Vzhled interiéru

To jsou trendové barvy stěn, které by měly v roce 2021 dominovat našim obytným prostorům!

Jako většina lidí se nemůžeme dočkat, až tento rok konečně pomine. Samozřejmě stále neexistuje záruka, že rok 2021 bude bez pandemie, ale v tuto chvíli vypadáme trochu nadějně. Ale bez ohledu na to, co se stane, je vždy příjemné dívat se dopředu a sledovat, jaké nové domácí trendy jsou na vzestupu. Po všech turbulencích v roce 2020 se těšíme na nový začátek a příležitosti, jak v novém roce přidat do našich životů více barev. Které barvy stěn ale budou příští rok trendy??

V době Corony zůstáváme doma

Zde jsme pro vás sestavili předpovědi barev největších výrobců barev a laků na rok 2021. U většiny značek můžete vidět, jaký vliv má koronavirus na trendy barev stěn na příští rok. Vidíme mnoho teplých, uklidňujících odstínů, které zajišťují, že můžeme opravdu odpočívat a cítit se dobře doma. Jemné pastelové barvy a klidné modré a šedé tóny navíc vytvářejí dobrý základ pro barevné dekorace. Existuje ale také trend směrem ke světlejším odstínům, které mají dát našim čtyřem stěnám více barev a štěstí. Nové trendy tedy nabízejí pěknou kombinaci klidných odstínů s pěknými jasnými šploucháním barev.

Barva roku 2021 z Duluxu se nazývá Brave Ground

Trendová barva na zeď do obývacího pokoje 2021 béžově hnědá

Odborníci na barvy v Duluxu vybrali jako trend barvy stěn pro rok 2021 „Brave Ground“. Je to teplý, zemitý odstín, který vytváří pocit stability a klidu. Barva stěny nám dává spoustu prostoru pro změny a kreativitu a lze ji snadno kombinovat s jinými barvami. Pěkné nápady o možných kombinacích Brave Ground najdete v tomto článku.

Barva stěny béžová pro obývací pokoj nebo ložnici Brave Ground

Předpověď barev Dulux Australia na rok 2021 je založena na 3 barevných paletách Ustoupit, vyživovat a resetovat, vyvolat příjemné obrazy relaxace, klidu a pohodlí. Tyto trendy v barvách na zeď dávají pocit obnovy, ale zároveň mají nostalgický nádech.

Neutrální šedá vytváří jemný a moderní vzhled

Trendová barva stěny kamenná šedá pro jídelnu 2021

Ústraní nabízí domáckou estetiku a nostalgickou kombinaci pohodlí a bezpečí. Od spánku přes jídlo a práci až po cvičení se náš domov stal centrem mnoha rušných dnů. To, co kdysi bývalo místem odpočinku a relaxace, nyní ztělesňuje životní prostředí tvořené rodinou, prací a volným časem.

Šedá a modrá vyzařují klid a soustředění

Trendové barvy stěn pro ložnice 2021 šedé a modré

Tlumené zemské tóny vytvářejí harmonické prostředí, které podporuje inspiraci a kreativitu. Protože se náš soukromý a pracovní život stále rozmazává, měli bychom naše pokoje odpovídajícím způsobem upgradovat, aby byla zachována kombinace funkčnosti a pohodlí. To nabízí maximální rozsah flexibilního bydlení.

Jemné modré a šedé tóny se perfektně kombinují se zemitou hnědou a vínovou

Trendové barvy stěn 2021 Retreat

* Zajistěte, aby se názvy barev stěn Dulux v Německu neshodovaly. Uvedené palety barev a příklady by měly sloužit jako inspirace pro vaše barevné volby. 

Tmavě olivově zelená uvolňuje smysly v ložnici

Trendová barva na stěny do ložnic tmavě olivově zelená

V dnešní době jsme všichni digitálně nasyceni. Živit povzbuzuje nás, abychom byli přítomni v daném okamžiku, a způsobuje opětovné ocenění přírodních krás. Paleta barev je založena na teplých neutrálních barvách a vzbuzuje nový zájem s akcenty ve žluté a zelené. Jednoduché odstíny jsou inspirovány přírodou a vytvářejí klidnou atmosféru, která oživí váš domov a vyživí duši.

Trendové barvy stěn 2021 Nourish

Hravé retro barvy se vrací na scénu

bílá se šedým podtónem do obývacího pokoje

Silnější barvy z Resetovat-Palette, podívejme se do budoucnosti s optimismem. Živé barvy a zábavné retro barvy vrací 70. léta zpět. Kombinace terakotové červené, benzínové modré a máty zaručeně zvedne náladu!

