Vztahy

6 překvapivých způsobů, jak říct svému manželovi, že jste těhotná

Těhotenství je jednou z nejúžasnějších fází života ženy, která přináší nezměrné štěstí. Je to ovoce lásky a krásného vztahu. A když si uvědomíte, že jste těhotná, máte radost, když překvapíte svého manžela zprávami o miminku! Ale hledáte nápady, jak překvapit manžela těhotenstvím?

Přestože je internet zaplaven různými způsoby, jak překvapit manžele těhotenstvím, sestavujeme ty nejoblíbenější a skutečné čelisti. Vyberte si z těchto nápadů své oblíbené, abyste překvapili svého manžela těhotenstvím a užili si to!

Darujte těhotenskou testovací soupravu jako dárek:

Pokud jste dobří ve slovech, pak nic takového neexistuje. Vždy můžete mít báseň nebo psaní, které je zajímavé, romantické a zároveň ho informuje o vašem těhotenství. Zapisovat si to byl vždy jeden z prvotřídních způsobů, jak svému manželovi říct, že jste těhotná. To, jak si zahrajete se slovy, bude záviset na vaší kreativitě a nápadech.

Možná to budete chtít vyjádřit jednoduchými slovy jako: „Takže, jste připraveni na malé překvapení, které vás čeká?“ nebo může být „Jste připraveni na úžasnou trojku?“ nebo ukažte prstem na jeho mírně odrostlé bříško a řekněte: „Máte tam také dítě?“

Zapište si:

Pokud jste dobří ve slovech, pak nic takového neexistuje. Vždy můžete mít báseň nebo psaní, které je zajímavé, romantické a zároveň ho informuje o vašem těhotenství. Zapisovat si to byl vždy jeden z prvotřídních způsobů, jak svému manželovi říct, že jste těhotná. To, jak si zahrajete se slovy, bude záviset na vaší kreativitě a nápadech.

Vyzvedněte si nezapomenutelné místo:

To se bude lišit od člověka k člověku o tom, které místo bude pro ně nezapomenutelné. Existují lidé, kteří by chtěli jít do své oblíbené restaurace a informovat o novinkách při romantické večeři, a pak jsou tu další, kteří by chtěli jít na své náboženské místo a podělit se o novinky. Existuje nespočet míst, která lze vybrat pro dobrou paměť, pokud jde o sdělení vašeho manžela, že jste těhotná.

Dej mu věci s tatínkem:

Tím, že svému manželovi dáte otcovskou výbavu pro dítě, určitě porozumí tomu, co chcete říct, aniž byste používala slova. Má to být docela zajímavý, romantický a jednoduchý způsob, jak předat dobrou zprávu svému manželovi. Naplánujte si a kupte tátovu výbavu, kterou si myslíte, že bude milovat. K dispozici jsou tatínkové hrnky, zástěry, trička a mnoho dalšího. Dětské boty a trička mu lze také přinést a obdarovat. Toto je účinný způsob, jak dosáhnout svého cíle.

Plán překvapení:

Existuje více než tisíc a jedno překvapení, které lze vymyslet, aby oznámili své těhotenství. Například při večeři na jídelním stole můžete vždy položit třetí malý talíř na jedno sedadlo a nechat ho hádat. Podle toho, jak přemýšlíte, lze naplánovat mnoho dalších překvapení. Toto je dobrý způsob, jak předat zprávu manželovi.

Dejte mu zprávy:

Pro ty, kteří si nejsou jisti reakcí svého manžela, je nejlepší nic neplánovat a být o tom přímí. Dejte mu zprávy, které říkají, že jste těhotná, a počkejte, až zareaguje. Doporučuje se však být dobrým posluchačem a vidět, co říká. Nereagujte dřív než on. Je to jeden z praktických způsobů předávání novinek.

Když se vám dvěma stane to nejlepší, proč si něco nezahrát a udělat z toho nejpamátnější oznámení? Ze seznamu způsobů, jak říct svému manželovi, že jste těhotná, vyberte ten nejlepší, který vás inspiruje, a zahrajte si to! Šťastné těhotenství!