Vzhled interiéru

Sestavte si svůj vlastní herní stůl – jednoduché nápady pro kutily pro větší zábavu doma

Počítačové hry se v poslední době staly populární aktivitou v důsledku šíření pokročilých technologií a připojení k internetu. Pokud si herní stůl postavíte sami, liší se od stolu zakoupeného v obchodě, protože si můžete nastavit vhodnou výšku a přizpůsobit design. Když tedy sedíte hodiny před počítačem, potřebujete pohodlný a stylový počítačový stůl, který vyhovuje vašim potřebám a herním aktivitám. Jednoduché pravidlo, které mnoho lidí někdy ignoruje, je, že nemají správnou výšku pro svůj stůl, což může mít za následek zranění nepřirozeným zatížením.

Vytvořte si svůj vlastní přizpůsobený herní stůl

počítačový stůl s modrým LED osvětlením stylově zařizující atmosféru

Poté, co hráči stráví nespočet hodin sestavováním stolního počítače s více monitory a brutálním zvukem, často skončí s povrchem, který je příliš malý na to, aby pojal všechno. Z tohoto důvodu se zde dozvíte, jak si postavit vlastní ergonomický herní stůl na míru. Můžete tedy prakticky shromáždit veškerou svoji technologii a vypadat fantasticky, aniž byste za ni museli utrácet spoustu peněz. Pokud chcete použít pokyny na stole hráče, možnosti jsou nekonečné. Pro váš vlastní speciální projekt existují také některá kritéria, která musí splňovat téměř každá taková pracovní stanice.

Umístěte pod desku stolu taburet a ušetřete místo v herně

Drtivá většina počítačových stolů v obchodě má méně než 150 cm. Mnoho hráčů však potřebuje alespoň 200 cm, aby pojalo veškeré své vybavení. Těch pár možností, které v obchodě najdete, prostě nevydrží. Jsou buď příliš standardní a levně vyrobené, nebo příliš drahé. Odpovídající kvalita slušné kvality také stojí více peněz. Vyrobit něco sami místo nákupu téměř vždy ušetří náklady a v tomto případě si určitě budete moci odečíst z ceny. Materiály stojí mnohem méně a v závislosti na vašich schopnostech, doufejme, můžete získat vše levně. To je tedy zhruba polovina ceny většiny stolů zakoupených v obchodě této velikosti.

instalace stolního počítače do moderního hráčského stolu z kovu a dřeva

Můžete si postavit celý herní stůl sami pomocí jediného listu překližky za málo peněz. To by však vyžadovalo spoustu nástrojů a know-how. Projekt DIY by měl být přístupný každému, dokonce i těm, kteří mají málo zkušeností se zpracováním dřeva. To může trochu přidat na ceně. Mnoho lidí také ignoruje rozdíl mezi počítačovým stolem a hráčským stolem. Časem mohou tyto rozdíly způsobit i fyzické poškození. Z tohoto důvodu je nejlepší kombinovat ergonomii a design, abyste získali to nejlepší z obou světů.

Jednoduchý projekt vyrobený z odolných materiálů

umístěte dřevěnou polici na zásuvky a použijte ji jako počítačový stůl pro hraní her

V dnešní době lidé zřejmě vědí, jak používat internet. Mohou udělat něco dobrého výukou jazyků, prodejem produktů a dokonce hraním počítačových her. Pokud máte pocit, že pro to máte vášeň, můžete do této skupiny také patřit. Stát se profesionálním hráčem je alternativní profese, protože vám může vydělat spoustu peněz pouhým hraním vašeho oblíbeného hobby z domova, což je hraní her. Můžete se tedy pobavit a zároveň vydělat nějaké peníze. Je to jako zabít dvě mouchy jednou ranou. Aby se to stalo realitou, potřebujete herní stůl, který je docela odolný, stylový a snadno vyrobitelný.

stůl pro hráče s dřevěnou pracovní deskou a rolovací skříňkou

Každý by souhlasil, že pro takový projekt potřebujete dobrý materiál, abyste si sami mohli postavit silný a odolný herní stůl. Je také lepší mít pěkný a moderní kus nábytku, který dlouho vydrží tím, že utratíte o něco více peněz, než používat levné nekvalitní materiály, které se během chvilky zlomí. Spokojenost tedy závisí na mnoha faktorech, které byste při výrobě produktů pro kutily neměli podceňovat. Pomoci by měla i židle, kterou budete používat. Při hraní byste v něm měli pohodlně sedět. Mělo by být také ergonomické, abyste se mohli vsedě volně pohybovat. Pak by židle a stůl měly být v perfektní výšce, jinak se dostaví bolest zad.