Obnovit barvy stěn trendů 2021

Návrh moderní kuchyně s retro nádechem

Trendy barvy stěn pro kuchyně: světle zelená, růžová a chilli červená

Trendová barva na zeď 2021 od Benjamina Moora: Aegean Teal

Oddělovací stěna barva 2021 tyrkysově modrá

Americký výrobce barev Benjamin Moore zvolil jako trendovou barvu stěny pro rok 2021 jemnou, uklidňující modrozelenou barvu. Stín se nazývá Aegean Teal (2136-40) a kombinuje klidnou povahu modré s wellness nádechem zelené, zatímco šedý podtón jí dodává moderní nádech. Je to fascinující modrozelená, která vyzařuje harmonii a zve nás na chvíli k přemýšlení a resetování. Uklidňující vlastnosti barvy z něj činí vynikající volbu do ložnice nebo domácí kanceláře.

Trendy telecí barva do obývacího pokoje tyrkysová

„Aegean Teal“ je jedním z 12 uklidňujících, sluncem políbených odstínů, které Benjamin Moore vybral jako Trend Wall Colors 2021. Dvanáct odstínů v paletě vyzařuje teplo a pohodu. Jsou to barvy, díky nimž se váš byt bude cítit ještě více jako doma. Zde je úplný seznam:

Barvy stěn trend 2021 teplých barev od Benjamina Moora

Na obrázku: barva na zeď „Muslin“

Barva stěny mušelínová až tyrkysová

Na obrázku: „Chesterton Buff“

Barva stěny oranžová pro separační dům ChestertownBuff

 Trendová barva na zeď 2021 od Sherwina Williamse: Městský bronz

Trendová barva stěny 2021 šedohnědá městská bronzová

Sherwin-Williams zvolila „Urban Bronze“ jako barvu roku 2021. Domov je nyní dokonalým útočištěm před světem a barvy jsou jednoduchým a efektivním způsobem, jak vytvořit osobní útočiště. Městský bronz je tmavý, propracovaný odstín šedé s teplým podtónem. Barva nás všechny inspiruje k nalezení útočiště v jakékoli místnosti. Městský bronz má uzemňovací účinek a přináší pocit klidu a stability. Barva je teplá a relaxační a také dostatečně neutrální, aby se dala použít jako základ a kombinovat s jinými odstíny.

Barva stěny antracit pro obývací pokoj 2021

Kromě oficiální barvy roku 2021 značka také zveřejnila své předpovědi pro nejdůležitější barvy pro příští rok. Po bouřlivém roce společnost Sherwin-Williams vybrala pro svou ColorMix Forecast 2021 čtyři barevné palety, které se týkají rovnováhy a rytmu. Pokud má Sherwin-Williams pravdu, „silné modré, blátivé zelené, tlumené červené, jasně růžové a teplé bílé“ brzy ovládnou naše obytné prostory.

Paleta barev „Sanctuary“

trendové neutrální barvy stěn pro obývací pokoje

Svatyně je založen na principu biofilie. Termín pochází z řečtiny a znamená „láska k životu“ nebo „láska k živým věcem“. S ohledem na to tato uklidňující paleta odráží návrat k přírodě a zaměřuje se na podporu pohody a klidu. Barvy dokonale ladí s trendy styly, jako je teplý minimalismus a skandi -chic.

neutrální barevná paleta tlumených zelených a hnědých tónů

Paleta barev „Encounter“ ztělesňuje moderní bohémský styl

které barvy stěn jsou trendem 2021

Tato paleta je o dědictví a příbězích za nimi, říká Sherwin-Williams. Odráží moderní bohémskou estetiku s přírodními materiály a bohatými zemskými tóny.

Kombinujte trendové barvy stěn

Paleta barev „Continuum“

které barvy stěn jsou v roce 2021 trendy

Nelze popřít, že technologie nám doma změnila život. A teď, když mnozí z nás pracují z domova, je to ještě evidentnější. Tato paleta odráží, jak technologie zapadají do našich životů, a představuje hybrid mezi umělým a přírodním.

barevné barvy stěn pro akcentovanou zeď

„Tapestry“ jako povolení ke hře

Barvy stěn trend růžová zelená a antracit

Pokud vám neutrální není, podívejte se na paletu barev Tapestry. Tato paleta barev se zaměřuje na kreativní vyjádření a radost a je plná zářivých odstínů, jako je růžová Jaipur, žlutá a žlutá..

