Vzhled interiéru

Tipy pro návrh interiéru: 4 malé detaily s velkým efektem!

Tipy na detaily designu bytu-nezapomínejte-vypínače-zásuvky

Často jsou to maličkosti, kvůli kterým stojí život za to žít. Podobné je to s dekorací, bytovými doplňky a různými předměty, které jsou prostě potřeba a usnadňují a zkrášlují každodenní život. Pro úspěšný interiér byste proto měli věnovat pozornost zejména malým detailům. Mohou výrazně vylepšit místnost a zvýšit komfort bydlení nebo narušit celkový obraz. A dnes vám přinášíme pár tipů, jak si zařídit dům a které prvky nábytku byste neměli opomíjet.

Tipy pro interiérový design – záclonové tyče

Tipy pro interiérový design záclonové tyče-ložnice-světlo

Okenní dekorace jsou velmi důležité pro příjemné vnitřní klima. Krásné závěsy a závěsy mohou ovlivnit místnost stejně jako váza s květinami nebo jinými dekorativními předměty. Ke krásným záclonám neodmyslitelně patří také záclonové tyče, které jsou hodné zbytku zařízení. Moderní záclonové tyče poskytují kreativní dekoraci závěsů a mohou být opravdu dekorativní svými hravými koncovkami. V závislosti na materiálu a ozdobě můžete pomocí záclonové tyče nastavit nádherné a stylové akcenty. Ať už romantické, klasické, moderní nebo možná dokonce exotické marocké, záclonové tyče lze použít k implementaci různých možností dekorace!

Tipy pro návrh interiéru – kuchyňské lišty nabízejí nepřekonatelné možnosti

Tipy pro navrhování vašeho bytu Soklové lišty-kuchyň-úložný-prostor-potenciál

Soklové lišty v kuchyni zajišťují rovnoměrný přechod mezi kuchyňskými skříňkami a podlahou a zabraňují vniknutí nečistot nebo vlhkosti pod kuchyňské skříňky při mytí. Soklové panely však mají velký potenciál, který často zůstává nevyužit. Malé zásuvky na kolečkách lze schovat za soklovou lištu, kam můžete uložit pekáče, mřížky nebo jiné kuchyňské náčiní. Zapuštěná podstavcová světla a LED pásky také nabízejí nepředvídatelné možnosti. Vypadají, že vybavená kuchyň plave a vytváří obzvláště atmosférickou atmosféru.

Koncové lišty pro pracovní desku v kuchyni

Tipy-design bytu-detaily-lemování-stěna-kuchyňská deska

Tato malá součástka vypadá na první pohled nenápadně, ale má velmi praktické využití a může výrazně vylepšit vzhled vaší kuchyně. Pás, který spojuje pracovní desku a zeď, se nazývá koncová lišta. Nahoře i dole mají gumový okraj, což je z hygienického hlediska neocenitelná výhoda. Tím se zabrání tomu, aby zbytky jídla zmizely do trhlin nebo aby se kapaliny dostaly do kontaktu se stěnou. Koncový pásek má kromě své vysoké praktické hodnoty ještě jednu funkci: Zajišťuje harmonický vzhled celé kuchyně. Pomocí proužků můžete vědomě nastavit barevný akcent nebo si vybrat dekor, který ladí s pracovní deskou nebo kuchyňským zrcadlem.

Vypínače a zásuvky

tipy-bytový design-detaily-celkový-obrázek-zakalený-starý-barevný

Sladěné materiály, tvary a barvy zajišťují harmonické prostředí ve vašich čtyřech stěnách. Vše začíná správnou podlahou a designem stěn – stěny jsou přemalovány, položena vysoce kvalitní podlaha. Staré nebo nevzhledné vybarvené spínače a zásuvky však mohou poškodit celkový obraz a v žádném případě by neměly být zanedbávány jako designové prvky. Nyní jsou na trhu programy spínačů a zásuvek, které spojují mimořádný vzhled s technickou přesností. Široká škála designů umožňuje kreativní kombinace barev a povrchů. Ať už pololesklý nebo lesklý, v čistě bílé nebo antracitové barvě – moderní vypínače a zásuvky doplňují současný interiér a lze je přizpůsobit jakémukoli individuálnímu konceptu zařízení.