Vzhled interiéru

Ozdobte kuchyňské skříňky a osvěžte se bez přestavby

Zásuvky pro osvěžení kuchyně

Kuchyňské skříňky, které vypadají zastarale, mohou opravdu zkazit celkový vzhled kuchyně. Skříně jsou bohužel jednou z nejdražších součástí, pokud jde o dobu renovace. Skříně je možné ozdobit i bez svlékání a přepracovávání či malování. Zde se naučíte, jak zdobit jednoduché způsoby a osvěžit se bez předělávání. Pomocí několika jednoduchých doplňků můžete kuchyň zcela proměnit a vylepšit vzhled vaší oblíbené místnosti v domě.

Rukojeti a knoflíky kuchyňských skříněk

Kuchyňské skříňky-osvěžit-zdobení-kliky-knoflíky

Jedním z nejjednodušších a nejdramatičtějších způsobů, jak aktualizovat kuchyňskou skříňku, jsou nové rukojeti a knoflíky. Když hardware konečně vypadá zastaralý a opotřebovaný, vypněte ty staré kliky a udělejte pozoruhodný rozdíl. Pokud skříně a zásuvky neměly úchytky nebo knoflíky, lze je pouze přidat. Díky pečlivému vyrovnání a dimenzování je přidání hardwaru velmi jednoduchý úkol a to samo o sobě dodá kuchyňským skříňkám zcela nový vzhled.

Kuchyňské skříňky s falešnými řezbami

Kuchyňské skříňky-ozdobit-falešné-řezbářské práce

Věděli jste, že existují dřevěné reliéfy, které lze nalepit na dřevěný nábytek a skříně? Navštivte téměř jakéhokoli místního prodejce dřeva a najdete desítky vyrobených řezbářských prací. Stačí jen odstranit dvířka skříněk nebo čela zásuvek a poté, co jsou řezby potřísněny a utěsněny, zajistěte je kvalitním lepidlem na dřevo. Udržujte dvířka a čela zásuvek na vodorovné pracovní ploše, dokud lepidlo úplně nevyschne. Jakmile jsou dvířka a čela zásuvek znovu nainstalovány, vypadají zcela nové a nápadně odlišné.

Kuchyňské skříňky-osvěžte-ozdobte-falešné řezby ze dřeva

Výlisky a samolepky

Přidání dekorativních dřevěných prvků je další snadný způsob, jak ozdobit a osvěžit skříně bez předělávání. Tenké proužky jsou k dispozici v mnoha barvách, provedeních a šířkách. Snadno se stříhají a lepí na místo podél okrajů. Získáte jedinečný design kuchyňské skříňky a dodáte kuchyni přitažlivost.

Skládací skříně

Kuchyňské skříňky-rozkládací-dřez

Skládací skříňky a zásuvky můžete osvěžit přidáním malého úložného prostoru navíc. Čela zásuvek mohou být vybavena praktickými klapkovými dveřmi, kam můžete uložit houbičky, malé kuchyňské náčiní nebo cokoli jiného. Zjistíte, že jsou velmi levné online nebo ve většině velkých obchodů s hardwarem.

Kuchyňské skříně-samolepky-ozdobte

Když přidáte nový hardware a další dekorativní doplňky, kuchyňské skříňky vypadají úplně jinak, že? Za mnohem méně, než jsou náklady na kompletní přestavbu kuchyně nebo přidání nové kuchyňské linky, můžete dát své kuchyni nový svěží vzhled. Pokud jsou stávající modely skříní pevné a v dobrém stavu, existuje několik způsobů, jak můžete najít různé způsoby, jak je přivést do současnosti a zlepšit celkový vzhled místnosti..

Kuchyňské skříňky-osvěžující-sklopné

Kuchyňské skříně-osvěžující-zdobící-pohyblivé-jednotky

Kuchyňské skříňky-obnovovací-ozdobné-zásuvky     dvířka skříně-čerstvé-tlačítka-změna

Kuchyňské osvěžovače-barvy-kliky-výměny

Mechanismus osvěžení a zvednutí kuchyně

Mechanismus osvěžování kuchyně-zdobení-mechanismus-zvedání