Vzhled interiéru

Zařizování námořního bytu: takto vnesete pocit dovolené do svých čtyř zdí!

Zvláště v zimě, kdy je venku šeď a zima, toužíme po teplých letních dnech a krásném výhledu na moře, kam oko dohlédne. Nemusíte však chodit na pláž, abyste se cítili jako u moře. Ukážeme vám, jak zařídit byt v námořním stylu a zažít plážový nádech doma. Nechte se inspirovat našimi nápady na námořní dekoraci!

Námořní zařízení: barvy, materiály a dekorace

Fototapeta s kotvami v obývacím pokoji

Námořní styl nábytku se vyznačuje svěžími barvami a přírodními materiály. Bílé tóny jsou kombinovány s modrými a červenými akcenty a přirozeným vzhledem dřeva. S nějakým pěkným ratanovým nábytkem, originální dekorací na zeď nebo flotamem z vaší poslední dovolené na pláži můžete dát svému bytu námořní vzhled, aniž byste ho kompletně renovovali. Ať už v obývacím pokoji, dětském pokoji, ložnici nebo koupelně – s námořním vybavením si můžete tento prázdninový pocit rychle a efektivně přinést domů.

Nástěnný design v námořním stylu

Námořní fototapeta v ložnici

Nástěnný design je možná nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak změnit efekt a charakter místnosti. Ať už s novým nátěrem, hezkou nástěnnou malbou nebo tapetou – pokoje rychle získají zcela nový vzhled. Pokud chcete vybavit byt námořně, pak design stěn hraje rozhodující roli. Bílá je dokonalá jako barva stěny a lze ji skvěle doplnit akcentní stěnou. Co třeba nějaké čerstvé odstíny modré v ložnici, které znovu vytvářejí vlny? Nebo ještě lépe s jedním Fototapeta moře, který přináší podmanivý pohled na moře do vašeho vlastního obývacího pokoje? Možnosti originálního designu stěn v námořním stylu jsou stejně nekonečné. na myredro.de Najdete zde například širokou škálu plakátů, tapet a nástěnných maleb, které dokonale odpovídají tomuto tématu.

Ratanový nábytek dodá domovu plážový nádech

Námořní plakát v boho obývacím pokoji

Kromě vhodného designu stěn můžete svůj byt vybavit i námořně novým kusem nábytku. Ratan například už dávno přestal být materiálem jen pro zahradu a skvěle se hodí k tomuto stylu zařizování. Několik ratanových židlí v jídelně vytváří uvolněnou a útulnou atmosféru a skvěle se hodí do námořně zařízené místnosti. Velké ratanové křeslo je naproti tomu příjemným doplňkem trendového boho-chic stylu a krájí jemnou postavu jak v ložnici, tak v obývacím pokoji. Ve spojení s některými námořními dekorativními prvky by takový nábytek přinesl do domu pocit dovolené.

Sada akcentů s textilem v tmavě modré a červené barvě

Námořní galerie Zeď v obývacím pokoji

Pokud nechcete svůj byt renovovat, ale jen jej osvěžit, jste s textilem rozhodně na správné cestě. I pár nových dekorativních polštářů nebo ladící ubrus dokáže v interiéru zázraky. Barevná paleta námořního stylu zahrnuje především trojici barev bílá, tmavě modrá a výrazná červená. Pokud se vám ale líbí trochu jemněji, můžete zvážit takzvaný Hamptons Style. U tohoto stylu bydlení spíše přicházejí v úvahu neutrální barvy, jako je bílá, béžová nebo krémová.

Dobrou volbou pro námořní zařízení by bylo nahradit starý gauč novou, tmavě modrou pohovkou a kombinovat ji s doplňky ze dřeva, ratanu, juty nebo bavlny. Tato kombinace připomíná vybavení plážových domů a lze ji také báječně implementovat do vlastních čtyř stěn.

Zařiďte a vyzdobte svůj byt s námořní tématikou

Zařiďte a vyzdobte si byt v přímořské atmosféře

Pokud jde o výzdobu v námořně zařízeném bytě, flotsam, který jste nasbírali během poslední dovolené u moře, je skvělá volba. Mušle, mořské ježky, hvězdice atd. Můžete naaranžovat do krásných skleněných nádob a odložit na poličku. Námořní doplňky, jako jsou kotvy, záchranná kolečka, lana a rybářské sítě, šíří ještě více prázdninové nálady a budou vám každý den připomínat moře. Zde však platí pravidla minimalismu. Neměli byste to přehánět, jinak to rychle začne být sýrové.

Námořní styl bydlení lze tedy bez velkého úsilí implementovat do vašich čtyř zdí. Dokonce i krásné tapety s mořským motivem, sladěný nábytek v neutrálních barvách a několik námořních prvků jako dekorace jsou zcela dostačující pro přeměnu bytu na oázu relaxace.

Moderní zařízení s námořními prvky, ratanové lampy na plážové židli