Zásnuby

5 působivých šatových šatů pro obřad zasnoubení v Indii

Šaty jsou určitě nejjednodušším druhem zásnubních šatů. Některé z nich jsou čistě jednoduché v bílé barvě, zatímco jiné mají těžkou práci a designy. Tajemství skvělého vzhledu na róbě však spočívá ve výběru správné barvy a vzoru. Některé šaty jsou více přizpůsobeny indickému oblečení, zatímco jiné vypadají západně a stávají se tak vysoce moderními zásnubními šaty. Novinka designérů a jejich schopnost ušít něco krásného na míru přichází s velkým přemýšlením a úsilím, často v souladu s preferencí moderní doby. Některé jsou také vyráběny na zakázku, aby se přizpůsobily tělu a pohodlně seděly. Odkud tedy přicházejí vaše nápady? Natáhněte si ponožky a vyhoďte své vstupy, abyste vytvořili ty nejlepší zásnubní šaty všech dob a nechte se inspirovat našimi nápady.

Jak si vybrat správné zásnubní šaty?

Než budeme diskutovat o typech zásnubních šatů, porozumějme základům, jak si vybrat ideální zásnubní šaty. Tyto tipy jsou sdíleny odborníky a designéry, aby vedly nevěsty při správném výběru:

  • Prvním a nejdůležitějším tipem při zvažování šatů je porozumět vašemu základnímu typu těla. To pomáhá při výběru správného oblečení, které lichotí vaší postavě.
  • Styl bez pohodlí není dobrý. Zvláště když je váš velký den a když za šaty utratíte majlant, musíte se ujistit, že jsou šaty pohodlné, a ať se vám dobře dýchá.
  • Vsaďte na barvy, které doplní váš odstín pleti. Toto je věk pastelových barev. Vyzkoušejte jeden z těchto odstínů, abyste vypadali trendy a zároveň elegantně.
  • Vyhněte se silným potiskům a květinám. Díky nim můžete vypadat křiklavě a bombasticky. Zachovejte střízlivost a vyberte si podrobné výšivky a krajkové vzory, abyste vypadaly jako princezna.
  • Koordinované oblečení nevěsty a ženicha je poslední módou této svatební sezóny. Dobře si naplánujte, jestli outfit doplní oblek ženicha a také nastavení pozadí.

Zásnubní šaty v indickém stylu:

Rádi se při zásnubách chlubíte šaty? Pokud ano, řekneme vám, jak jsou šaty naprosto krásné. Ale bude to váš nápad na zásnubní šaty? Zde je několik nápadů na šaty pro zapojení, které se můžete inspirovat a vyzkoušet na vlastní kůži.

1. Návrhářské šaty:

Polovina krásy šatů pochází z barvy, kterou si vyberete. Tyto zásnubní šaty pro indickou nevěstu jsou krvavě rudé a mají designovou práci na trupu. Spodní část je volán jako panenka. Šaty s vysokým výstřihem mají límec, a proto k nim nemusíte hledat vhodný náhrdelník. Spojte jej s vhodnými vlasy a náušnicemi, abyste vypadali nádherně nádherně.

2. Západní šaty:

Západní šaty jsou opravdu fascinující. Dodává se v bílé nebo téměř bílé barvě s velmi minimálním návrhářským dílem. Některé z nich jsou bez rukávů a níže uvedené šaty jsou obvykle krásným volánem. I když by to mohlo být trochu utrpení, nebude to představovat žádné potíže, když uvidíte, jak krásně to vypadá. Dobrá volba pro vlasy a s menším nebo žádným šperkem je způsob, jak toho dosáhnout.

3. Anarkali šaty:

Věděli jste, že můžete upravit anarkali šaty tak, aby vypadaly jako šaty? Dolní část v blízkosti pasu se stává volnější oproti klasickému anarkali, který pevně drží v pase. Spodní část anarkali sportuje řadu designů a prací, které by mohly být těžké, ale přesto úžasně velké. Slaďte ji s tradičními šperky a v této večerní róbě budete působit elegantně.

4. Lehenga šaty:

Líbí se vám vaše lehenga a šaty ve stejné míře? No, tady je klasická kombinace lehenga a šatů, která vypadá níže jako volánová sukně se skromným prošitím ve stylu lehenga nahoře. Jděte do mírně jasných barev a pozvedněte vzhled šatů níže pomocí různých odstínů designu. Vyzkoušejte k tomu tradiční šperky a dobré vlasy.

5. Šaty inspirované Salwarem:

Zde jsou další klasické šaty v indickém stylu. I když to nemusí vypadat „gowny“, zvládá to vzhled šatů níže. Jedná se o šaty šité na kus s malým pasem, kterým prochází dupatta. Dolní část je blíže k tělu a není volná. Dokáže se vytáhnout jako elegantní šaty, s těžkou inspirací z indického stylu. Sladění se správnými šperky doplní vzhled.

Šaty jsou dívčím nejoblíbenějším! Tím, co je činí ještě oblíbenějšími, je klasická kombinace, která začala vycházet dnes. S přílivem nějakého úžasného indického stylu spolu s šaty z něj dělají neodolatelné šaty na šaty pro zapojení. Jsou krásně prošité k dokonalosti a zaručeně padnou na tělo. Nejlepší na nich je pohodlí, které poskytují. Inspirujte se našimi nápady a začněte přicházet s novým trendem. Připravte se na to, že budete příště udávat trendy!