Vzhled interiéru

Nadčasové charisma moderního bytového designu

Andrews Apartment od Carter Williamson Architects z Austrálie

moderní design bytu

Stylový interiér od Andrewův byt je zcela moderní, ale zároveň klasicky nadčasový. Navrhl Carter Williamson Architects, představuje styl, který funguje jednoduše elegantně a pohodlně. Přestože je obývací pokoj poměrně kompaktní, zdá se, že je v něm tento moderní bytový design mnohem větší. Tento efekt dosáhlo chytré plánování architektů.

rozmazaná čára mezi vnitřkem a vnějškem

velké okno v moderním designu bytu

Lehké a vzdušné popisují tento bezchybný moderní design bytu. Převážně bílé dekorativní pozadí zajišťuje maximální prostor a světlo v otevřeném obývacím pokoji. Velká okna vytvářejí silné spojení s vnější oblastí a umožňují přirozené proudění světla do interiéru. Posuvná skleněná okna lze v mírnějších obdobích zcela otevřít a odstranit tak bariéry mezi venkovními a vnitřními prostory. Moderní design bytu je naplánován s jasně ergonomickým designem, který usnadní život.

Pocit svobody v moderním designu bytu

prostorný design bytu

Do interiéru jsou zavedeny kvalitní materiály, které dodávají bytu živost. Knihovny a skříně v kuchyni jsou také bílé, stylově prosté a jednoduché pro pokračování elegantního leštěného schématu. Dřevěné podlahy dodávají chladnému interiéru příjemné kouzlo. Zahrnutí tradičního vybavení – jídelní židle z ohýbaného dřeva, čalouněná sedadla u oken a pohodlná křesla – vytváří útulnou atmosféru moderní design bytu A.

útulná atmosféra v bytě

černý jídelní stůl v moderním bytě

Zvláštností funkce moderní design bytu je, že kuchyňský prostor poskytuje snadný přístup na palubu BBQ. To zvyšuje pocit volného prostoru v bytě a vytváří nádhernou oblast pro relaxaci a zábavu pod širým nebem.

Takže uvnitř příjemný kontrast moderního designu bytu K tomu se přidává řada černých závěsných světel zavěšených nad dlouhým černým jídelním stolem. Černá barva se odráží v rámu venkovní terasy a vytváří vizuální kontinuitu harmonických forem a tvarů v bílém interiéru.

Při rekonstrukci této staré budovy od roku 1900 čelili architekti určitým zvláštním omezením. Navzdory výzvám se Andrewsův byt proměnil v pohodlný moderní domov.

od Jaz

moderní byt se zahradou

Velká posuvná skleněná okna v bytě

moderní designový byt  design bílé kuchyně v moderním bytě

bílé kuchyňské skříňky a polička na knihy

Zahrada snadno přístupná

pohodlný čtecí koutek v moderním bytě

Pohled z dálky - moderní design bytu