starý dřevěný stůl jako počítačový stůl s poličkou v místnosti

Místnost nebo místo určuje, jak velký nebo malý bude stůl. Ujistěte se tedy, že máte dostatek prostoru k tomu, abyste si podle toho nastavili svoji hernu. Prostor by měl být také ve správné oblasti, abyste nebyli rušeni aktivitami ostatních členů rodiny a naopak. Design takového stolu závisí na vašem stylu. Určitě byste však souhlasili s tím, že jednoduchý stůl se snadno vyrábí a montuje. To vám také ušetří čas, protože nemá složitou strukturu, která se může při sestavování zmást.

Výběr příslušenství a materiálů

zvuková izolace na zdi v herně s počítačem

Dřevěné materiály mají mnoho různých odrůd, ze kterých si můžete vybírat. Budete potřebovat list překližky nebo desku, kterou použijete na stůl. Vyberte si ty, které si myslíte, že jsou vhodné pro stůl. Nejprve si změřte, jak dlouhá a široká by celá věc měla být, než ji vyrobíte nebo rozstřihnete na míru. V dnešní době se výroba stolu stává bezproblémovým úkolem díky pokročilému vybavení, které mnozí používají. Pokud se ale zdá, že tyto nástroje nebo vybavení nemáte, můžete k provedení práce použít tradiční nástroje.

stůl pro hráče v bílém a černém designu sestavte si sami

Nyní začněte plánovat stůl. Můžete si například nejprve položit následující otázky: Jaký herní stůl chci postavit? Měl by mít tvar U, L nebo jen rovný? Porovnejte tyto tři styly, zvažte jejich klady a zápory a poté vyberte ten, který vyhovuje vašemu preferovanému stylu a potřebám. Ujistěte se také, že do prvků vyvrtáte několik otvorů, kterými projdou kabely vašich monitorů, reproduktorů a dalších periferních zařízení. Tak budou nevzhledné kabely skryté a vše bude vypadat úhledně, aby nerušily váš čas na počítači.

postavte si dva monitory vedle sebe s televizí přes herní stůl sami

Úložný prostor nebo zásuvky jsou také vyžadovány, protože mohou být užitečné pro vaše příslušenství a další věci. Zásuvky mohou být velmi praktické a užitečné. Mohou vám také pomoci uklidit nepořádek na stole. Hraní nebude tak zajímavé ani bez výkonných reproduktorů k počítači, které mohou oživit pocit nebo zážitek. Některé závěsné police mohou být dobrým doplňkem k instalaci nad stůl. Je to také skvělý způsob, jak zobrazit svou sbírku a vytvořit tak v herně odpovídající atmosféru. Můžete také dát něco tematicky vylepšeného, ​​aby místnost vypadala hezčí.

Sestavte si svůj vlastní stůl pro hráče – pokyny

materiály a nástroje kutilský projekt

Pokud chcete ušetřit místo, můžete použít židli nebo stoličku, kterou můžete uložit pod stůl. Jedná se o běžný problém, kterému čelí lidé s omezeným prostorem. Takový nápad jako tento může být řešením. Pravděpodobně máte jiné nápady, pokud si chcete sami postavit herní stůl pro kutily. Od měření desky až po řezání nohou – to jsou základní metody realizace takového projektu. Zde je tedy několik tipů na vybudování skvělého herního prostoru pro kutily, který si můžete přizpůsobit podle svého vkusu. I když v této oblasti možná nejste profesionál, pokyny a návrhy by vám mohly pomoci jako inspirace pro váš další projekt.