světlé barvy lososově zelená a modrá

Barevné trendy 2021 od společnosti Behr

moderní zařízení v béžových tónech působí útulně

Paleta barev BEHR pro rok 2021 je vybraným výběrem odstínů, které vytvoří požadovanou náladu, která doplní váš styl v jakékoli místnosti. BEHR vybírá paletu barev s 21 unikátními odstíny rozdělenou do 6 barevných motivů, ale všechny mohou spolupracovat. Nabízejí novou interpretaci „pohodlí“, která přesahuje tradiční béžové, šedé a zelené tóny a zahrnuje barvy, které mohou předefinovat a vylepšit obytné prostory.

„Neformální pohodlí“

teplé barvy stěn v béžové krémově hnědé

Tyto teplé neutrální barvy vytvářejí příjemný pocit na chodbách, v kuchyních a otevřených obytných prostorech.

“Tichá zóna”

uklidňující pastelové barvy stěn v trendu

Uklidňující modrá a zelená vytváří relaxační útočiště, které nabízí lehkost a pohodlí.

“Jemné zaměření”

Pastelové barvy stěn jsou i v roce 2021 stále moderní

Pastelové odstíny jsou na oko klidnější a všude vytvářejí pozitivní atmosféru. Vytvářejí rafinovanou a příjemnou atmosféru.

“Tichý přístav”

zelené a modré barvy v trendu 2021

Hluboké barvy působí uklidňujícím dojmem a promění váš domov v klidnou oázu.

„Optimistický pohled“

Trendy barev stěn 2021 Barevné a optimistické

Barevné cákance barev zvednou náladu v každé místnosti a jsou ideální do kuchyní, dětských pokojů a všude tam, kde se chcete cítit plní energie.

Nyní víte, které barvy stěn budou módní v roce 2021. Už máte náladu na nový nátěr? Zde je další tip: Uvedli jsme seznam všech barev stěn těchto mezinárodních výrobců barev s jejich názvy a barevnými kódy. Ty se ale mohou v různých zemích lišit. Užitečným nástrojem k nalezení požadované barvy a porovnání barevných značek je Encyklopedie. Tam také můžete objevit podobné barvy od jiných značek.

Porovnejte barvy stěn různých značek

Vzhled interiéru

To jsou trendové barvy stěn, které by měly v roce 2021 dominovat našim obytným prostorům!

Jako většina lidí se nemůžeme dočkat, až tento rok konečně pomine. Samozřejmě stále neexistuje záruka, že rok 2021 bude bez pandemie, ale v tuto chvíli vypadáme trochu nadějně. Ale bez ohledu na to, co se stane, je vždy příjemné dívat se dopředu a sledovat, jaké nové domácí trendy jsou na vzestupu. Po všech turbulencích v roce 2020 se těšíme na nový začátek a příležitosti, jak v novém roce přidat do našich životů více barev. Které barvy stěn ale budou příští rok trendy??

V době Corony zůstáváme doma

Zde jsme pro vás sestavili předpovědi barev největších výrobců barev a laků na rok 2021. U většiny značek můžete vidět, jaký vliv má koronavirus na trendy barev stěn na příští rok. Vidíme mnoho teplých, uklidňujících odstínů, které zajišťují, že můžeme opravdu odpočívat a cítit se dobře doma. Jemné pastelové barvy a klidné modré a šedé tóny navíc vytvářejí dobrý základ pro barevné dekorace. Existuje ale také trend směrem ke světlejším odstínům, které mají dát našim čtyřem stěnám více barev a štěstí. Nové trendy tedy nabízejí pěknou kombinaci klidných odstínů s pěknými jasnými šploucháním barev.

Barva roku 2021 z Duluxu se nazývá Brave Ground

Trendová barva na zeď do obývacího pokoje 2021 béžově hnědá

Odborníci na barvy v Duluxu vybrali jako trend barvy stěn pro rok 2021 „Brave Ground“. Je to teplý, zemitý odstín, který vytváří pocit stability a klidu. Barva stěny nám dává spoustu prostoru pro změny a kreativitu a lze ji snadno kombinovat s jinými barvami. Pěkné nápady o možných kombinacích Brave Ground najdete v tomto článku.

Barva stěny béžová pro obývací pokoj nebo ložnici Brave Ground

Předpověď barev Dulux Australia na rok 2021 je založena na 3 barevných paletách Ustoupit, vyživovat a resetovat, vyvolat příjemné obrazy relaxace, klidu a pohodlí. Tyto trendy v barvách na zeď dávají pocit obnovy, ale zároveň mají nostalgický nádech.

