Vzhled interiéru

NYC designer apartment from Indi Interiors kombinuje umění s modernou

nápady na zavěšený strop obývací pokoj domácí textil byt indi-interiéry

Položili jste si někdy otázku, zda má vaše životní prostředí skutečně vliv na váš život? Nebýt toho, umění Feng Shui by se možná vůbec nevyvinulo. Pocit pohodlí doma je důležitým předpokladem pro náš soukromý i profesionální život, to je názor mladého amerického interiérového designéra Brandi Beckera z Indi Interiors. I když ne přesně podle principů Feng Shui, které navrhla Designový byt v NYC na nás jako diváky zjevně působí velmi specificky – zve vás k pohodlnému životu.

Park Avenue Designer Apartment

nyc designový byt rohová sedací souprava podlahové polštáře indi-interiéry

Barevné kombinace, které nabijí místnost pozitivní energií, jsou chytře zvoleny designérem. Tmavé a světlé, teplé a studené, hladké a strukturované dokreslují obraz kontrastů a přispívají k vzrušujícímu životnímu prostředí. Úchvatné město vidí, že Designový byt nabídky.

Trendy domácího designu

designový byt-nyc ložnice-přehoz -barevný design stěn

Útulný textil vás zve k otálení. Některé stěny pokojů jsou bohatě zdobené, ale s výrazným smyslem pro design. Jedinečnou atmosféru doplňuje útulný obývací nábytek a sedací soupravy. Praktický a prostorově úsporný design kuchyně přesně odpovídá zvláštnostem moderního městského bytu. Současné barevné nuance a dekorace vám vykouzlí úsměv na tváři. Eklektický mix stylů nebo jedinečná kombinace – je to na vás.

Obyčejné bílé stěny kontrastovaly se silnými barevnými textiliemi

Kožené postele od podlahy ke stropu nápady na bydlení design svítidla bílé stěny

Designové studio Interiéry Indi byla založena v roce 2008 Brandi Becker. Po absolvování New York School of Interior Design získala přes 5 let zkušeností jako asistentka interiérového designéra v Kalifornii a NYC. Díky spolupráci s těmito profesionály byla Beckerová povzbuzována k práci na projektech, které pozitivně ovlivňují osobní a profesní rozvoj ostatních lidí. Interiérová designérka věří, že její návrhy interiérů mohou lidi inspirovat.

Vybavení ložnice – harmonicky vyvážené

Bílé nápady do ložnice Rustikální rozkládací pohovka do parku

Obývací pokoj s posezením – útulný a bezpečný

nápady na zařizování bytu-sedací souprava nábytku z černého lakovaného dřeva NYC

Mix stylů do obývacího pokoje

nastavit útulný byt-moderní nástěnný umělecký krb vestavěný sedací nábytek

Prakticky vybavená kuchyň

trendy bytového designu nápady bytů vybavená kuchyň sezení dřevěná podlaha

Příčka na chodbě

Nápady integrované do děliče pokojových pokojů zdobí chodbu