Vzhled interiéru

Použití rohu za dveřmi: Takto maximálně využijete dostupný prostor!

Když je dostupný prostor omezený, při zařizování je nutná kreativita. S trochou představivosti lze dobře využít i ten nejmenší výklenek a dokonce i mrtvý roh za dveřmi. Ukážeme vám četné nápady na vybavení a vysvětlíme dostupné možnosti úložného prostoru. nechte se inspirovat!

Použijte prázdný roh za dveřmi: úložný prostor na chodbě

Využijte prostor za dveřmi pro háčky na kabáty a lavice na chodbě a pod nimi stojany na boty

Šikmé stropy, sloupy, výklenky a rohy tvoří kouzlo staré budovy. Bohužel až příliš často zjišťujeme, že konvenční nábytek se tam nehodí. V tomto případě je vyžadována především kreativita. Protože můžete dokonce dobře využít mrtvý roh za dveřmi. Tímto způsobem vytvoříte více úložného prostoru a dokonce vytvoříte větší pořádek v malé chodbě. Pokud máte k dispozici pouze roh za předními dveřmi, pak se raději vzdejte řešení vše v jednom. Kombinované skříně se do tohoto prostoru prostě nehodí. Na oplátku individuální, často vlastní výroba halového nábytku nabízí určitou míru flexibility, pokud jde o design. Za předními dveřmi je místo například pro háčky na knoflíky u bund, tašek, klíčů a klobouků. Úzká lavice poskytuje větší pohodlí při obouvání a obouvání. Boty a boty můžete ukládat do přihrádek a boxů pod lavicí.

Dobře využijte roh za dveřmi.Uspořádejte prostor na chodbě a získejte více úložného prostoru pomocí lavičky a háčku na kabáty

Pokud je chodba dostatečně vysoká, vysoká nástěnná police poskytuje další úložný prostor pro malé předměty. Desky namontujte výše než dveře, nejlépe přímo pod strop. Tam můžete uložit sportovní vybavení, deštníky a další zřídka používané příslušenství. Díky lavičce máte v případě potřeby rychlý přístup. Vše je tedy na dosah a zároveň nepřekáží a také si zajistíte pořádek i při omezeném obytném prostoru.

Využijte prostor za dveřmi ve školce

Prostor za dveřmi v dětském pokoji navrhněte jako čtecí koutek

Malé dětské pokoje jsou pro rodiče velkým problémem.Na jedné straně se batolata musí moci v pokoji volně pohybovat, na druhé straně je zapotřebí hodně úložného prostoru, zejména v dětském pokoji. Nábytek, jako jsou komody, nízké skříně atd. zabírají nejen spoustu místa, ale také hrozí riziko zranění při dovádění. Nástěnné police nabízejí úložný prostor pro knihy a malé hračky nebo plyšové hračky a zároveň nechávají podlahu volnou ke hře. S několika polštáři můžete za dveřmi vytvořit útulný čtecí koutek a tímto způsobem dobře využít získaný další prostor.

Využijte prostor za dveřmi: kutilský koutek v domácí kanceláři

Zeď za dveřmi pro úložný prostor pro řemeslné dokumenty

V minulosti byla málo využívaná místnost přeměněna na hobby místnost. Bývalá řemeslná místnost je v dobách Corony často využívána jako domácí kancelář. Nabízí se otázka: kam by mělo jít ruční nářadí? Balicí papír, ozdobné pásky a podobně je nejlepší umístit do botníku nebo sklápěče bot na zeď za dveřmi. Tam jsou vždy snadno dosažitelné a při vstupu do místnosti si hned nepadnou do oka. Skříně na boty a klopy na boty bodují svou velmi malou hloubkou. Na trhu najdete modely s hloubkou 15 cm.

Použijte a ozdobte zeď za dveřmi

Využijte prostor za dveřmi na police a háčky na oblečení

Roh za dveřmi lze nejen rozumně využít, ale také se stane poutačem se správnou dekorací. Zvláště v malém bytě je často nedostatek místa. Nábytek zde zabírá příliš mnoho obytného prostoru a není zde žádný volný prostor pro dekoraci. Přitom většina rohů zůstává prázdná, protože jsou příliš malé na to, aby se tam dal nábytek. Skvělý nápad je namontovat nástěnnou polici a háček na kabát v úrovni očí a okořenit mrtvý kout barevnými bytovými doplňky, pokojovými rostlinami a rodinnými fotografiemi.

