Vztahy

Jak se vyhnout lidem, které nemáte rádi?

Nejlepší způsob, jak ignorovat nebo se vyhnout někomu, koho opravdu nemáte rádi, je dostat se mu z cesty. Ano, to se snadněji řekne, než udělá, zvláště když někdy ti nejnenáviděnější zůstávají ve vašem vlastním domě. Není však nemožné se někomu úplně vyhnout. Dnes bychom o tom chtěli hovořit více, proto prosím čtěte dále a buďte o tom dobře informováni.

Ignorovat někoho je stejně dobré jako být lhostejný k potřebám lidí. Pokud například vytrvale mluví s vámi nebo se s vámi potlouká, dejte jim chladné rameno. Řekněme, že s vámi chce jít ven a setkat se s vašimi přáteli u kávy. Čas byl stanoven na 17:00, je téměř 16:30 a neexistuje způsob, jak by otravný člověk ustoupil.

Takže chcete ignorovat:

Neváhejte se osprchovat, dobře se obléknout a vyjít ven, aniž byste je o tom informovali. Užijte si večer venku; Ztište telefon a vraťte se domů, kdykoli budete chtít. Pokud se vás ten člověk na něco zeptá, jestli je necháte za sebou, buď mu řekněte, že měli být připraveni, protože je o vás známo, že jste časově nároční, nebo prostě jděte kolem nich a promluvte si s kýmkoli jiným doma. Když se na ně podíváte a jejich potřeby, vysílá to zprávu, že byste raději neměli vědět o jejich existenci ve vašem životě, než byste je měli označovat.

Dalším způsobem, jak poslat ostrou zprávu o lhostejnosti, je vyhnout se jejich hovorům, zprávám, textům z telefonu a také zprávám nebo e -mailům z aplikací. Pokud se vás zeptají, proč neodpovídáte, dejte jim najevo, že jste příliš zaneprázdněni tím, že pomáháte někomu, koho nenávidí, pomáháte lidem, kteří pomoc opravdu potřebují nebo si možná pomáháte dokončit úkol zásadního významu, zbytek může počkat.

To, že se někomu vyhýbáte, neznamená, že ho nenávidíte, to znamená, že ho v tuto chvíli opravdu nepotřebujete. A vždy jim můžete ukázat důvody, proč je nechcete mít u sebe. Například nehygienické, neukázněné chování na veřejnosti, nevhodné chování, špatné stravovací návyky, způsob, jakým se oblékají, chodí, mluví, komunikují, komentují online, možná právě oni byli důvodem, proč s vámi teď vaši přátelé nemluví kvůli drby šíří tato jedna osoba.

Volba je na tobě:

Nikdo vám ve skutečnosti nedokáže říct, jak se někomu vyhnout nebo jej ignorovat. Pokud je online, můžete se této osobě zcela vyhnout změnou nastavení na vašich poslech a stránkách sociálních sítí. Zablokujte osobu a on nebo ona by byla odsouzena k zániku a přehrazena.

Pokud někdo přijde se svými tématy, příběhy nebo rozhovory, řekněte mu, že vás to nejméně zajímá, nebo poslouchejte hudbu pomocí špuntů do uší. To by vyslalo silnou zprávu, že vás opravdu nezajímá život, pohoda nebo cokoli jiného. A navíc by to také lidem řeklo, že opravdu chcete, aby nedělali nic ve vašem osobním a soukromém prostoru.

jak se vyhnout lidem, které nemáte rádi

Jen pro případ, že byste s nimi náhodou sdíleli stejnou místnost, prostor nebo třídu; nenechte je sedět blízko vás. Omluvte se a změňte své místo, promluvte s úřady nebo s někým starším doma a odstěhujte se. A pokud v případě, že budete muset mluvit s osobou, které se chcete vyhnout, neprovádějte vůbec žádný oční kontakt. Stačí se odstěhovat nebo se dívat skrz osobu a žít svůj život. Pamatujte, že na konci, jak již bylo zmíněno, jde o vyhýbání se osobní poznámce a jen vy byste nejlépe věděli, co by ve vašem případě udělalo zázraky.