Vzhled interiéru

Útulný dřevěný obklad uvnitř od společnosti Bertram Architects

Báječné spisovatelské studio v Los Angeles

Lookout-Residence-Bertram-Architects-am-hügel

Toto báječné spisovatelské studio postavené pod bujnou polotropickou vegetací se schoulí do skalnatého svahu. Je to perfektní útočiště pro kreativitu. Interiér vychází z velmi pohodlného a stylového Dřevěný obklad v interiérovém designu. Ve své jednoduchosti je dům téměř klášterní a je svátkem dřeva zvenčí i zevnitř.

Útulné dřevěné obložení v ateliéru spisovatele

Writer-Atelier-Bertram-Architects

Pro obložení exteriéru bylo zvoleno teplé, zářící dřevo. To pomáhá sjednotit minimalistický styl s jeho přirozeným prostředím. Přestože je struktura přísně lineární, zapadá do svého okolí díky střídavému uspořádání budov a teras. Okolní zeleň částečně změkčuje geometrii domu.

Rozhledna s dřevěným obložením v interiéru

Lookout Residence bez bazénu

V interiéru plynule pokračoval minimalistický design v celém domě. Dominantní důraz je kladen na to Dřevěný obklad Uvnitř. To umožňuje velmi příjemné a příjemné prostředí pro obyvatele domu. Nábytek se stává rozšířením hlavní konstrukce. V dřevěném interiéru jsou úhledně navrženy postele, skříně a pracovní plocha. Použitím stejného měkkého dřeva jako podlahy je dosaženo štíhlého efektu. Dům je oázou klidu a relaxace, která těží z uklidňujících vlastností dřevěného obložení v designu.

teplá barva dřeva

teplý dřevěný nábytek

Díky nádherně vyvýšené poloze domu se velkými okenními otvory otevírá nádherný panoramatický výhled. Ty si můžete užít ze psacího stolu, takže nepochybně podpoří kreativitu. Na terasách se také rozšiřuje dřevěný obklad v interiéru. Nabízejí další příležitosti k relaxaci a zamyšlení nad odlehlým hlavním místem. Moderní materiály byly použity jako doplněk dřevěného obložení v návrhovém schématu. Beton a kov na vnější straně zůstávají bez ozdob. Vaše vnitřní vlastnosti se těší v jejich základním stavu. Interiér domu nabízí jednoduché neutrální barevné schéma jako pozadí pro bohatství dřeva. Akcentní barvy jsou do dřevěných interiérů střídmě zaváděny jako zářivá oranžová v koupelně.

otevřená kuchyně spojená s obývacím pokojem

otevřená kuchyň spojená s obývacím pokojem

Tento pohodlný úkryt poskytuje perfektní útěk pro zaneprázdněného spisovatele, který chce uniknout z potíží a rušení každodenního života.

od Jaz

Dřevěné obložení v kuchyni

kuchyňská linka s dřevěným obkladem

neutrální barevné schéma v obývacím pokoji

obývací pokoj v neutrálních barvách

dřevěné obklady-dřevěné panely-regály

Jídelna s nádherným výhledem

Lookout-Residence-jídelna-dechberoucí-pohled

Prosklené schodiště Lookout Residence

ložnice s dřevěným obkladem

Lookout-Residence-dřevěný-nábytek-koupelna-design

kouzelné noční osvětlení

Lookout-Residence-Bertram-Architects-after-lighting

Lookout-Residence-panoramic-view-Los-angeles