Dobře využijte velmi malý roh za dveřmi

Využijte prostor za dveřmi pro zrcadlo a malý odkládací stolek

Ať už v úzké chodbě nebo ve spací části: Pokud je roh za dveřmi velmi malý, není téměř možné jej rozumně využít. V tomto případě se zeď může stát výstavním prostorem pro obrazy, vintage plakáty nebo sochy. Za dveřmi je také často prostor pro zrcadlo. Spolu s malým odkládacím stolkem tvoří funkční soubor v malé chodbě. V ložnici lze na rám zrcadla zavěsit náhrdelníky a náušnice. Látkové tašky mohou také poskytnout prostor pro make-up a vlasové doplňky kolem zrcadla.

Rozumné využití výklenku za dveřmi: Prostorově úsporný nápad pro domácí kancelář

Využijte prostor za dveřmi pro malou domácí kancelář

Nemáte místo pro samostatnou domácí kancelář? Pokud za dveřmi ložnice zbyl jen jeden volný výklenek, pak by měl být organizován co nejlépe. Nejprve však naneste akcentní barvu, která vizuálně odděluje domácí kancelář od prostoru na spaní. Poté funkčně rozmístěte nábytek v mrtvém rohu. Knihy, papíry a další kancelářské potřeby jdou do nástěnné police s přihrádkami. Vintage plakáty a certifikáty zdobí stěny ve výšce sedadla. Pokud je to žádoucí, můžete také pracovní plochu promítat pomocí závěsů. Když tedy nepoužívá, nepřitahuje pozornost.

Police na knihy poskytují prostor pro domácí umělecká díla

Zeď za dveřmi pro police na knihy

Rádi malujete, nakreslili jste již mnoho mandal nebo vás zaměstnává kaligrafie a nápisy, ale nemůžete najít místo, kde byste si mohli založit vlastní umělecká díla? Několik nástěnných polic za dveřmi v ložnici nabízí spoustu podlahové plochy. Abyste však zajistili, že tam bude řád a ne chaos, měli byste dodržovat několik základních pravidel. V první řadě se ujistěte, že jsou police knih jasně strukturované. Chcete -li to provést, můžete je rozdělit do několika zón. Uspořádejte nejbarevnější umělecká díla na úrovni očí. Světlejší kresby nebo obrazy nebo bytové doplňky jsou nahoře a tmavší dole. Uprostřed nechte prostor, aby se oči mohly uvolnit. Symetricky uspořádané police působí vyváženě.

Za dveře připevněte nábytek na míru

Zeď za dveřmi využívá nápady pro úložný prostor na chodbě ve skandinávském stylu

Nástěnné skříně a policové systémy jsou k dispozici v široké škále rozměrů, takže si každý najde ten pravý pro svůj vlastní roh a výklenek. Nábytek na míru je dobrým řešením, zvláště když je prostor omezený. Na těžko přístupných místech se tedy nehromadí žádná špína. Nejlepší je vybrat skříň s bezúchytkovými dveřmi skříně. Svým jasným designovým jazykem a jednoduchými liniemi harmonicky splývá s interiérem a může být nově představen s dekorativními předměty. Protože nabízí nejen úložný prostor, ale také spoustu úložného prostoru pro vázy, sochy, lucerny nebo lampiony.

Vytvoření malého výklenku za dveřmi

Rohové za dveřmi dekorace nápady police s rostlinami a pruhy

V mnoha bytech je ve výklencích za dveřmi nábytek vyrobený na míru. Ve skutečnosti špatné řešení místnosti, protože vestavěné skříně jsou obtížně přístupné, zejména za dveřmi. Mnohem lepší je dát police na zeď. Tapety nebo pruhy lépe zvýrazní výklenek a zaostří předměty na policích. Tip při omezeném prostoru: mezi policemi nechte větší mezeru. Malé sochy, sukulenty ve starých plechovkách a tillandsie ve sklenici jsou rozmanité.