Zářící LED pásky podél herního stolu v temné herně

Pokud se tedy chystáte změnit marži, najděte tipy, které vám pomohou získat nápady na vesmír. Navrhněte a přizpůsobte si své vlastní mistrovské dílo inovativního herního stolu. Máte tak možnost sami se rozhodnout, jak dlouhý a široký by měl být stůl. Pohodlí své hře můžete také dodat, například tím, že získáte odpovídající podložku na stůl v odpovídající velikosti. Tím je vzhled vašeho herního stolu dotažen. Jakmile si navrhnete vlastní hrací plochu, budete pravděpodobně potřebovat také osvětlení. Zjistěte více o možnostech, které máte k dispozici, jako jsou nepřímé LED pásky atd..

materiály

plán modelu postavte si vlastní počítačový stůl nebo herní stůl

  • Dřevěné desky nebo překližka v závislosti na požadované velikosti
  • Možná řezivo, podle skutečných rozměrů stolu
  • Deska stolu z jakéhokoli materiálu
  • Rukojeti zásuvek, podle potřeby
  • Očka

Nejprve můžete odstřihnout kteroukoli z výše uvedených částí, aby odpovídala velikosti. Vyvrtejte otvory do nohou, vnitřních podpěr, předních a zadních kolejnic a bočních kolejnic. Poté je spojte hmoždinkami. Před vložením hmoždinek můžete nanést trochu lepidla, aby dobře přiléhalo. Sestavte všechny díly, upněte je na místo a nechte lepidlo zaschnout. Poté můžete na přední části nanést lepidlo a upevnit je na místě. Po zaschnutí lepidla vyvrtejte otvory pro rukojeti. U poslední části naneste libovolnou barvu, dokud není vše zcela zakryto.

DIY herní stůl z kovu a dřeva

Pokud také rádi improvizujete, můžete si okraje ozdobit broušením nebo malováním, jak si přejete. U kabelů vyvrtejte vnitřní část stolu, aby byl prostor pro instalaci, aby nebyly vidět žádné kabely. Pokuste se skrýt vše v tabulce. Posledním krokem je umístění desky na místo. Můžete přidat některé funkce a nastavit počítače, reproduktory a monitory tak, aby se pohodlně usadily na vašem stole. Nyní můžete být hrdí na svůj vlastní herní stůl. Hrací stoly pro kutily mohou být navrženy se všemi druhy tvarů. Popusťte uzdu své kreativitě a fantazii, abyste se mohli těšit na úžasné výsledky.

Vzhled interiéru

Sestavte si svůj vlastní herní stůl – jednoduché nápady pro kutily pro větší zábavu doma

Počítačové hry se v poslední době staly populární aktivitou v důsledku šíření pokročilých technologií a připojení k internetu. Pokud si herní stůl postavíte sami, liší se od stolu zakoupeného v obchodě, protože si můžete nastavit vhodnou výšku a přizpůsobit design. Když tedy sedíte hodiny před počítačem, potřebujete pohodlný a stylový počítačový stůl, který vyhovuje vašim potřebám a herním aktivitám. Jednoduché pravidlo, které mnoho lidí někdy ignoruje, je, že nemají správnou výšku pro svůj stůl, což může mít za následek zranění nepřirozeným zatížením.

Vytvořte si svůj vlastní přizpůsobený herní stůl

počítačový stůl s modrým LED osvětlením stylově zařizující atmosféru

Poté, co hráči stráví nespočet hodin sestavováním stolního počítače s více monitory a brutálním zvukem, často skončí s povrchem, který je příliš malý na to, aby pojal všechno. Z tohoto důvodu se zde dozvíte, jak si postavit vlastní ergonomický herní stůl na míru. Můžete tedy prakticky shromáždit veškerou svoji technologii a vypadat fantasticky, aniž byste za ni museli utrácet spoustu peněz. Pokud chcete použít pokyny na stole hráče, možnosti jsou nekonečné. Pro váš vlastní speciální projekt existují také některá kritéria, která musí splňovat téměř každá taková pracovní stanice.

