a žádoucí

Sarees jsou dokonalým způsobem, jak se obléknout pro každou zvláštní příležitost. Toto indické oblečení je velmi cenné a vypadá okouzlující. Můžete jej nosit na slavnostní příležitosti i na slavnostní příležitosti. Ženy, které nosí saree, se v nich cítí velmi sexy. Nejdůležitější kategorií je nevěsta. Pro nevěstu je jednoduchá zásnubní saree prvním krokem a právě zde ráda nakupuje to nejlepší.

Může si vybrat zásnubní saree modely od designových sareů, polovičních sareů, efektních sareů nebo dokonce těžkých sareů. Každé náboženství má také svůj zvláštní typ zásnubní sárí. Křesťanské, hinduistické a muslimské nevěsty budou mít různé styly zásnubní sárí. Počátky zásnubní sárí lze hledat v dřívějších dobách Indie, kdy indičtí tkalci vytvářeli nádherné oděvy pro královny a princezny.

Význam Sarees v záběru:

Pro většinu Indie je saree jediným důležitým oděvem, který se nosí pro každou příležitost. Je tedy jen přirozené, že nevěsty nosí saree pro svůj speciální den. Zásnubní pohled saree je ohromující a těžký, aby se nevěsta odlišila od ostatních lidí. Většinou to tedy bude mít nějakou zlatou práci. Zásnubní sárí je důležité, protože v tuto dobu ženich a jeho rodinní příslušníci uvidí nevěstu celou vyzdobenou a schválí ji.

Engagement Saree Funkce:

Nejlepší saree pro zapojení má několik důležitých funkcí.

  • Sárí by normálně měla mít okraj zari a palla. To má ukázat důležitost dne. Zlatou práci na saree lze provést jemnou nití nebo vrstvami.
  • Na těchto sareech se také provádějí vyšívací práce.
  • Palla zásnubní sárí je také něco velmi složitého. Obvykle je to velmi těžká práce a to může mít více práce se zlatem.
  • Práce se zlatem, vyšívání a další druhy věcí jsou tím, co odlišuje zásnubní saree od ostatních.

Které látky se používají pro zásnubní sárky:

Vzhledem k tomu, že zásnubní saree je jedním z nejdůležitějších oděvů, které bude nosit nevěsta, musí být vyrobeno z nejlepších tkanin. Nejlepší z nejlepších je samozřejmě hedvábí. Sárky z čistého hedvábí se používají pro zásnubní saree. Jsou měkké a hedvábné a mají nádherný lesk. Zlato a výšivka na těchto sareech vypadají velmi elegantně a královsky. To je důvod, proč se hedvábí většinou používá pro zásnubní sarey.

Který tvar těla ženy jsou upřednostňovány:

Láska nevidí hranice, takže každá žena by se jednou ráda vdala. Saree je také velmi shovívavá, a tak kdokoli tvarovaná žena může saree snadno nosit. Sarees z hedvábí dobře obepíná tělo ženy, a tak ho může snadno nosit kdokoli. Zásnubní sárí může být těžké, ale je ideální pro speciální den. Nebojte se tedy, jste -li nízké, vysoké, těžké postavy nebo štíhlé, protože saree dobře doplní váš tvar těla.

Nová kolekce zásnubních sárů s obrázky:

Hledáte saree pro vaše zasnoubení! zde jsou nejnovější návrhy saree pro zapojení, zkusme to.

1. Lehenga Saree pro zapojení:

Lehenga Saree pro zapojení

Hledáte krásnou saree pro své zasnoubení, pak nehledejte nic jiného než tuto ohromující lehenga saree pro zapojení. Peach je nádherná barva, díky které budete vypadat velkolepě a elegantně. Díky tomuto nádhernému kontrastu modré a zelené s broskví vypadá tato saree velmi snivě.

Design a látka: Lehenga saree je vyrobena z čistého materiálu. Složitá výšivka na ní je přesně to, o čem nevěsta sní. Volá se na okraji lehengy, takže budete vypadat sexy a královsky. Blůza, která má spoustu složité práce, má krátký rukáv a dobře sedí na těle.

Další příležitosti k nošení: Kromě zásnubního dne lze tuto lehenga saree nosit také při zvláštních příležitostech, jako jsou festivaly atd.