Roh za dveřmi v koupelně: Investujte do prostorově úsporného nábytku

Dobře využijte roh za dveřmi a připevněte výsuvnou koupelnovou skříňku

Prostoru je často málo a úložný prostor je omezený, zejména v koupelně. Kam by měly jít koupelové soli, koupelové perly, masážní olej a sprchový gel? Jsou uloženy ve skříni, která je namontována na závěsy dveří. Když je skříň uzamčena, zmizí do pozadí. V případě potřeby máte vše potřebné přehledně uspořádané na dosah. Podobné modely lze mimochodem najít na Amazonu, ale zruční kutilové si jej mohou také postavit sami-nebo převést nástěnnou polici.

Nábytek za dveřmi v jednopokojovém bytě

Roh za dveřmi používá lednici v kuchyni v jednopokojovém bytě

V dobách Corony jsou jednopokojové byty žádanější než kdy dříve. Nemusíte tedy sdílet kuchyň a obývací pokoj s ostatními a mít svůj byt jen pro sebe. Najít správné místo pro veškerý nábytek se však může rychle ukázat jako velká výzva. Ale nedostatek místa vás činí vynalézavými: v rohu za dveřmi je často prostor pro kuchyňskou skříňku. Zde mohou být uloženy zásoby nebo zřídka používaná malá zařízení. Takže nepřekážejí a kuchyňské skříňky přímo kolem varného prostoru pojmou hrnce, příbory a často používané kuchyňské doplňky. Funkční a praktické!

Využijte prostor za dveřmi na tašky a zrcátka a sedadlo

Roh za dveřmi lze využít mnoha způsoby. Abyste mohli správně posoudit, který nábytek se tam opravdu hodí, měli byste nejprve změřit roh a vzít v úvahu směr otevírání dveří. Hned za dveře můžete zavěsit obrázky, zrcadla a další dekorace na zeď. Pak můžete také nastavit úzkou lavici, skládací odkládací stolek nebo taburet. Potřebujete více prostoru pro skříň nebo botník. V opačném případě riskujete, že nebudete moci otevřít dveře skříně. Pokud máte výklenek a chcete tam vytvořit malý čtecí koutek pro děti, můžete našroubovat zarážku dveří tak, aby se dveře do místnosti otevřely maximálně o 90 stupňů.

Rostliny v rohu za dveřmi

Dobře využijte prostor za dveřmi na chodbě Nápady a tipy

Nadšenci interiérového designu často dělají stejnou chybu, když umísťují pokojové rostliny do rohu za dveře. Vlastně špatně, protože ačkoli většina pokojových rostlin perfektně zapadá do rohů, dostanete tam malé nebo žádné sluneční světlo. Navíc je tam velmi silný průvan a ten může poškodit rostliny. Řešení: Umístěte rostliny výše, aby nebyly ve stínu dveří.

Zeď za dveřmi používá mrtvý roh v ložnici se skříní na kosmetiku

Funkční a esteticky příjemné: Roh za dveřmi nabízí mnoho možností designu a dekorace. Ve fotogalerii najdete další příklady toho, jak můžete mrtvý koutek úplně proměnit. Zvláště když je k dispozici omezený prostor, měli byste co nejlépe využít každý centimetr obytného prostoru.

Nika na chodbě nabízí úložný prostor na boty, boty a doplňky

Roh za předními dveřmi pro skříň na boty využívá nápady pro výklenky a více úložného prostoru v malých bytech

Roh za dveřmi využijte jako úložný prostor pro dětské knihy

Roh za dveřmi pro police s knihami využívá nápady pro malý dětský pokoj

Prostorově úsporný nápad pro jednopokojový byt: namontujte za dveře šatní tyč

Pro nápady na pověšení oblečení použijte roh za dveřmi

Žebřík nabízí úložný prostor na přehozy na zahradu: takže je máte vždy po ruce, když je potřebujete

Využijte mrtvý roh za předními dveřmi rozumně jako úložný prostor

Vzhled interiéru

Použití rohu za dveřmi: Takto maximálně využijete dostupný prostor!