Umístěte pod desku stolu taburet a ušetřete místo v herně

Drtivá většina počítačových stolů v obchodě má méně než 150 cm. Mnoho hráčů však potřebuje alespoň 200 cm, aby pojalo veškeré své vybavení. Těch pár možností, které v obchodě najdete, prostě nevydrží. Jsou buď příliš standardní a levně vyrobené, nebo příliš drahé. Odpovídající kvalita slušné kvality také stojí více peněz. Vyrobit něco sami místo nákupu téměř vždy ušetří náklady a v tomto případě si určitě budete moci odečíst z ceny. Materiály stojí mnohem méně a v závislosti na vašich schopnostech, doufejme, můžete získat vše levně. To je tedy zhruba polovina ceny většiny stolů zakoupených v obchodě této velikosti.

instalace stolního počítače do moderního hráčského stolu z kovu a dřeva

Můžete si postavit celý herní stůl sami pomocí jediného listu překližky za málo peněz. To by však vyžadovalo spoustu nástrojů a know-how. Projekt DIY by měl být přístupný každému, dokonce i těm, kteří mají málo zkušeností se zpracováním dřeva. To může trochu přidat na ceně. Mnoho lidí také ignoruje rozdíl mezi počítačovým stolem a hráčským stolem. Časem mohou tyto rozdíly způsobit i fyzické poškození. Z tohoto důvodu je nejlepší kombinovat ergonomii a design, abyste získali to nejlepší z obou světů.

Jednoduchý projekt vyrobený z odolných materiálů

umístěte dřevěnou polici na zásuvky a použijte ji jako počítačový stůl pro hraní her

V dnešní době lidé zřejmě vědí, jak používat internet. Mohou udělat něco dobrého výukou jazyků, prodejem produktů a dokonce hraním počítačových her. Pokud máte pocit, že pro to máte vášeň, můžete do této skupiny také patřit. Stát se profesionálním hráčem je alternativní profese, protože vám může vydělat spoustu peněz pouhým hraním vašeho oblíbeného hobby z domova, což je hraní her. Můžete se tedy pobavit a zároveň vydělat nějaké peníze. Je to jako zabít dvě mouchy jednou ranou. Aby se to stalo realitou, potřebujete herní stůl, který je docela odolný, stylový a snadno vyrobitelný.

stůl pro hráče s dřevěnou pracovní deskou a rolovací skříňkou

Každý by souhlasil, že pro takový projekt potřebujete dobrý materiál, abyste si sami mohli postavit silný a odolný herní stůl. Je také lepší mít pěkný a moderní kus nábytku, který dlouho vydrží tím, že utratíte o něco více peněz, než používat levné nekvalitní materiály, které se během chvilky zlomí. Spokojenost tedy závisí na mnoha faktorech, které byste při výrobě produktů pro kutily neměli podceňovat. Pomoci by měla i židle, kterou budete používat. Při hraní byste v něm měli pohodlně sedět. Mělo by být také ergonomické, abyste se mohli vsedě volně pohybovat. Pak by židle a stůl měly být v perfektní výšce, jinak se dostaví bolest zad.

starý dřevěný stůl jako počítačový stůl s poličkou v místnosti

Místnost nebo místo určuje, jak velký nebo malý bude stůl. Ujistěte se tedy, že máte dostatek prostoru k tomu, abyste si podle toho nastavili svoji hernu. Prostor by měl být také ve správné oblasti, abyste nebyli rušeni aktivitami ostatních členů rodiny a naopak. Design takového stolu závisí na vašem stylu. Určitě byste však souhlasili s tím, že jednoduchý stůl se snadno vyrábí a montuje. To vám také ušetří čas, protože nemá složitou strukturu, která se může při sestavování zmást.

Výběr příslušenství a materiálů

zvuková izolace na zdi v herně s počítačem

Dřevěné materiály mají mnoho různých odrůd, ze kterých si můžete vybírat. Budete potřebovat list překližky nebo desku, kterou použijete na stůl. Vyberte si ty, které si myslíte, že jsou vhodné pro stůl. Nejprve si změřte, jak dlouhá a široká by celá věc měla být, než ji vyrobíte nebo rozstřihnete na míru. V dnešní době se výroba stolu stává bezproblémovým úkolem díky pokročilému vybavení, které mnozí používají. Pokud se ale zdá, že tyto nástroje nebo vybavení nemáte, můžete k provedení práce použít tradiční nástroje.

stůl pro hráče v bílém a černém designu sestavte si sami

Nyní začněte plánovat stůl. Můžete si například nejprve položit následující otázky: Jaký herní stůl chci postavit? Měl by mít tvar U, L nebo jen rovný? Porovnejte tyto tři styly, zvažte jejich klady a zápory a poté vyberte ten, který vyhovuje vašemu preferovanému stylu a potřebám. Ujistěte se také, že do prvků vyvrtáte několik otvorů, kterými projdou kabely vašich monitorů, reproduktorů a dalších periferních zařízení. Tak budou nevzhledné kabely skryté a vše bude vypadat úhledně, aby nerušily váš čas na počítači.