2. Engagement Silk Saree:

Zásnuby Silk Saree

Jelikož je hedvábí nejlepší tkaninou pro zvláštní příležitosti, je vaší nejlepší volbou pro zásnubní hedvábné saree toto. Bohatství saree je pro tento speciální den tak akorát. Vyberte si barvu, která bude vypadat dobře na vašem odstínu pleti. Vyberte něco, co je pro barvu saree pro svatební den úplně jiné.

Design a látka: Zásnubní hedvábná saree je vyrobena z jemného čistého hedvábí. Růžová barva je skvělý nový trend, pro který se rozhodují mladší ženy. Zlaté zari práce na hranici a palla jsou ohromující a bohaté. Saree má na konci také střapce, které obohacují.

Další příležitosti k nošení: Zásnubní den je ideální čas na nošení této sárí. Můžete jej pak také nosit na významné festivaly a obřady.

3. Designer Saree for Engagement Ceremony:

Designer Saree for Engagement Ceremony

Designové sarees jsou new sarees, které jsou oblíbené mezi mladšími ženami. Chtějí něco jiného než tradiční sarees. Takže návrháři vytvářejí na sárách nové styly a vzory, aby uspokojili nevěsty. Tyto sarey mají různá barevná schémata a také odlišnou ruční práci.

Design a látka: Tkanina použitá zde v této návrhářské saree pro obřad zasnoubení je georgette. Jedná se o velmi tenkou sareu, která se velmi pohodlně nosí. Saree má vyšívací práce na těle a zlaté zari na okraji.

Další příležitosti k nošení: To je perfektní zásnubní saree pro novou ženu. Může ji nosit pravidelně i po tomto zvláštním dni.

4. Half Saree for Engagement:

Half Saree for Engagement

Pokud chcete něco příjemného pro svůj zásnubní den, rozhodněte se pro poloviční saree. Je to vlastně sukně a halenka s dupatou. Poloviční saree pro zapojení může být docela těžká v designu a práci.

Design a látka: Zde je tato nádherná růžová a zlatá poloviční saree plná práce se zlatými třpytkami. Sukně a halenka jsou úplně zlaté jen s broskvovým pozadím. Dupatta je broskvové barvy se zlatým okrajem zari, který je tenký na šířku.

Další příležitosti k nošení: Jedná se o ohromující zásnubní saree, ale můžete ji také nosit pro formální a slavnostní příležitosti.

5. Zásnuby Pattu Saree:

Zásnuby Pattu Saree

Pattu saree je ve skutečnosti hedvábná saree, protože je to jihoindické slovo používané pro hedvábí. Zásnubní pattu sarees jsou bohaté saree s čistým hedvábím a těžkou zlatou prací. To je perfektní saree pro jihoindickou nevěstu.

Design a látka: Saree je vyrobena z čistého hedvábného materiálu, kterým je obvykle silné hedvábí. Těžká saree má bohaté zlaté ohraničení a palla. Můžete mít jednobarevnou se zlatou nebo vícebarevnou se zlatou prací. Oba tyto styly dělají saree velmi bohatým a těžkým.

Další příležitosti k nošení: Pattu saree je ideální pouze pro zvláštní příležitosti, jako jsou svatby, festivaly a další chrámové funkce.

6. Fancy Saree for Engagement:

Fancy Saree for Engagement

Pokud jste moderní žena, která miluje módu a má ráda malou změnu oproti té tradiční, měla byste si vybrat luxusní saree. Tyto sarey nemají žádný pevný design a mohou být v jakékoli barvě a variantě.

Design a látka: Efektní saree pro zapojení jsou vyrobeny z různých tkanin, jako je satén, georgette, síť, krep atd. Tím se liší od tradičních hedvábných sareů. Zde je nádherným příkladem modrá a žlutá saree, které mají hlubokou barvu. To mu dává bohatý vzhled. Vyšívací rámeček v červené barvě je dokonalým kontrastem.

Další příležitosti k nošení: Noste tuto saree pro všechny speciální dny a vynikněte v davu. Diwali a další festivaly jsou pro toto oblečení to pravé.

7. Heavy Saree for Engagement:

Heavy Saree for Engagement:

Chcete v den zásnub vypadat skvěle? Kdo ne !! Tady je to nejlepší, co můžete nosit pro svůj speciální den. Díky těžkým sárám pro zapojení budete vypadat jako modelka. Jsou to jemně a složitě tkané oděvy, které upoutají pozornost.

Design a látka: Těžká saree má po celé saree těžké kamenické práce. Přestože je saree plná složitých kamenických prací, ve skutečnosti to saree nevypadá příliš těžkopádně. Použitá síťovina nebo georgette tkanina umožňuje velmi snadné přenášení.