Když je dostupný prostor omezený, při zařizování je nutná kreativita. S trochou představivosti lze dobře využít i ten nejmenší výklenek a dokonce i mrtvý roh za dveřmi. Ukážeme vám četné nápady na vybavení a vysvětlíme dostupné možnosti úložného prostoru. nechte se inspirovat!

Použijte prázdný roh za dveřmi: úložný prostor na chodbě

Využijte prostor za dveřmi pro háčky na kabáty a lavice na chodbě a pod nimi stojany na boty

Šikmé stropy, sloupy, výklenky a rohy tvoří kouzlo staré budovy. Bohužel až příliš často zjišťujeme, že konvenční nábytek se tam nehodí. V tomto případě je vyžadována především kreativita. Protože můžete dokonce dobře využít mrtvý roh za dveřmi. Tímto způsobem vytvoříte více úložného prostoru a dokonce vytvoříte větší pořádek v malé chodbě. Pokud máte k dispozici pouze roh za předními dveřmi, pak se raději vzdejte řešení vše v jednom. Kombinované skříně se do tohoto prostoru prostě nehodí. Na oplátku individuální, často vlastní výroba halového nábytku nabízí určitou míru flexibility, pokud jde o design. Za předními dveřmi je místo například pro háčky na knoflíky u bund, tašek, klíčů a klobouků. Úzká lavice poskytuje větší pohodlí při obouvání a obouvání. Boty a boty můžete ukládat do přihrádek a boxů pod lavicí.

Dobře využijte roh za dveřmi.Uspořádejte prostor na chodbě a získejte více úložného prostoru pomocí lavičky a háčku na kabáty

Pokud je chodba dostatečně vysoká, vysoká nástěnná police poskytuje další úložný prostor pro malé předměty. Desky namontujte výše než dveře, nejlépe přímo pod strop. Tam můžete uložit sportovní vybavení, deštníky a další zřídka používané příslušenství. Díky lavičce máte v případě potřeby rychlý přístup. Vše je tedy na dosah a zároveň nepřekáží a také si zajistíte pořádek i při omezeném obytném prostoru.

Využijte prostor za dveřmi ve školce

Prostor za dveřmi v dětském pokoji navrhněte jako čtecí koutek

Malé dětské pokoje jsou pro rodiče velkým problémem.Na jedné straně se batolata musí moci v pokoji volně pohybovat, na druhé straně je zapotřebí hodně úložného prostoru, zejména v dětském pokoji. Nábytek, jako jsou komody, nízké skříně atd. zabírají nejen spoustu místa, ale také hrozí riziko zranění při dovádění. Nástěnné police nabízejí úložný prostor pro knihy a malé hračky nebo plyšové hračky a zároveň nechávají podlahu volnou ke hře. S několika polštáři můžete za dveřmi vytvořit útulný čtecí koutek a tímto způsobem dobře využít získaný další prostor.

Využijte prostor za dveřmi: kutilský koutek v domácí kanceláři

Zeď za dveřmi pro úložný prostor pro řemeslné dokumenty

V minulosti byla málo využívaná místnost přeměněna na hobby místnost. Bývalá řemeslná místnost je v dobách Corony často využívána jako domácí kancelář. Nabízí se otázka: kam by mělo jít ruční nářadí? Balicí papír, ozdobné pásky a podobně je nejlepší umístit do botníku nebo sklápěče bot na zeď za dveřmi. Tam jsou vždy snadno dosažitelné a při vstupu do místnosti si hned nepadnou do oka. Skříně na boty a klopy na boty bodují svou velmi malou hloubkou. Na trhu najdete modely s hloubkou 15 cm.

Použijte a ozdobte zeď za dveřmi

Využijte prostor za dveřmi na police a háčky na oblečení

Roh za dveřmi lze nejen rozumně využít, ale také se stane poutačem se správnou dekorací. Zvláště v malém bytě je často nedostatek místa. Nábytek zde zabírá příliš mnoho obytného prostoru a není zde žádný volný prostor pro dekoraci. Přitom většina rohů zůstává prázdná, protože jsou příliš malé na to, aby se tam dal nábytek. Skvělý nápad je namontovat nástěnnou polici a háček na kabát v úrovni očí a okořenit mrtvý kout barevnými bytovými doplňky, pokojovými rostlinami a rodinnými fotografiemi.

