Zářící pleť

Jak získat zářící pleť v zimě?

Máte rádi zimní sezónu? Většina lidí prožívala těžké období, protože udržení zdravé a zářící pokožky je zásadní. Jak víte, pokožka se může stát suchou a také bez vlhkosti. V zimě se péče o pleť stává prioritou pro získání zářící pokožky. Všichni lidé mají různé typy pleti a jen málo z nich dostane v zimě růžovou záři na tváře, zatímco jiní přicházejí do styku se suchostí pokožky obličeje, nohou a rukou.

Typ tónu pleti, který spojujete s nedostatkem kontaktu se sluncem, je smrtící bělost. Jakmile jste všichni pohlceni a „nemocným“ vzhledem, začne vám v zimě chybět zdravý lesk sluncem políbené pokožky.

Jak získat zářící pleť v zimě

Jak získat zářící pleť v zimě:

Zde jsou nejlepší tipy pro získání zářící pokožky v zimě následujícím způsobem:-

1. Vezměte si okurku, abyste si vzali šťávu, a masírujte šťávu na obličej. Několikrát ho nechte zapnutý a příště jej smyjte. Je to skvělý přírodní prostředek pro zářící pokožku. Rovněž sníží tmavý kruh pod očima.

2. Jako alternativu k umělé masti používejte tělové oleje k tření pokožky. Můžete si protřít tělo uklidňujícím olejem, jako je olivový nebo hořčičný olej, o půl hodiny dříve, než se koupete. Zajistí, aby se olej do pokožky, která pokračuje, promáčel, a nabídl tak vaší pokožce vlhkost ještě po umytí. Výhodou je, že se mastnota a mastnota z vaší pokožky umyjí, ale vlhkost se udrží.

3. Vytvořte pastu s množstvím ovesných vloček plus mléka. Umístěte jej na obličej a nechte ho uschnout. Lehce vydrhněte obličej odstraněním veškeré odumřelé kůže z obličeje. Výskyt odumřelé kůže způsobuje, že pokožka působí smrtelně.

4. Mandlový olej hraje důležitou domácí péči o zářící pokožku během zimy. Tento olej je prospěšný pro zvlhčení obličeje třením obličeje i rukou. Zůstaň na noc. A ráno získáte pružnou pokožku.

5. Na rozdíl od krémů je tělové mléko mimořádně vhodné pro vaši pokožku po celou zimu. Olej má tekutou rovnoměrnost a pomazánky jsou jemnější než krém. Takže krém díky své tloušťce zpevní silnou vrstvu na vaší pokožce, i když krém vytvoří hladký film bezpečí.

6. Pořiďte si zvlhčovač a naneste ho na kostku ledu. Třete obličej touto kostkou ledu asi 5 minut. Místo hydratačního krému můžete také použít mléčný krém.

7. Namažte celou domácí pleťovou masku připravenou krémem jako dno jejich receptů na normální pleť. Krém na obličej od medu vám pomůže získat světlou pleť a hydratovat vaši pokožku najednou.

8. Pokud si dáte horkou vodní lázeň, pak je to jeden z hlavních důvodů, proč v zimě ztratit několik lesků. Horká voda je zodpovědná za sušení pokožky a také vypadá drsně. Proto se musíte koupat v teplé vodě.

9. Smíchejte trochu medu s citronovou šťávou. Tuto pastu naneste na obličej, nohy, krk, ruce atd. Nechte ji usadit přibližně 15 minut. Poté opláchněte studenou vodou. V zimě pomáhá pokožce zářit.

10. Naneste širokospektrální opalovací krém na obličej i ruce asi o 30 minut dříve, když vyjdete ven. To je proto, že; zimní slunce se spojuje s oslněním sněhem, které může poškodit vaši pokožku.

11. Je životně důležitý pro udržení hydratace pokožky v zimě. Pijte tedy spoustu vody a vyhýbejte se sodě spolu s alkoholem.

12. Pokožku několikrát zvlhčete. Na cestách si každých pár hodin navlhčete ubrousky a vyčistěte si obličej, aby se na obličeji neusazoval prach. Poté pokaždé naneste na obličej denní krém.

Zdroj obrázku: Shutterstock