Wellness & Spa

16 pozoruhodných designů saun pro domácnost

Design sauny Polisem Katharsys modrý

Sníte o zajímavých Návrhy sauny ve vlastních čtyřech zdech? Proč ne! Splňte si tento sen a užijte si malou wellness oázu doma. Když je venku zima a nepohodlí, hledáte teplo domova. Sauny jsou po staletí oblíbeným místem relaxace a odpočinku. Nejnovější návrhy fungují bez problémů a lze je nastavit v jakékoli místnosti.

Klasický design severské sauny

Finské sauny-klasické Tylo

Sauny podporují zdraví souhrou chladu a tepla. Teplo uvolňuje svaly a stimuluje oběh. To tělo značně zpevňuje. Tradiční finské sauny jsou vždy trendy a funkční. Nabízejí perfektní relaxaci při 80 a 90 stupních a suchý vzduch. Výrobce sauny Klafs nabízí jak klasický, tak moderní design pro domácnost. Nejlepší relaxaci najdete za skleněnými dveřmi. Ergonomické projekty již získaly zlato na IF Design Awards. Struktura souboru sauna je vyroben převážně ze skla, hliníku, oceli a dřeva.

Konvenční a moderní prvky designu sauny

Vnější design biorytmu Klafs Saunadesign

Návrh na obrázku níže provedla společnost Effegibi. Tradiční prvky, jako jsou útulné cedrové lavice, jsou kombinovány s moderními prvky – například s bezrámovými skleněnými dveřmi od Sky Decorative Návrhy sauny. Užijte si více saun v luxusním prostředí. K nejlepšímu zotavení přispívají 2–3 z nich, které netrvají déle než 10–15 minut, s přestávkami na odpočinek.

Inovace designu

Nápady na vybavení koupelny-Effegibi

the Návrhy sauny v dnešní době se již stal návrhářským objektem. Výrobcům saun se to líbí Effegibi vytvářet kreativní, prostorově úsporné a inovativní návrhy pro obytné prostory.

Infrakabiny

Infračervená kabina Sunlighten Design

Infračervená kabina je alternativou k finské Sauny. Jejich topení funguje na infračerveném základě. Infrasauna má oproti parní sauně nebo tradičním saunám určité výhody, po několika minutách má rychlý blahodárný účinek. Moderní infračervené kabiny od Sunlighten nejen uvolňují svaly, ale snižují krevní tlak, měří puls a stimulují spotřebu kalorií. Nejmodernější může také působit proti některým kožním problémům. Sunlighten jako vždy preferuje přírodní materiály – kanadský cedr, lípu nebo teak.

Další prvky designu luxusních saun

Skleněná sauna klafs Hi Tech

Zapuštěná světla a podlahové vytápění vytvářejí relaxační, jemnou atmosféru. Hi-tech Návrhy sauny nechte teplotu upravit podle potřeby. Nabízejí také možnost poslouchat FM rádio a CD přehrávač, součástí jsou také takzvané zvukové a vibrační možnosti a armona a barevná terapie.

Hi -Tech inovace – Kung designový projekt

Sauna design-Kung Spa Wellness

Italský výrobce Deva překvapuje originalitou a kreativitou. Jeho projekty dřevěné sauny jsou estetické a funkční a zajišťují dokonalý lázeňský zážitek doma. Amerec na druhé straně navrhuje terapeutické infračervené sauny pro sportovní a terapeutické využití.

Domácí lázně a wellness

Domů Spa-Wellness Jacuzzi Sascha Design

Jacuzzi Sascha a Spas Wellness mají skvělé nabídky na veškeré wellness vybavení ze dřeva, skla, oceli a pryskyřice – hammam, římskou koupel, vonnou sprchu s LED světly, vnitřní lavice a podložku s dotykovým displejem na nástěnné desce a další.

Kompletní vybavení pro domácí lázně

Jacuzzi Sasha-Home Spa Design

Projekt pro parní saunu pro domácnost od Tylo

Zařízení Tylo Vital Wellness Spa

Infračervená kabina Deva – vhodná do každé místnosti

Infračervená kabina Deva

Zahradní sauna od Vana – ve tvaru válce

Sauny pro Badebottiho na nádvoří

Pohled na interiér Klafs – ultra moderní design

Design interiéru Klafs Biorhythm

Parní lázeň Klafs Charisma

Parní lázeň Klafs Charisma Design

Nápady na nábytek od Polisem – moderní interiér

Polisem interiérový design

Ideální standardní design Nápady pro interiérový design – kompaktní kabina

Ideální standardní sprchová kabina Tris se sprchovým koutem

Nápady na design interiéru v italském stylu Loket

Italský interiér Elle Design