Další příležitosti k nošení: Vzhledem k tomu, že použitý materiál je čistý, lze saree nosit pro většinu příležitostí. Tuto možnost vyberte pro recepce, festivaly atd.

8. Christian Saree pro zasnoubení:

Christian Saree pro zasnoubení

Ačkoli křesťanská nevěsta bude pro své zasnoubení nosit moderní i tradiční oblečení, saree je jeden oděv, který je součástí jejího trička. Křesťanská saree pro zasnoubení je něco, co je jednoduché, ale elegantní.

Design a látka: Tkanina zásnubní sárí může být hedvábí nebo dokonce síť. Tato volba je na nevěstě. Každá z těchto sárí se dá znovu nosit později v jejím životě. Pokud je to napůl saree, pak to bude také velmi pohodlné.

Další příležitosti k nošení: Může se rozhodnout nosit tuto saree pro jakoukoli příležitost, jako jsou Vánoce, křest jejího dítěte atd.

9. Green Saree for Engagement:

Green Saree for Engagement

Zelená je barvou závisti, ale pro indickou nevěstu je to jedna z nejlepších barev pro její zasnoubení. Zelená saree pro zapojení může být v různých odstínech zelené. Nejoblíbenější je samozřejmě tmavě zelená a poté přichází papouškově zelený odstín.

Design a látka: Zelená saree se často nachází v hedvábných sareech, protože bohatý odstín barvy dokonale vychází z hedvábí. Bohatost zásnubní sárí je vidět v tmavě zelené barvě. Zlatý okraj zari na saree je také ideální pro speciální funkce, jako je zapojení.

Další příležitosti k nošení: Zelenou barvu v saree lze nosit při všech zvláštních příležitostech, jako jsou festivaly, oteplování domu atd.

10. Kerala Hindu Engagement Saree:

Kerala Hindu Engagement Saree

Zásnubní sárí Kerala jsou obvykle jednodušší v designu a stylu. Ve srovnání se svatebními sárí nejsou příliš bohaté. Barvy mohou být neutrální, ale výrazné.

Design a látka: Zásnubní sárí Kerala Hind je jednou z nejlepších sárí, které ženy mohou nosit. Jednoduchá hranice, jako je zari nebo práce s vlákny, je to, co tyto sarey odlišuje. Můžete si vybrat ze široké škály barev v hedvábí, které je preferovanou tkaninou.

Další příležitosti k nošení: Zásnubní saree je něco, co může nevěsta nosit pravidelně i při jiných příležitostech, jako je Onam, Vishu atd..

Která blůza je vhodná pro zásnubní sárky:

Pro zásnubní saree je lepší mít hedvábnou saree, která bude vypadat stejně bohatě jako samotná saree. Můžete nosit halenky s krátkým rukávem nebo dlouhý rukáv. Některé sarees mají na blůze těžké nitě. Kontrastní barva je dalším hlavním rysem stylu, který najdete na zásnubní saree halence. Nejnovější návrhy sárí pro zapojení vám dávají šanci hrát si také s návrhy na halenku. Tak neváhejte a vyzkoušejte různé střihy a styly pro tento speciální den.

Jak stylovat zásnubní sárky:

Styling vaší zásnubní sárí je věc, kterou je třeba brát velmi vážně. Zde je několik tipů:

  • Můžete se rozhodnout nechat pallu volnou, aby bylo možné zaznamenat bohatou palla práci.
  • Při provádění rituálů můžete připnout pallu a cítit se pohodlně.
  • Pás přes saree dodává trochu dramatičnosti.
  • Pokud se jedná o poloviční saree, můžete se rozhodnout připnout dupattu a předvést část lehenga.

Zásnuby jsou nejdůležitější součástí života nevěsty. Je to vstup do úplně nového světa. Zásnubní sárí je proto důležité, aby vypadala a cítila se dobře. Může to být hedvábný zázrak nebo nejnovější návrhářská síť nebo georgette saree. Ať tak či onak, když je perfektně zakrytý, ukáže nevěstě krásně. Zásnubní saree a její návrhy se neustále mění a výběr toho nejlepšího je skvělá práce. Ujistěte se tedy, že si vyberete tu správnou barvu a látku pro svůj speciální den. Vždy je dobré se rozhodnout pro saree, kterou lze snadno nosit i pro jiné příležitosti, aby neseděla jen ve vaší skříni!!