Dobře využijte velmi malý roh za dveřmi

Využijte prostor za dveřmi pro zrcadlo a malý odkládací stolek

Ať už v úzké chodbě nebo ve spací části: Pokud je roh za dveřmi velmi malý, není téměř možné jej rozumně využít. V tomto případě se zeď může stát výstavním prostorem pro obrazy, vintage plakáty nebo sochy. Za dveřmi je také často prostor pro zrcadlo. Spolu s malým odkládacím stolkem tvoří funkční soubor v malé chodbě. V ložnici lze na rám zrcadla zavěsit náhrdelníky a náušnice. Látkové tašky mohou také poskytnout prostor pro make-up a vlasové doplňky kolem zrcadla.

Rozumné využití výklenku za dveřmi: Prostorově úsporný nápad pro domácí kancelář

Využijte prostor za dveřmi pro malou domácí kancelář

Nemáte místo pro samostatnou domácí kancelář? Pokud za dveřmi ložnice zbyl jen jeden volný výklenek, pak by měl být organizován co nejlépe. Nejprve však naneste akcentní barvu, která vizuálně odděluje domácí kancelář od prostoru na spaní. Poté funkčně rozmístěte nábytek v mrtvém rohu. Knihy, papíry a další kancelářské potřeby jdou do nástěnné police s přihrádkami. Vintage plakáty a certifikáty zdobí stěny ve výšce sedadla. Pokud je to žádoucí, můžete také pracovní plochu promítat pomocí závěsů. Když tedy nepoužívá, nepřitahuje pozornost.

Police na knihy poskytují prostor pro domácí umělecká díla

Zeď za dveřmi pro police na knihy

Rádi malujete, nakreslili jste již mnoho mandal nebo vás zaměstnává kaligrafie a nápisy, ale nemůžete najít místo, kde byste si mohli založit vlastní umělecká díla? Několik nástěnných polic za dveřmi v ložnici nabízí spoustu podlahové plochy. Abyste však zajistili, že tam bude řád a ne chaos, měli byste dodržovat několik základních pravidel. V první řadě se ujistěte, že jsou police knih jasně strukturované. Chcete -li to provést, můžete je rozdělit do několika zón. Uspořádejte nejbarevnější umělecká díla na úrovni očí. Světlejší kresby nebo obrazy nebo bytové doplňky jsou nahoře a tmavší dole. Uprostřed nechte prostor, aby se oči mohly uvolnit. Symetricky uspořádané police působí vyváženě.

Za dveře připevněte nábytek na míru

Zeď za dveřmi využívá nápady pro úložný prostor na chodbě ve skandinávském stylu

Nástěnné skříně a policové systémy jsou k dispozici v široké škále rozměrů, takže si každý najde ten pravý pro svůj vlastní roh a výklenek. Nábytek na míru je dobrým řešením, zvláště když je prostor omezený. Na těžko přístupných místech se tedy nehromadí žádná špína. Nejlepší je vybrat skříň s bezúchytkovými dveřmi skříně. Svým jasným designovým jazykem a jednoduchými liniemi harmonicky splývá s interiérem a může být nově představen s dekorativními předměty. Protože nabízí nejen úložný prostor, ale také spoustu úložného prostoru pro vázy, sochy, lucerny nebo lampiony.

Vytvoření malého výklenku za dveřmi

Rohové za dveřmi dekorace nápady police s rostlinami a pruhy

V mnoha bytech je ve výklencích za dveřmi nábytek vyrobený na míru. Ve skutečnosti špatné řešení místnosti, protože vestavěné skříně jsou obtížně přístupné, zejména za dveřmi. Mnohem lepší je dát police na zeď. Tapety nebo pruhy lépe zvýrazní výklenek a zaostří předměty na policích. Tip při omezeném prostoru: mezi policemi nechte větší mezeru. Malé sochy, sukulenty ve starých plechovkách a tillandsie ve sklenici jsou rozmanité.