Neutrální šedá vytváří jemný a moderní vzhled

Trendová barva stěny kamenná šedá pro jídelnu 2021

Ústraní nabízí domáckou estetiku a nostalgickou kombinaci pohodlí a bezpečí. Od spánku přes jídlo a práci až po cvičení se náš domov stal centrem mnoha rušných dnů. To, co kdysi bývalo místem odpočinku a relaxace, nyní ztělesňuje životní prostředí tvořené rodinou, prací a volným časem.

Šedá a modrá vyzařují klid a soustředění

Trendové barvy stěn pro ložnice 2021 šedé a modré

Tlumené zemské tóny vytvářejí harmonické prostředí, které podporuje inspiraci a kreativitu. Protože se náš soukromý a pracovní život stále rozmazává, měli bychom naše pokoje odpovídajícím způsobem upgradovat, aby byla zachována kombinace funkčnosti a pohodlí. To nabízí maximální rozsah flexibilního bydlení.

Jemné modré a šedé tóny se perfektně kombinují se zemitou hnědou a vínovou

Trendové barvy stěn 2021 Retreat

* Zajistěte, aby se názvy barev stěn Dulux v Německu neshodovaly. Uvedené palety barev a příklady by měly sloužit jako inspirace pro vaše barevné volby. 

Tmavě olivově zelená uvolňuje smysly v ložnici

Trendová barva na stěny do ložnic tmavě olivově zelená

V dnešní době jsme všichni digitálně nasyceni. Živit povzbuzuje nás, abychom byli přítomni v daném okamžiku, a způsobuje opětovné ocenění přírodních krás. Paleta barev je založena na teplých neutrálních barvách a vzbuzuje nový zájem s akcenty ve žluté a zelené. Jednoduché odstíny jsou inspirovány přírodou a vytvářejí klidnou atmosféru, která oživí váš domov a vyživí duši.

Trendové barvy stěn 2021 Nourish

Hravé retro barvy se vrací na scénu

bílá se šedým podtónem do obývacího pokoje

Silnější barvy z Resetovat-Palette, podívejme se do budoucnosti s optimismem. Živé barvy a zábavné retro barvy vrací 70. léta zpět. Kombinace terakotové červené, benzínové modré a máty zaručeně zvedne náladu!

Obnovit barvy stěn trendů 2021

Návrh moderní kuchyně s retro nádechem

Trendy barvy stěn pro kuchyně: světle zelená, růžová a chilli červená

Trendová barva na zeď 2021 od Benjamina Moora: Aegean Teal

Oddělovací stěna barva 2021 tyrkysově modrá

Americký výrobce barev Benjamin Moore zvolil jako trendovou barvu stěny pro rok 2021 jemnou, uklidňující modrozelenou barvu. Stín se nazývá Aegean Teal (2136-40) a kombinuje klidnou povahu modré s wellness nádechem zelené, zatímco šedý podtón jí dodává moderní nádech. Je to fascinující modrozelená, která vyzařuje harmonii a zve nás na chvíli k přemýšlení a resetování. Uklidňující vlastnosti barvy z něj činí vynikající volbu do ložnice nebo domácí kanceláře.

Trendy telecí barva do obývacího pokoje tyrkysová

„Aegean Teal“ je jedním z 12 uklidňujících, sluncem políbených odstínů, které Benjamin Moore vybral jako Trend Wall Colors 2021. Dvanáct odstínů v paletě vyzařuje teplo a pohodu. Jsou to barvy, díky nimž se váš byt bude cítit ještě více jako doma. Zde je úplný seznam:

Barvy stěn trend 2021 teplých barev od Benjamina Moora

Na obrázku: barva na zeď „Muslin“

Barva stěny mušelínová až tyrkysová

Na obrázku: „Chesterton Buff“

Barva stěny oranžová pro separační dům ChestertownBuff

 Trendová barva na zeď 2021 od Sherwina Williamse: Městský bronz

Trendová barva stěny 2021 šedohnědá městská bronzová

Sherwin-Williams zvolila „Urban Bronze“ jako barvu roku 2021. Domov je nyní dokonalým útočištěm před světem a barvy jsou jednoduchým a efektivním způsobem, jak vytvořit osobní útočiště. Městský bronz je tmavý, propracovaný odstín šedé s teplým podtónem. Barva nás všechny inspiruje k nalezení útočiště v jakékoli místnosti. Městský bronz má uzemňovací účinek a přináší pocit klidu a stability. Barva je teplá a relaxační a také dostatečně neutrální, aby se dala použít jako základ a kombinovat s jinými odstíny.

