Vzhled interiéru

Zařízení v moderním asijském stylu – 2 nápady interiéru

vybavení moderního asijského stylu bytový design nápad tchaj -wan

Pokud jde o asijský styl interiérového designu, často se používají tradiční doplňky a akcenty, které se ale nelíbí každému. To platí zejména pro milovníky moderních interiérů. Proto musí být pro tyto lidi také vytvořena dokonalá rovnováha – mezi tradičně asijskou a minimalistickou moderní. Dva byty s Interiér v moderním asijském stylu, které vám představíme, ukážeme, jak to lze implementovat. Oba se nacházejí na Tchaj -wanu a ukazují, jak je v těchto zeměpisných šířkách navržen moderní interiér. Obzvláště nápadné jsou průmyslové akcenty zařízení. Sbírejte inspiraci pro svůj vlastní originální interiér a zařízení v moderním asijském stylu.

Zařízení v moderním asijském stylu s industriálními akcenty

vybavení moderní asijský styl přízvuk zeď rez optika beton posezení kov

V prvním příkladu moderního asijského stylu interiéru je industriální styl, který je vytvořen kovovými akcenty, okamžitě patrný. Obývací pokoj zdobí kovový panel s rezavým vzhledem. To je hned vedle betonové zdi, která vytváří zajímavý kontrast. Moderní reflektory tyto stěny osvětlují a také nechávají vyniknout.

Moderní dekor v asijském stylu v obývacím pokoji

zařizování moderního asijského stylu minimalistický nábytek béžový hluboký vlasový koberec

Zde můžete vidět, jak je kov zastoupen v nábytku, s nohami vyrobenými z tenkého designu. Industriální styl je tedy navržen v jemnější formě. Eleganci, která vzniká v zařízení v moderním asijském stylu, ještě více zdůrazňuje lehká pohovka a béžový koberec s hlubokým vlasem. Zajímavý efekt vytvářejí také zrcátka ve vestavěné poličce za sedací částí. Na jedné straně působí prostornějším dojmem, na druhé straně odrážejí světlo a rozjasňují obývací pokoj.

Otevřený obývací prostor s barevnými akcenty

zařízení v moderních asijských barvách zdůrazňuje akcenty modro -červené obývací části

Celkově je k dekoraci moderního asijského stylu použita neutrální barevná paleta. Existují však také některé barevné akcenty, včetně polštáře s benzínovým modrým hodem a červené jídelní židle, která je kombinována s bílými a černými.

Neutrální zřízení

Vybavení moderního asijského stylu otevřený obývací prostor jídelní stůl kmen stromu

Pokud jste si všimli, že jednotlivé oblasti skutečně otevřeného obývacího prostoru s vybavením v moderním asijském stylu jsou navzájem přesně ohraničeny, pak byste měli vědět, že to má svůj specifický důvod. Sedací část je například opticky oddělena od zbytku zvýšeným stropem, zatímco kuchyň a jídelní část zdobí dřevěné panely.

Stůl na kmen stromu v jídelně

vybavení moderní asijský styl přírodní přízvuk jídelna kmen stromu stůl

A když už jsme u jídelního koutu – jídelní stůl je skutečný klenot. Vzhled kmene stromu vytváří teplý a přirozený akcent uprostřed monochromatického a průmyslového interiéru. Zde najdete také velké zrcadlo. Zabírá velkou část zdi. Efekt je stejný: prostorná místnost s nábytkem v moderním asijském stylu.

Kuchyňský design v moderním asijském stylu 

vybavení moderní asijský styl kuchyně průmyslová dřevěná stěna zrcadlová stěna

V jídelně a v kuchyni je navíc patrné, že k navrhování nábytku v moderním asijském stylu se používá několik různých typů povrchů. Můžete najít jak hladké a lesklé, tak i matné povrchy.

Nábytek ve světlých a tmavých barvách

vybavení moderní asijský styl kuchyně betonový vzhled stěnová jednotka průmyslová

Zde získáte další pohled na obývací část s akcentovanou stěnou a zařízení v moderním asijském stylu. Souhra světlých a tmavých barev byla implementována opravdu úspěšně a zajišťuje příjemné prostředí.

Moderní skládací dveře

zařizování v moderním asijském stylu industriální akcent skládací dveře kovové okno

Tyto působivé skládací dveře jsou vyrobeny z černě lakovaného kovu a oddělují obývací část od malého salonku, který lze využít jako pracovní prostor. Velké tabule ve dveřích nechávají světlo proudit z místnosti do obývacího pokoje s nábytkem v moderním asijském stylu.

Jednoduché zařízení v obývacím pokoji

vybavení moderní asijský styl studie jednoduchá konzolová židle kožená roleta dřevo

Studovna je velmi jednoduše zařízená. Převládají světlé barvy. K nábytku patří nízká konzola a semišová stolička. Vrcholem moderního asijského stylu jsou dřevěné žaluzie, které zajišťují soukromí.

