Vzhled interiéru

Ultramoderní design baru v Šanghaji – pohled do budoucnosti

moderní design baru v Šanghaji futuristický

Tento moderní design baru byl z architektonického studia Kokainová studia navrženo a je to nové moderní místo při návštěvě Šanghaje. Unikátní design okamžitě osloví váš smysl pro estetiku. Bar byl navržen s ohledem na pohodlí a luxus. Přesto má interiér ultramoderní vzhled, který návštěvníka přenáší do budoucnosti díky jedinečné kombinaci barev, stylů a materiálů.

Yu Bar od Kokaistudios – moderní design baru v srdci Šanghaje

moderní design baru v barovém pultu v Šanghaji

Tento jedinečný a moderní design baru, jak již bylo řečeno, nachází se v Šanghaji. Designéři Kokaistudios měli možnost představit svůj skvělý koncept nočního klubu a hotspotu pro obchodní jednání. Za to musíte poděkovat Grónské skupině, která je ve skutečnosti přední realitní společností na trhu. Bar Yu se nachází v budově Marriott Luwan, poblíž řeky Lupu. Bar zabírá 28 a 29 pater budovy, což zajišťuje nádherný výhled na město a řeku.

Moderní design baru studií Kokai – nápady a dekorace

moderní design baru v šanghajských skleněných plochách

Ačkoli to moderní design baru Má futuristický nádech, interiér byl ve skutečnosti vytvořen v duchu starověké Číny. Místnost shromáždila mnoho tradičních čínských konceptů interiérového designu na jednom místě. Moderní dekorativní prvky byly zdůrazněny především konstrukcemi ze skla a mozaikovými detaily. Bar je vhodný pro relaxační večer s přáteli i pro formální obchodní jednání. Tento jedinečný a moderní design baru má komplexní architekturu, která oslovuje nejen tradiční návštěvníky z Číny, ale také zprostředkovává dotek mezinárodnosti. Neutrální barevná paleta černé, stříbrné a bílé podtrhuje dokonalou atmosféru pro oslavy nebo neformální setkání s přáteli, rodinou a kolegy z práce. Název tohoto velkolepého interiéru Yu znamená eleganci a exkluzivitu. Proto to tak je moderní design baru tak exkluzivní a elegantní. Spojení skla a pravé kůže vytváří příjemné a útulné prostředí. Tradiční čínské prvky byly diverzifikované díky designu v západním stylu. Unikátní osvětlení a moderní DJ stánek jsou příjemným odklonem od typických interiérových prvků v Číně.

Moderní design baru od Kokaistudios – vizualizace

moderní design baru v oblasti Šanghaje

Že moderní design baru z Yu Baru bylo rozděleno do dvou hlavních oblastí – VIP zóny a hlavní oblasti pro oslavy a obchodní jednání. Když vstoupíte do baru, uvidíte ohromující skleněnou chodbu obklopenou působivými dekoracemi. Průhledná chodba vede do pohodlného prostoru, kde je zařízení určeno pro jakousi přijímací místnost. Povrchy z nerezové oceli zprostředkovávají pevnost a luxus. Červené dekorativní prvky v baru symbolizují čínskou tradici. Čalounění plyšového sedacího nábytku a lesklé dekorace vytvářejí určitý retro pocit a zajišťují pohodlí a relaxaci.

  Střešní terasa s nádherným výhledem na řeku

moderní design baru v šanghajském baru na terase

Skleněná chodba s průhlednými stěnami  

moderní design baru v šanghajské chodbě

Chodba se skleněnou střechou vede na terasu

moderní design baru v šanghajské skleněné střeše

Prosklené stěny poskytují nádherný panoramatický výhled

moderní design baru s výhledem na řeku Šanghaj

Umyvadlo s moderním designem

moderní design baru v šanghajském umyvadle

Tapety na zeď s černými dlaždicemi

moderní design baru v šanghajské toaletě