Vzhled interiéru

Zařiďte si byt moderně – designový nábytek od Zontamobili

Moderní nápady na byt v Zontamobili

Pokud máte své Zařiďte si byt moderně a máte velmi rádi italský styl, máme pro vás perfektní řešení. Sbírky moderního designového nábytku od Zontamobili jsou světově proslulé a pro mnohé pravděpodobně nejkrásnější nábytek na světě. Tato společnost dokázala vytvořit mimořádný nábytek, který je nejen pohodlný, ale také atraktivní.

Zařiďte si byt v moderním stylu – v italském stylu

červená modrá židle Design-Zontamobili

Zajímavý nábytek vytváří obzvláště útulnou atmosféru. Všechny výrobky Zontamobili se liší svou jedinečností a originalitou. Motivovaní talentovaní designéři pracují s vášní a intuicí a vždy mají kreativní nápady, jak je získat Zařiďte si byt moderně umět. Dřevěný nábytek Zontamobili je na trhu velmi úspěšný a přitahuje pozornost odborníků z celého světa.

Zařiďte si svůj byt moderně – bohatá paleta barev od Zontamobili

Nápady na vybavení ložnice Zontamobili

Společnost byla založena před více než 40 lety v severní Itálii. Společnost se vždy snažila vytvořit něco mimořádného a jedinečného – něco nejvyšší kvality. Nabízí vzácná a originální umělecká díla, se kterými lze Zařiďte si byt moderně umět. Zontamobili chce vytvářet nadčasové návrhy nábytku, protože móda není vždy tím nejdůležitějším. Pokud jde o originalitu, lze říci, že společnost ve skutečnosti má inovativní perspektivy.

Tipy pro ekologický design interiéru

bílý nábytek interiér-Zontamobili

Přestože je většina nábytku vyrobena ze dřeva, společnost je velmi šetrná k životnímu prostředí. Dřevo je dodáváno pouze z regenerovaných lesů a poté pouze natřeno certifikovanými akvarely. Společnost usiluje nejen o výrobu mimořádného nábytku, ale také o zlepšení obytných prostor a kvality života. Pokud tedy máte své Zařiďte si byt moderně a také chcete chránit životní prostředí, vybírejte z nové generace ekologického nábytku Zontamobili.

Nápady na vybavení ložnice v královském stylu

Ložnicový dekor-lustr v královském stylu

Design jídelny s bílými židlemi

Interiér jídelny-bílé židle, dřevěná podlaha

Stylové vybavení prostoru domácí kanceláře

domácí kancelář interiéru interiéru černobílého koberce

Zajímavé obložení stěn – tapety s květinovými vzory

Tapeta na zeď-květinový vzor