Monochromatický interiér ložnice

vybavení moderní asijský styl ložnice elegantní monochromatický závěs šedá zeď

V ložnici najdete monochromatický interiér. Tu tvoří atraktivní šedá zeď z kamene, šedé závěsy, stejně jako bílá postel a hnědé dlaždice ve dřevě. Toto zařízení v moderním asijském stylu vyzařuje eleganci.

Koupelna

vybavení moderní asijský styl koupelna monochromatický otevřený sprchový kout

Ze šedého kamene je vyrobena také monochromní koupelna s nábytkem v moderním asijském stylu. K modernímu vzhledu přispívají také kulatá umyvadla ve tvaru mísy a otevřená sprcha.

Rozložení

vybavení moderních asijských stylů půdorysu byt design pokojů

Podívejte se ještě jednou na půdorys půdorysu bytu s vybavením v moderním asijském stylu. Má dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou. K dispozici je také toaleta pro hosty a balkon.

Nábytek v moderním asijském stylu – byt s organickými tvary

zařizování moderního asijského stylu patchwork koberec šedé modré okno vpředu

Tento byt byl speciálně zrekonstruován a navržen podle přání malé rodiny se dvěma dětmi. I zde je zařízení v moderním asijském stylu. Otevřený obývací prostor podporuje rodinné aktivity, zatímco soukromé ložnice zajišťují potřebný klid a pohodu.

dekor v moderním asijském stylu interiéru obývacího pokoje světlý nábytek

Zvláštní útulnosti je dosaženo nábytkem v přírodních, světlých barvách. Konferenční stolek představuje také organické tvary. Vestavěné lampy a originální nástěnná lampa na zeď poskytují potřebné osvětlení v moderním asijském stylu.

vybavení moderní asijský styl luxusní otevřený obývací prostor stěnová jednotka bílá

Moderní kuchyně s jídelním koutem je hned vedle obývacího pokoje s nábytkem v moderním asijském stylu. Poměrně tmavý design podlahy a nábytku dává moderní bílé kuchyni obzvlášť vyniknout.

vybavení moderního asijského stylu organický konferenční stolek béžová židle

Také v tomto bytě, s vybavením v moderním asijském stylu, jsou akcenty nastaveny pomocí barev a také jemným způsobem. Modrošedý patchworkový koberec, stejně jako dekorativní polštáře na pohovce, poskytují různé barvy. Bílá, poloviční výšková dělící stěna slouží nejen jako nástěnná jednotka, ale kromě velkých oken také prosvětluje místnost a poskytuje zajímavý kontrast k šedé podlaze.

vybavení moderní asijský styl neutrální barvy mramorová stěna dřevo vypadat dlaždice

Celé zařízení v moderním asijském stylu se vyznačuje jasnými a rovnými liniemi, které najdete mimo jiné v podlahových dlaždicích a částečně vyčnívajících mramorových deskách zdi.

vybavení moderního asijského stylu knihovna nápad stůl dřevo práce

V bytě je dokonce knihovna s vybavením v moderním asijském stylu. A přestože je to malý prostor, je zde velký stůl, který vám zpříjemní čtení, práci a psaní domácích úkolů a rodinnou aktivitu.

dekor v moderním asijském stylu knihovna kolekce osvětlení levitační efekt

Kromě knih jsou dřevěná razítka ze sbírky majitele také uložena v knihovně a zvýrazněna efektivním nepřímým osvětlením. Spodní okraj police je také osvětlený, takže vypadá, že se vznáší. Atraktivní zařízení v moderním asijském stylu!

Zařízení v moderním asijském stylu chodby tmavé stěnové panely s dřevěným vzhledem

Na chodbě byla pro stěny zvolena tmavá barva, zatímco podlaha je světlá. Nástěnný design na chodbě s nábytkem v moderním asijském stylu se provádí pomocí stěnových panelů z tmavého dřeva.

zařízení moderní asijský styl kamenné šedé dlaždice koupelna monochromatický

Různé druhy tmavého kamene zdobí stěny a podlahy v koupelně, která je vyzdobena v moderním asijském stylu. Výsledkem je monochromatický vzhled, který vyzařuje plnou eleganci.

vybavení moderní asijské stylu studovny půdorys jednotky bílé stěny

Zde vidíte pracovní prostor, který se nachází přímo za nástěnnou jednotkou v obývacím pokoji. Na jedné straně je oddělený, na druhé straně umožňuje pracovníkovi účastnit se aktivit v obytném prostoru. V půdorysu můžete opět vidět celou dispozici pokoje s vybavením v moderním asijském stylu.

Můžete najít návrháře prvního bytu tady.

Návrh druhého bytu od Allness design.