Vzhled interiéru

Plánování návrhu interiéru ve 3D – 5 tipů pro bezplatný software

Naplánujte si design interiéru ve 3D pro barevně sladěný free-software-kuchyně-posezení-oblast

Prostorové myšlení není pro každého snadné. Někteří lidé si dokážou jen představit, zda nábytek bude v místnosti vypadat dobře, jakmile tam bude. Ale to je často spojeno s vyčerpávajícím přenášením nábytku. Nové vybavení, které se nevejde do domu kvůli své velikosti nebo stylu, je také velmi otravné. Pro Po interiérových architektech a designérech je vždy vysoká poptávka, ale obejdete se bez interiérového designéra při přestavbě vlastního domu nebo jej tak pečlivě plánujete? Jako hobby designér si také můžete do svého domova vnést závan čerstvého vzduchu. Tyto programy vám s tím pomohou, takže si můžete svůj návrh interiéru naplánovat ve 3D. Poté, co nastavíte svůj půdorys, můžete umístit nábytek a konečně zobrazit celou místnost ve 3D zobrazení. S plánovačem Roomle je to dokonce možné s “Rozšířená realita„Možné, doslovně přeloženo jako„ rozšířená realita “. Fotoaparát iPad můžete použít k umístění kusů nábytku přímo u vás doma a zjistit, zda barevně a stylově ladí.

Plánujte návrh interiéru ve 3D na počítači

Naplánujte návrh interiéru ve 3D pro free-software-autodesk-homestyler

Autodesk Homestyler – Pro praktický design interiéru pro Android a Apple

Homestyler lze používat online přímo v prohlížeči. Účet je k tomu nutný pouze v případě, že si chcete uložit svůj bytový plán a znovu jej zavolat později – v opačném případě můžete začít hned bez registrace. Praktické je také použití na tabletu nebo smartphonu jako aplikace – pro zařízení Android a Apple. Skutečnost, že si můžete vybrat ze široké škály nábytku, znamená, že jej lze nastavit prakticky v různých stylech. Místnost lze zařídit ve 2D zobrazení jednoduše přetažením. Chcete -li zobrazit výsledek, můžete přepnout na 3D zobrazení. Další plus: Kromě bytu zde můžete pomoci i s návrhem zahrady.

Naplánujte si design interiéru ve 3D zdarma

interiérový design-3d-plánování-free-software-ikea-besta

Pro fanoušky IKEA – plánovače obchodu s nábytkem

IKEA nabízí svým zákazníkům širokou škálu plánovačů. Patří sem však pouze nábytek IKEA. Zde uvedené plánovače lze použít v prohlížeči. Plánovač PAX můžete použít pro velké, nastavitelné skříně. Obývací pokoj můžete zařídit řadou BESTÅ, které lze oba přizpůsobit vašim potřebám a rozpočtu. BESTÅ se skládá z několika prvků, které lze flexibilně sestavit. Například s televizní lavicí: V závislosti na velikosti TV stolku, který si vyberete, si můžete vybrat korpus skříně. Nyní si můžete vybrat správné dveře podle svých požadavků. Místnost je nastavena ve 3D plánovači IKEA pro BESTÅ a PAX, abyste si mohli nový nábytek ve svém domě hned vyzkoušet. Můžete také napodobit styl svého domova pomocí doplňků, jako jsou boxy a televize, barevné stěny nebo parkety.

Top 10 3D plánovačů pokojů online zdarma bez stahování

Pro začátečníky a profesionály: 3D plánovač obytného prostoru online pro každého

Chair House – realistická 3D vizualizace od Igora Sirotova Architect

design interiéru-3d-plánování-free-software-šatník-pax-systém

Praktické nástroje pro milovníky IKEA jsou také plánovače ložnic a koupelen od IKEA. Na začátku plánování si můžete nejprve vybrat koupelnu nebo ložnici pro inspiraci a vyměnit si tam různé vybavení, abyste našli svůj oblíbený styl a později nábytek umístili do své virtuální místnosti. Návrh místnosti se provádí v prohlížeči ve 2D. Pokud si software stáhnete, můžete jej také vidět ve 3D.

design interiéru-3d-plánování-free-software-ikea-pax-šatník

SBS MEIN HEIM 3D – Po registraci si lze plnou verzi stáhnout zdarma

Jakmile se bezplatně zaregistrujete na webu SBS, můžete bezplatně využívat plnou verzi MEIN HEIM 3D. Můžete si nastavit půdorys svého pokoje a vybavit byt výběrem z více než 3 000 kusů nábytku. Kromě nábytku si můžete vybrat také různé podlahy, tapety a barvy stěn a také závěsy. I zde se nábytek jednoduše umístí na požadované místo pomocí přetažení. Z 2D na 3D můžete kdykoli přepnout. Software je k dispozici pouze ke stažení pro počítač.

Roomeon – plánování místnosti na počítači

Naplánujte si interiérový design ve 3D pro free-software-roomeon

Plánovač Roomeon je k dispozici zdarma soukromým osobám. Můžete si jej stáhnout přímo z webových stránek poskytovatele. 3D pohled z Roomeonu je realistický, zejména prostřednictvím zobrazení světla a stínu v místnostech. Kromě mnoha designových kousků najdete výrobky IKEA také v katalogu Roomeon. Také zde na začátku zadáte půdorys svého bytu a poté jej nastavíte. Nastavení se provádí ve 3D. Ze softwaru můžete přejít přímo na webové stránky výrobce pro veškerý nábytek. Používání softwaru je trochu obtížnější, protože se pohybujete po místnosti pomocí kláves W, A, S a D, ale tento pohyb se také rychle naučíte. Pomocí myši můžete změnit úhel pohledu.

Roomle – rozšířená realita pro iPad a iPhone

Naplánujte si design interiéru ve 3D kuchyni-bez nápadů

Abyste mohli používat plánovač Roomle, musíte se zaregistrovat na webových stránkách výrobce. Používání služby na počítači je bezplatné. Pokud však chcete aplikaci používat na iPadu, musíte za aplikaci po prvním konceptu zaplatit 4,99 eura. Platba je jednorázová a můžete si vytvořit tolik plánů, kolik chcete. Půdorys jednoduše nakreslíte prstem, zbytek funguje opět podle principu drag and drop. Nejlepší věc na aplikaci: Můžete se dokonce podívat na vybraný nábytek ve svém vlastním domě. Pomocí kamery iPadu můžete prakticky umístit nábytek do místnosti a zjistit, zda odpovídá stylu a barvě. V roce 2014 Roomle dokonce obdržel německou cenu za design a mnoho dalších ocenění.

Plánujte návrh interiéru ve 3D na iPadu s Roomle

Naplánujte si design interiéru ve 3D pro free-ipad-roomle