Roh za dveřmi v koupelně: Investujte do prostorově úsporného nábytku

Dobře využijte roh za dveřmi a připevněte výsuvnou koupelnovou skříňku

Prostoru je často málo a úložný prostor je omezený, zejména v koupelně. Kam by měly jít koupelové soli, koupelové perly, masážní olej a sprchový gel? Jsou uloženy ve skříni, která je namontována na závěsy dveří. Když je skříň uzamčena, zmizí do pozadí. V případě potřeby máte vše potřebné přehledně uspořádané na dosah. Podobné modely lze mimochodem najít na Amazonu, ale zruční kutilové si jej mohou také postavit sami-nebo převést nástěnnou polici.

Nábytek za dveřmi v jednopokojovém bytě

Roh za dveřmi používá lednici v kuchyni v jednopokojovém bytě

V dobách Corony jsou jednopokojové byty žádanější než kdy dříve. Nemusíte tedy sdílet kuchyň a obývací pokoj s ostatními a mít svůj byt jen pro sebe. Najít správné místo pro veškerý nábytek se však může rychle ukázat jako velká výzva. Ale nedostatek místa vás činí vynalézavými: v rohu za dveřmi je často prostor pro kuchyňskou skříňku. Zde mohou být uloženy zásoby nebo zřídka používaná malá zařízení. Takže nepřekážejí a kuchyňské skříňky přímo kolem varného prostoru pojmou hrnce, příbory a často používané kuchyňské doplňky. Funkční a praktické!

Využijte prostor za dveřmi na tašky a zrcátka a sedadlo

Roh za dveřmi lze využít mnoha způsoby. Abyste mohli správně posoudit, který nábytek se tam opravdu hodí, měli byste nejprve změřit roh a vzít v úvahu směr otevírání dveří. Hned za dveře můžete zavěsit obrázky, zrcadla a další dekorace na zeď. Pak můžete také nastavit úzkou lavici, skládací odkládací stolek nebo taburet. Potřebujete více prostoru pro skříň nebo botník. V opačném případě riskujete, že nebudete moci otevřít dveře skříně. Pokud máte výklenek a chcete tam vytvořit malý čtecí koutek pro děti, můžete našroubovat zarážku dveří tak, aby se dveře do místnosti otevřely maximálně o 90 stupňů.

Rostliny v rohu za dveřmi

Dobře využijte prostor za dveřmi na chodbě Nápady a tipy

Nadšenci interiérového designu často dělají stejnou chybu, když umísťují pokojové rostliny do rohu za dveře. Vlastně špatně, protože ačkoli většina pokojových rostlin perfektně zapadá do rohů, dostanete tam malé nebo žádné sluneční světlo. Navíc je tam velmi silný průvan a ten může poškodit rostliny. Řešení: Umístěte rostliny výše, aby nebyly ve stínu dveří.

Zeď za dveřmi používá mrtvý roh v ložnici se skříní na kosmetiku

Funkční a esteticky příjemné: Roh za dveřmi nabízí mnoho možností designu a dekorace. Ve fotogalerii najdete další příklady toho, jak můžete mrtvý koutek úplně proměnit. Zvláště když je k dispozici omezený prostor, měli byste co nejlépe využít každý centimetr obytného prostoru.

Nika na chodbě nabízí úložný prostor na boty, boty a doplňky

Roh za předními dveřmi pro skříň na boty využívá nápady pro výklenky a více úložného prostoru v malých bytech

Roh za dveřmi využijte jako úložný prostor pro dětské knihy

Roh za dveřmi pro police s knihami využívá nápady pro malý dětský pokoj

Prostorově úsporný nápad pro jednopokojový byt: namontujte za dveře šatní tyč

Pro nápady na pověšení oblečení použijte roh za dveřmi

Žebřík nabízí úložný prostor na přehozy na zahradu: takže je máte vždy po ruce, když je potřebujete

Využijte mrtvý roh za předními dveřmi rozumně jako úložný prostor