Barva stěny antracit pro obývací pokoj 2021

Kromě oficiální barvy roku 2021 značka také zveřejnila své předpovědi pro nejdůležitější barvy pro příští rok. Po bouřlivém roce společnost Sherwin-Williams vybrala pro svou ColorMix Forecast 2021 čtyři barevné palety, které se týkají rovnováhy a rytmu. Pokud má Sherwin-Williams pravdu, „silné modré, blátivé zelené, tlumené červené, jasně růžové a teplé bílé“ brzy ovládnou naše obytné prostory.

Paleta barev „Sanctuary“

trendové neutrální barvy stěn pro obývací pokoje

Svatyně je založen na principu biofilie. Termín pochází z řečtiny a znamená „láska k životu“ nebo „láska k živým věcem“. S ohledem na to tato uklidňující paleta odráží návrat k přírodě a zaměřuje se na podporu pohody a klidu. Barvy dokonale ladí s trendy styly, jako je teplý minimalismus a skandi -chic.

neutrální barevná paleta tlumených zelených a hnědých tónů

Paleta barev „Encounter“ ztělesňuje moderní bohémský styl

které barvy stěn jsou trendem 2021

Tato paleta je o dědictví a příbězích za nimi, říká Sherwin-Williams. Odráží moderní bohémskou estetiku s přírodními materiály a bohatými zemskými tóny.

Kombinujte trendové barvy stěn

Paleta barev „Continuum“

které barvy stěn jsou v roce 2021 trendy

Nelze popřít, že technologie nám doma změnila život. A teď, když mnozí z nás pracují z domova, je to ještě evidentnější. Tato paleta odráží, jak technologie zapadají do našich životů, a představuje hybrid mezi umělým a přírodním.

barevné barvy stěn pro akcentovanou zeď

„Tapestry“ jako povolení ke hře

Barvy stěn trend růžová zelená a antracit

Pokud vám neutrální není, podívejte se na paletu barev Tapestry. Tato paleta barev se zaměřuje na kreativní vyjádření a radost a je plná zářivých odstínů, jako je růžová Jaipur, žlutá a žlutá..

světlé barvy lososově zelená a modrá

Barevné trendy 2021 od společnosti Behr

moderní zařízení v béžových tónech působí útulně

Paleta barev BEHR pro rok 2021 je vybraným výběrem odstínů, které vytvoří požadovanou náladu, která doplní váš styl v jakékoli místnosti. BEHR vybírá paletu barev s 21 unikátními odstíny rozdělenou do 6 barevných motivů, ale všechny mohou spolupracovat. Nabízejí novou interpretaci „pohodlí“, která přesahuje tradiční béžové, šedé a zelené tóny a zahrnuje barvy, které mohou předefinovat a vylepšit obytné prostory.

„Neformální pohodlí“

teplé barvy stěn v béžové krémově hnědé

Tyto teplé neutrální barvy vytvářejí příjemný pocit na chodbách, v kuchyních a otevřených obytných prostorech.

“Tichá zóna”

uklidňující pastelové barvy stěn v trendu

Uklidňující modrá a zelená vytváří relaxační útočiště, které nabízí lehkost a pohodlí.

“Jemné zaměření”

Pastelové barvy stěn jsou i v roce 2021 stále moderní

Pastelové odstíny jsou na oko klidnější a všude vytvářejí pozitivní atmosféru. Vytvářejí rafinovanou a příjemnou atmosféru.

“Tichý přístav”

zelené a modré barvy v trendu 2021

Hluboké barvy působí uklidňujícím dojmem a promění váš domov v klidnou oázu.

„Optimistický pohled“

Trendy barev stěn 2021 Barevné a optimistické

Barevné cákance barev zvednou náladu v každé místnosti a jsou ideální do kuchyní, dětských pokojů a všude tam, kde se chcete cítit plní energie.

Nyní víte, které barvy stěn budou módní v roce 2021. Už máte náladu na nový nátěr? Zde je další tip: Uvedli jsme seznam všech barev stěn těchto mezinárodních výrobců barev s jejich názvy a barevnými kódy. Ty se ale mohou v různých zemích lišit. Užitečným nástrojem k nalezení požadované barvy a porovnání barevných značek je Encyklopedie. Tam také můžete objevit podobné barvy od jiných značek.

Porovnejte barvy stěn různých značek