postavte si dva monitory vedle sebe s televizí přes herní stůl sami

Úložný prostor nebo zásuvky jsou také vyžadovány, protože mohou být užitečné pro vaše příslušenství a další věci. Zásuvky mohou být velmi praktické a užitečné. Mohou vám také pomoci uklidit nepořádek na stole. Hraní nebude tak zajímavé ani bez výkonných reproduktorů k počítači, které mohou oživit pocit nebo zážitek. Některé závěsné police mohou být dobrým doplňkem k instalaci nad stůl. Je to také skvělý způsob, jak zobrazit svou sbírku a vytvořit tak v herně odpovídající atmosféru. Můžete také dát něco tematicky vylepšeného, ​​aby místnost vypadala hezčí.

Sestavte si svůj vlastní stůl pro hráče – pokyny

materiály a nástroje kutilský projekt

Pokud chcete ušetřit místo, můžete použít židli nebo stoličku, kterou můžete uložit pod stůl. Jedná se o běžný problém, kterému čelí lidé s omezeným prostorem. Takový nápad jako tento může být řešením. Pravděpodobně máte jiné nápady, pokud si chcete sami postavit herní stůl pro kutily. Od měření desky až po řezání nohou – to jsou základní metody realizace takového projektu. Zde je tedy několik tipů na vybudování skvělého herního prostoru pro kutily, který si můžete přizpůsobit podle svého vkusu. I když v této oblasti možná nejste profesionál, pokyny a návrhy by vám mohly pomoci jako inspirace pro váš další projekt.

Zářící LED pásky podél herního stolu v temné herně

Pokud se tedy chystáte změnit marži, najděte tipy, které vám pomohou získat nápady na vesmír. Navrhněte a přizpůsobte si své vlastní mistrovské dílo inovativního herního stolu. Máte tak možnost sami se rozhodnout, jak dlouhý a široký by měl být stůl. Pohodlí své hře můžete také dodat, například tím, že získáte odpovídající podložku na stůl v odpovídající velikosti. Tím je vzhled vašeho herního stolu dotažen. Jakmile si navrhnete vlastní hrací plochu, budete pravděpodobně potřebovat také osvětlení. Zjistěte více o možnostech, které máte k dispozici, jako jsou nepřímé LED pásky atd..

materiály

plán modelu postavte si vlastní počítačový stůl nebo herní stůl

  • Dřevěné desky nebo překližka v závislosti na požadované velikosti
  • Možná řezivo, podle skutečných rozměrů stolu
  • Deska stolu z jakéhokoli materiálu
  • Rukojeti zásuvek, podle potřeby
  • Očka

Nejprve můžete odstřihnout kteroukoli z výše uvedených částí, aby odpovídala velikosti. Vyvrtejte otvory do nohou, vnitřních podpěr, předních a zadních kolejnic a bočních kolejnic. Poté je spojte hmoždinkami. Před vložením hmoždinek můžete nanést trochu lepidla, aby dobře přiléhalo. Sestavte všechny díly, upněte je na místo a nechte lepidlo zaschnout. Poté můžete na přední části nanést lepidlo a upevnit je na místě. Po zaschnutí lepidla vyvrtejte otvory pro rukojeti. U poslední části naneste libovolnou barvu, dokud není vše zcela zakryto.

DIY herní stůl z kovu a dřeva

Pokud také rádi improvizujete, můžete si okraje ozdobit broušením nebo malováním, jak si přejete. U kabelů vyvrtejte vnitřní část stolu, aby byl prostor pro instalaci, aby nebyly vidět žádné kabely. Pokuste se skrýt vše v tabulce. Posledním krokem je umístění desky na místo. Můžete přidat některé funkce a nastavit počítače, reproduktory a monitory tak, aby se pohodlně usadily na vašem stole. Nyní můžete být hrdí na svůj vlastní herní stůl. Hrací stoly pro kutily mohou být navrženy se všemi druhy tvarů. Popusťte uzdu své kreativitě a fantazii, abyste se mohli těšit na úžasné výsledky.